Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [AJ + Ostrzeżenie] Martin_Wadlow

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 urbański6 01/03/2010 - 08:31

urbański
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Martin_Wadlow

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary:
"Ostrzeżenie saqaris (Chester Charles) "Nie udalo sie wyjac z kieszeni papierosow - zaklinowaly sie" - 28/02/2010, 22:54"
oraz
"AdminJail saqaris (Chester Charles) Brak checi do oddania przedmiotow, nie poprawne uzycie do, glupi 28/02/2010, 22:57"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc: Zespawnowałem się na lotnisku, po restarcie komputera, który był spowodowany BUG'ami SA:MP'a (nie dało się wchodzić do budynków, nie działało /u i /p ).
Zacząłem przemieszczać się (na przemian: trucht na trawie, i iście na chodniku) gdy koło stacji kolejowej jeden z członków gangu powiedział że ma jakiś samochód do naprawy. Poszedłem za nim. Weszliśmy w jakieś budynki. Wtedy on dał /ja kopie Martina w twarz, tak żeby upadł.", po czym kopnął mnie. Miałem około 10 HP, po jednym kopnięciu dostałem BW na 10 minut. Wtedy zaczął mnie przeszukiwać i okradać. Zabrał mi 10$ (dałem mu), zegarek (nie dałem mu bo nie mogłem - BUG), i papierosy, których mu nie dałem (On: /do Udało się? Ja: /do Nie - Zaklinowały się w kieszeni.). Po jakimś czasie zjawił się admin, i tylko napisał na PW żebym mu je dał. Nie mogłem - nie działała mi żadna komenda oprócz /pomoc, /w i /report (/raport). Odpisałem mu jeden raz na /report że nie mogę - nie było żadnej odpowiedzi. Pod koniec BW (została mi tylko minuta! miałem już mu dać rzeczy - pisałem do tego gracza!) dostałem ostrzeżenie i AJ 20 minut - wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. Dowiedziałem się o tym dopiero, jak wszedłem w "Logi". Poczułem że dostałem tą karę nie sprawiedliwie - przez BUG'i. A pozatym czy można dawać przedmioty, mając BW? Mi się wydaje że nie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _

Chciałbym też zgłosić, że ktoś "włamał" się na moje konto, i zarobił 3 ostrzeżenia - AJ, Warn i Ban... Nie mogłem to być ja, mam świadka - Thomas Wadlow, byliśmy wtedy akurat u niego, i graliśmy na PlayStation.
Domyślam się kto to mógł zrobić - nawet miałem wrażenie że się do tego przyznał. Niestety - moja postać ma prawdopodobnie dalej WARN'a, a gdy wszedłem na nią wczoraj wieczorem, musiałem odsiedzieć JEGO 40 minut AJ.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 01/03/2010 - 13:04

Konrad
  • Gracz
Nie, kiedyś zostałeś zbanowany za swój język, więc to Cię z góry dyskwalifikuje i ujmuje wierzytelności.
Odrzucam wniosek.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych