Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] John_Wooden

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gadzislaw0070 27/02/2010 - 22:29

Gadzislaw007
  • Świeżak
Z góry dziękuję za zrozumienie i odblokowanie tej możliwości.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Wooden

Administrator/moduł nadający karę: Nie mam pojęcia, zorientowałem się po czasie wyświetlania się, kto i komu co zrobił.

Powód kary: Bieganie po murze.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Jako niedoświadczony gracz, po kilkunastu minutach gry, gdy starałem się śledzić zapalczywie uciekającego uciekiniera wlazłem za nim na mur i począłem po nim biegać. Głupio zrobiłem, bo kto w normalnym życiu biega po cienkich murach, ale chciałbym znów biegać swobodnie, ponieważ nie jest przyjemne pięć razy wolniejsze łażenie po mieście.
Dostałem nauczkę i zrozumiałem swój błąd - czy mógłbym prosić o odblokowanie biegania? Jest trochę nieprzyjemne dla mnie i dla znajomych, gdy muszą czekać na mnie, zanim gdziekolwiek się dostanę. :)
  • Do góry
    • 0

#2 AndikPL0 27/02/2010 - 22:34

AndikPL
  • Świeżak
Poczytaj trochę, dział wstecz. Tam masz wzór. Może byś go użył?
  • Do góry
    • 0

#3 Gadzislaw0070 27/02/2010 - 22:39

Gadzislaw007
  • Świeżak
Och, przepraszam za nieuwagę. Poprawiłem post, mam nadzieję, że wszystko jest teraz dobrze.
  • Do góry
    • 0

#4 Eric_Tipton0 27/02/2010 - 23:27

Eric_Tipton
  • Świeżak
No... jak widać, jesteś nowy... Dałbym ci tego UnRuna, lecz bez AJ, się nie obędzie... Dziwne że z tego powodu ci dali Bloka na bieganie... Albo źle zrozumiałem cię, ale na początek, jestem Za UNRunem. Dajcie mu tam z 2 godzinki...
  • Do góry
    • 0

#5 Gadzislaw0070 28/02/2010 - 11:36

Gadzislaw007
  • Świeżak
To jak będzie z tym Jailem? Mam się go spodziewać od razu po wejściu na serwer?
  • Do góry
    • 0

#6 Staszekk0 28/02/2010 - 11:42

Staszekk
  • Świeżak
Jeszcze musisz poczekać na decyzję administracji. Pisałeś wcześniej, że znów chciałbyś biegać swobodnie... No raczej po to jest ta blokada biegania, by nikt tak nie biegał. No, ale skoro jesteś nowy na serwerze, dałbym Ci szansę. Zobaczymy co powie administracja. :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych