Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Dix

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dix 0 28/02/2010 - 21:47

dix
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Całe konto globalne
Administrator/moduł nadający karę:
Frank
Powód kary:
Użyczanie konta innym graczą
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc dostałem bana za multikonto gdzie nie wiedziałem że ktoś gra w tym czasie na moim koncie. Wyszedłem z domu nie wyłączając komputera oraz gry. Parę dni pózniej otrzymałem bana za multi konto
dowóD: http://www.iv.pl/ima...68212249448.png
Gdy bym wiedział że brat będzie grał napewno bym wyłączył komputer a napewno grę. Proszę o odbanowanie mojego konta ponieważ nie wiedziałem że mój brat na nim gra. Ban praktycznie nie został nałożony na mnie lecz na młodszego brata proszę o UnBana a napewno on już na serwer nie wejdzie.
  • Do góry
    • 0

#2 ciapciak12 28/02/2010 - 22:26

ciapciak
  • Gracz
Tak, moim zdaniem dix jak najbardziej powinien dostać unBana. Dlaczego?
Po pierwsze. Nie zrobił tego z premedytacją, właściwie w ogóle o tym nie wiedział.
Po drugie. Myślę, że taka "służbistość", to całkowicie co innego, niż gracze oczekują od administracji, to moje osobiste zdanie. Każdy przypadek jest inny, a to co zrobił Frank banując poniekąd brata dixa, zamiast jego samego to tylko objaw próby dowartościowania się, lub jakiejś osobistej zemsty (nie wiem, czy wcześniej dochodziło między nimi do jakichś spięć). W żadnym wypadku nie jest to próba wywołania flejmu, czy obrażania Franka, tak to po prostu wygląda z perspektywy szarego gracza.
Po trzecie. Znam dixa z RL, jak i IC i wiem, że nigdy świadomie nie dałby możliwości gry swojemu bratu (znam również jego). Spędzał dużo czasu na serwerze, więc odrzucenie tej apelacji to tylko utrata uczciwego, wiernego gracza.
Pomyślicie pewnie - to tylko jeden gracz, mamy ich o wiele więcej, ale "zaprawdę powiadam wam", w "branży" prowadzenia rozrywki dla wielu graczy, każdy z nich jest najcenniejszy, jeśli tego nie zrozumiecie - szybko ich stracicie.
  • Do góry
    • 0

#3 .Trefl0 01/03/2010 - 08:59

.Trefl
  • Świeżak
Tak, to zawsze jest wina brata! Ahm, jakie podłe wszyscy mamy rodzeństwo - łzy i strach... Muehehe, uwielbiam tego typu posty "brat", "siostra" , "kuzyn", "ojciec", "pies" :) Ja jestem za unBan'em, lecz ban dla dwóch postaci:

Harry Black	27/02/2010, 14:16  	244h 10m
Nelson Craven	27/02/2010, 16:33  	21h 22m

Ta historia mi trochę śmierdzi, bo kto normalny zostawia włączonego kompa + grę (!!!), gdy go nie ma w domu?

Jak powiedziałem wyżej, unBan i dwa blocki.
  • Do góry
    • 0

#4 Plajzer96 1 01/03/2010 - 09:37

Plajzer96
  • Zbanowani

Ta historia mi trochę śmierdzi, bo kto normalny zostawia włączonego kompa + grę (!!!), gdy go nie ma w domu?

No np. ja?
  • Do góry
    • 0

#5 Gugel1 01/03/2010 - 12:35

Gugel
  • Świeżak
Ja też ostatnio -,- przyznaje, prze afczyłem w więzieniu 4 h ... Harry? No cóz, wiem coś czego nie powiem... ;x
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad1589 01/03/2010 - 12:56

Konrad
  • Gracz
Perfidne oszustwo. Nie umiesz grać tutaj.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych