Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Carlos Augusto, Katie Tamaro

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Muzinek5 28/02/2010 - 20:20

Muzinek
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Carlos Augusto, Katie Tamaro

Administrator/moduł nadający karę: Frank Luccazzo

Powód kary: Cheater

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam . Mam wgranego moda na fajerwerki zbudowanego na Cleo oto link to moda http://chomikuj.pl/Z...reas Mody CLEO3 . Wpisałem FireWork czyli komendę ustawiającą wyrzutnie na ziemi. Nagle dostałem AJ na 65k minut za "Bron: 40/1(Bomb). Systemowa: 0/0:0 (Weap)" . Złożyłem wątek na forum o UNAJ oto link http://h-rp.pl/thread-32738.html . Gdy oczekiwałem na rozpatrzenie wątku napisałem do GameMaster'a o nie słuszne dostanie AJ. Teleportował się do mnie i powiedziałem że nie słusznie dostałem tego AJ. Po chwili teleportował się do Nas Administrator Frank Luccazzo (Frank). GameMaster napisał że mowie że nie słusznie dostałem AJ. Pan Frank powiedział żebym chwilkę poczekał. Nagle wyrzuciło mnie z serwera. Myśląc że już nie będę miał AJ. Zalogowałem się powtórnie i patrze że dostałem Bana. Wszedłem na moje konto na net4game.com i zobaczyłem ze moje wszystkie postacie maja Bana. Wszedłem w logi Carlosa i zobaczyłem "Banicja Frank (Frank Luccazzo) Cheater. 28/02/2010, 20:05 " Proszę o UnBan ponieważ nie używałem cheatów tylko moda. Mod został odinstalowany.
  • Back to top
    • 0

Agent0071457 28/02/2010 - 20:23

Agent007
  • Gracz
Wzór obowiązuje kazdego:
[b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b]

[b]Administrator/moduł nadający karę:[/b]

[b]Powód kary:[/b]

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:[/b]

• Back to top
    • 0

Janek.29 01/03/2010 - 07:52

Janek.
  • Gracz
Eh..sam mu podałem tego moda lecz nigdy nie próbowałem go na serwerze a chciałem sprawdzić. Bawiłem się tylko nim na pomocniczym i dlatego powiedziałem mu żeby ściągnął i zobaczymy czy on widzi moje fajerwerki a ja jego, no i niestety nie wiedziałem, ze potraktuje to jako cheat.
  • Back to top
    • 0

Kartus35 0 01/03/2010 - 08:03

Kartus35
  • Zbanowani
Moim zdaniem, jak najbardziej należy się UNban... Mody mają różne działania, dlatego ten mod fajerwerki miał wpływ na anty-cheat serwera.
Jestem za unban'em.

Pozdrawiam KarQ
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 01/03/2010 - 13:05

Konrad
  • Gracz
Chciałeś od tak zrobić fajerwerki? Apelację uznaję, ale przy okazji zostawiam 300 minut AJ za wyjątkowo bezmyślne zachowanie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic