Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Odwołanie od decyzji Frank'a - UnOOC] Ilija Stakovic.

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Allright0 28/02/2010 - 18:27

Allright
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ilija Stankovic

Administrator/moduł nadający karę: Konrad, błedne wnioski Frank'a.

Powód kary: Nadużywanie /ro i MG.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Chciałbym się odwołać co do decyzji Frank'a.
Temat

Tak więc masz racje pisałem to ponownie ale to zmazałem. Dlaczego?

Poprostu błędnie odczytałeś informacje z logów. Nakreśle ci to krok po kroku.

[15:32:25] [chat] [Ilija_Stankovic]: Kurwa..

W tym momęcie koleś, jadąc na stacje uderzył w moje auto rowerem. Pomyślałem mechanika poszukam później, a może nawet uda mi się wyłudzić tą kase na naprawę od niego.

[15:32:31] [cars] [Ilija Stankovic] Exits vehicle 3583 (Stallion)

W tym momęcie było synchro. U mnie koleś wywalił mnie z wozu i siedział sobie w mojim czarnym Stallionie. Efektem tego było:

[15:32:33] [chat] [Ilija_Stankovic]: . co odpierdalasz?

Oczywiście pisane w ooc, poprostu na mojim monitorze koleś wywalił mnie z auta. Jakbyś przepatrzył logi z kilku chwil po zobaczyłbyś jak jedna osoba misze mi na /w że nie wsiadł mi do auta. Tak wiec zacząłem wykonywać mój plan wyłudzenia pieniędzy na naprawe poprzez:

[15:32:59] [chat] [Ilija_Stankovic]: Placi pan za naprawe..

Grałem dalej IC.

Teraz prosze Cię o wywnioskowanie z budowy tej frazy do kogo się zwracałem.

[15:32:11] [cmdl] [Ilija Stankovic] /ro jest tu ktos mechanikiem?

Tak już wiesz? Ja też wiem, udało mi się skończyć drugą gimnazjum. To zdanie nie jest zbudowane tak jakby było skierowane do osób z frakcji. Tu wytaźnie odnosi się do pomieszczenia, areału, miejsca. I w dodatku było napisane gdy byłem na stacji. Pokazane przez ciebie rzuty z logów wyraźnie wskazują że szukałem lakiernika/mechanika.

[15:29:43] [chat] [Ilija_Stankovic]: Zna sie pan na lakiernictwie?

Chwile wcześniej pytałem jednego z nich czy mi przelakieruje wóz.

Teraz chcialbym nawiązać do pewnej sprawy. Mianowicie.... Chodźbym nawet celowo napisał na kanale frakcyjnym, jeszcze nigdy nie spotkałem się z osobą zablokowaną przez takie coś, w dodatku ja się pomyliłem, nawet wyjaśnić nie mogłem. Teraz czekałem 2 dni na odpowiedz rozpatrywacza, który pospieszył się przy wyciąganiu wniosków. Jeżeli chcesz, mogę zabawić się w konfidenta, dużo osób pisze na OOC, sprzedam Previon'a, Manane etc. ale akurat ja przez głupi błąd dostalem blocka OOC. Powinienem dostać warna no ale cóż...

Wątpie by Frank przyznał mi racje... Po co ma się liczyć z takim zerem jak ja prawda? Przecież jesteś nieomylny, wszystkowiędzący. Nie możesz sobie splamić reputacji taką błachostką, która innej osobie bardzo utrudnia. Teraz pewnie chcesz napisać, że nie potrafie grać bez ooc tak? Uprzedze Cię, owszem potrafię. Ale trafem jest jakiś błąd z komendą /o leki i nie mam jak przekazać informacji osobą chcącym kupić odemnie leki przez co wychodzę na idiotę......

W poprzednim temacie wyraziłem jak mi jest przykro, ale nie powiesz mi, że ty nie popełniasz błędów... Każdy gdzieś się pomyli więc z łaski swojej zlituj się!
Pozdrawiam, Alright.
  • Back to top
    • 0

Altras0 28/02/2010 - 18:41

Altras
  • Gracz
Tak, należy się złagodzenie kary, z Allrightem gram już dobry czas i nigdy nie zdarzało mu się grać OOC - wręcz unika tego, jest graczem o wysokim poziomie RP. Jestem za złagodzeniem kary, napewno nie zrobił tego celowo, po za tym to była tylko jedna wiadomość.
  • Back to top
    • 0

Gugel1 01/03/2010 - 12:39

Gugel
  • Świeżak
Też gram z Allright'em i nigdy nie grał ooc, przynajmiej przy mnie. Chyba zasługuje na drugą szansę.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 01/03/2010 - 12:54

Konrad
  • Gracz
Wniosek uznany, jednak pamiętaj, że próbując uzyskać takie informacje drogą OOC uskuteczniasz metagaming i sam prowokujesz do odebrania sobie możliwości do korzystania z tych kanałów.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic