Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Odrzucony] [unCAR] Colin Johnson

• Please log in to reply
No replies to this topic

Gość (aneczka111) 28/02/2010 - 14:29

Gość (aneczka111)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Colin Johnson

Administrator/moduł nadający karę:Konrad.

Powód kary: Nieumiejętna jazda skuterem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Był to dzień 27.02.2010, godzina około: 19:00. Zaparkowałem skuter na chodniku obok wejścia do Lock&Load. Podszedłem pod drzwi które okazały się zamknięte. Pomyślałem, że przydałoby się zajechać na stację zatankować. Wsiadłem więc na swój skuter. Dokładnie rozejrzałem się w prawo i w lewo. Droga była pusta, dołączyłem więc do ruchu. Podjechałem niecałe 50m. Obejrzałem się za siebie i dostrzegłem auto leżące na dachu i człowieka uciekającego z auta. Zawróciłem - gdyż chciałem zorientować się w całej sytuacji.
Podjechałem pod Ratusz, nie schodząc ze skutera przemyślałem dokładnie całą sytuację, nie dotyczyła mnie- nie było rannych, ludzie zadzwonili po odpowiednie służby porządkowe. Uruchomiłem skuter i wyruszyłem w drogę. Gdy dotarłem na stację podszedł do mnie GM i zapytał mnie: " czemu nie zareagowałeś na wypadek " ? Odp. mu, że nie wiem o który chodzi, bo pod ratuszem zareagowałem. Nie pozwalając mi tłumaczyć dalej wysłał mnie do AJ na 300 min ( karę tą odbyłem ). Po wyjściu okazało się, że mam też zakaz prowadzenia pojazdów. Nie rozumiem dlaczego, nie zostało mi to wyjaśnione- nie wiem na jak długo. Wypadek nie był z mojej winy,a nawet jeśli to nie wiedziałem o tym i nie zrobiłem tego specjalnie - wypadek jak wypadek, dlatego to zlekceważyłem. Proszę cię szanowna administracjo o przywrócenie mi możliwości prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic