Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Tao Kahama

• Please log in to reply
14 replies to this topic

TytiX 5 28/02/2010 - 18:17

TytiX
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tao Kahama

Administrator/moduł nadający karę: Frank Luccazzo, Mickul

Powód kary: "Postać nijaka; wynoszenie broni z LVPD"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dnia 3 listopada otrzymałem karę od Franka za "postać nijaką", jak to widać na zamieszczonym niżej screenie kara była spowodowana tym, iż moja postać była Urzędnikiem, księgowym a potem policjantem jednocześnie będąc w mafi - Saito Katei. Chciałbym tutaj powiedzieć że moja postac nie była nijaka, postać ta była bardzo przemyślana, i to że jednocześnie będąc w różnych frakcjach oraz w mafi - było to tylko i wyłącznie "bycie wtyką". Jeśli chodzi o urzędnika, to miałem na celu wyrabiać fałszywe licencje dla członków mafi. Potem po skonsultowaniu się z Oyabunem, doszliśmy do wniosku aby poszerzyć wtyki i tak o to dołączyłem do LV-PD. Celem podjęcia tej decyzji było również to, że miałem im dostarczać broń z magazynów policyjnych, lecz nigdy tego nie zrobiłem ponieważ będąc na poziomie rangi "kadet" moja postać została zbanowana. Jak otrzymałem bana ? W czasie pisania apelacji na forum odnośnie UnAJ Mickul wtedy postawił mi pytanie co było powodem dołączenia do LVPD. Odpowiedziałem mu tylko i wyłącznie "Miałem mafi dostarczać broń od nich". Mickul zacytował mój post, jedynie z dopiskiem: "ban". Nie grałem dość długo na h-rp, nigdy nie miałem jakichś poważnych przewinień i dlatego staram się o Unbana. Postacią tą grałem od początku mojej pierwszej wizyty na tym serwerze, dlatego tak bardzo mi na niej zależy.

http://iv.pl/images/61523835833425425557.jpg
  • Back to top
    • 0

Ganges 65 28/02/2010 - 18:22

Ganges
  • Gracz
Tak, gram z TytiXem prawie od początku v.4 - Jest to świetny gracz, bardzo dobre RP. Jestem za unbanem, brak mi go tutaj.
  • Back to top
    • 0

Murders1191 28/02/2010 - 18:26

Murders
  • Gracz
Mi też go brakuje. Grałem z nim bardzo długo i grał po prostu świetnie. Jak najbardziej za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 28/02/2010 - 18:40

Gapis
  • Gracz
Przyprowadziłem go tu na server świeżo po przenosinach do SF. Zrobił co zrobił (właśnie, co on właściwie zrobił? xd) Ale myślę że zrozumiał swój błąd. Minęło dużo czasu i zasługuje na następną szansę.
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 28/02/2010 - 20:27

Carlos19
  • Gracz
Ja też jestem za unbanem. Dobry kolega, ma bardzo dobre RP.
  • Back to top
    • 0

TwojaTata0 28/02/2010 - 20:35

TwojaTata
  • Świeżak
Ja również, grałem z nim w "Roninach" (YKZ) na innym serwerze, tworzył miłą atmosferę świąt.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 28/02/2010 - 20:57

Fisher
  • Gracz
Cookie, a mnie pamiętasz? :) Oczywiście jestem za UnBanem, eep, Tytix to dobry gracz, który kombinuje.
  • Back to top
    • 0

TytiX 5 28/02/2010 - 21:00

TytiX
  • Świeżak

Cookie, a mnie pamiętasz? ;) Oczywiście jestem za UnBanem, eep, Tytix to dobry gracz, który kombinuje.

Tak tak, pamiętam Cię :). Dzięki za odpowiedzi w temacie, widać że nie zapomnieliście o mnie.. he
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 28/02/2010 - 21:04

Rafał.
  • Gracz
Tao ma dobre RP, grałem z nim, krótko ale grałem. Widać, że zrozumiał swój błąd, należy mu się unban.
  • Back to top
    • 0

KamyczeQ131 28/02/2010 - 21:05

KamyczeQ
  • Gracz
TytiX to świetny kolega , myślę że warto mu zaufać.
  • Back to top
    • 0

Roth817 01/03/2010 - 09:01

Roth
  • Gracz
Pamiętam Tityxa z czasów Las Venturas. Jest pomocny i ogólnie fajnie się z nim gra bądź rozmawia... Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 01/03/2010 - 09:04

Olekx
  • Gracz
Pamiętam TiteX'a jeszcze z San Fierro. Jest dobrym graczem, wspaniale mi się z nim grało i w ogóle... Jestem za UnBanem, tacy gracze jak on powinni być szanowani, a nie poniżani.
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 01/03/2010 - 09:14

Plajzer96
  • Zbanowani
Też go pamiętam, tylko nie wiem gdzie dokładnie.. Fajnie się z nim grało, też myślę, że zasługuje na odbanowanie.
  • Back to top
    • 0

Bakusiovski339 01/03/2010 - 12:59

Bakusiovski
  • Gracz
Z Tao grałem w San Fierro, według mnie zasługuje on na UnBana. Tao ma świetne rp. Sadze że zrozumiał swój błąd i nie zrobi tego drugi raz. Każdy chyba zasługuje na drugą szanse? :)
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 01/03/2010 - 13:01

Konrad
  • Gracz
Kradzież przedmiotów z magazynów jest karana w sposób OOC.
Uznaję apelację, jednak nadaję karę 300 minut AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic