Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [RUN][CAR] Sean Rodwell

• Please log in to reply
No replies to this topic

Olszak11 27/02/2010 - 22:00

Olszak
  • Gracz
Droga Administracjo. Pisze to w imieniu kolego, który po prosił mnie o to, ponieważ ma on Sto procent.
Nick na forum Niggaa'.
[21:40:08] Szymon:
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Rodwell

Administrator/moduł nadający karę: Mickul (Adaś)

Powód kary: 1. tak się nie jeździ rowerem. 2. (Zablokowanie biegania) PowóD: Zapobiegawczo (nic nie zrobiłem, ale ok)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam wszystkim. Dzisiaj czyli 27lutego dostałem Blocka na jeżdżenie autem, ponieważ gdy pojechaliśmy z kumplami (Jeffrey Davis, Dylan Davis) na siłownie w której oni kiedyś pracowali zaczęliśmy się bić. Szef i jeden bokser tej siłowni dostali BW od nas, później znowu się biliśmy (konflikt z szefem), aż w końcu koleś zadzwonił po PiDi, to my w rowery i uciekamy. Gdy jechaliśmy to obok Skate Parku jest taki most, ja z niego zeskoczyłem lekko niżej a potem jeszcze niżej(jak się ucieka to się nie myśli raczej w RL o zasadach itp.). Dobra, jadę dalej z kumplami i nagle wywala mnie z roweru, wchodzę ponownie bo myślę a tam jakiś lag, a tu blokada. Zaraz się ruszyłem czekając na odpowiedź Mickula i moja postać dostała krótkiego Freez'a, patrzę na forum w logi a tam pisze że mam Blocka na bieganie. Wiem że jest to moja wina, mój błąd, i moja głupota - Ale bardzo zależy mi na tych UNBLOCKACH, ponieważ mieszkam na 17'st, i gdy się bije z kimś to moja postać przez blokadę biegania się Freezuje(blokuje na sekundę). A jak chcę kogoś gonić/biegnąc za kimś to nie mogę, a to bardzo psuje przyjemność z gry. Bardzo przepraszam za mój błąd, mam nadzieję że dostanę jeszcze jedną szanse.

Coś ode mnie: Mickul, nie wiem dlaczego uprzedzasz fakty i dajesz blocki za coś czego nie było - według mnie jest to nie poważne i nie należy tego robić. Niggaa'- to dobry gracz, nie odwala i dobrze się z nim gra. CO do tej akcji, to znam to miejsce i nie jest tam stromo by zjechać na ten niższy zjazd, a więc mógł zeskoczyć tam, a potem niżej, bo nie jest tam wysoko. Powinien on dostać un blocki, bo nie zrobił nic złego.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic