Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK] Ray Bolicetti.

• Please log in to reply
29 replies to this topic

AndikPL0 27/02/2010 - 19:21

AndikPL
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ray Bolicetti

Administrator/moduł nadający karę: William, na polecenie administratora.

Powód kary: Groźby CK.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam was. Dostałem tego blocka przez głupotę. Byłem wtedy nieźle zdenerwowany, ponieważ kolega ( Tom Bolter ) wskakiwał mi na auto podczas tunningowania. Nie wiem dlaczego to robił, ale miałem mało punktów życia. Powiedziałem, zejdź, i raz go uderzyłem. Dał mi BW. Pisałem, że dostanie CK, dla żartów, przecież nie dał bym CK przyjacielowi...
Dlatego proszę o Un blocka, obiecuje, to się nie powtórzy. Możecie mi dać AJ.
Chciałbym pograć na h-rp jeszcze trochę ale robienie nowej postaci wymaga za dużo czasu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Back to top
    • 0

killerekpl20 27/02/2010 - 19:29

killerekpl
  • Gracz
yyyyy... Mysle ze tu musialo zajsc jakies nieporozumienie, bo znam Raya troche i by nie odwalil jakies maniany... Moze i napisal grozbe, ale nikt nie wie czy to bylo dla zartow czy nie, w kazdym badz razie chlopak okazal skruchy, przyznal sie i przeprosil, i uwazam ze zasluzyl na szanse poprawienia sie, przynajmniej zamienie tego na AJota..
  • Back to top
    • 0

Simone_Frost0 27/02/2010 - 19:31

Simone_Frost
  • Świeżak
Znam Ray'a od... San Fierro... Zawsze ciekawe akcje RP z nim były, moim zdaniem tak mocno by nie odwalił. Jestem za unblockiem czy tam unbanem.
  • Back to top
    • 0

Big N 6 27/02/2010 - 19:36

Big N
  • Zbanowani
Jestem całkowicie za UnBlockiem, gracz ma dobre znajomości RP, IC jest moim kuzynem, świetne akcje no i co tu dużo gadać :) Zapewne admin się pomylił co do tego Bana, jeszcze raz St0 Pr0c3nT UnBlock!
  • Back to top
    • 0

Ricardo_Diaz 7 27/02/2010 - 19:38

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Ray, tak.. bardzo dobry człowiek. RP też ma bardzo dobre, pamiętam z nim akcje za czasów SF (On ich, nigdy nie zapomnie.. wie co mam na myśli, hahah teraz to tylko się z tego śmiać) Każdy zasługuje na drugą szansę, proponuje zdjęcie mu bana i nadanie AdminJaila, ale to zależy od was drodzy administratorzy. Pod wpływem nerwów, wszystko jest możliwe.
  • Back to top
    • 0

Roolcia0 27/02/2010 - 19:53

Roolcia
  • Gracz
Jestem za. Ray to porządny facet i wg. mnie na pewno nie zrobił by komuś CK przez taką głupotę. Potrafi świetnie grać RP i kreować swoją postać, myślę że powinien dostać UnBlocka.
  • Back to top
    • 0

Carlos1975 27/02/2010 - 20:00

Carlos19
  • Gracz
Ray to dobry gracz, jestem za unblockiem. Pewnie tylko się wygłupiał.
  • Back to top
    • 0

TwojaTata0 27/02/2010 - 20:14

TwojaTata
  • Świeżak
Tak, on jest spoko. Pewnie mnie już nie pamięta, ale wciąż wspominam akcje w San Fierro czy turniej driftu :)
  • Back to top
    • 0

AndikPL0 27/02/2010 - 20:16

AndikPL
  • Świeżak
Pamiętam, pamiętam? Jak mogłem zapomnieć? :) A poza tym, dzięki ludzie za komentarze.
  • Back to top
    • 0

Ben142 27/02/2010 - 21:21

Ben14
  • Świeżak
Odblokujcie go. Wiem jak gra i naprawdę fajnie się z nim gra. Zrobił to dla żartów, bo tak jest zrównoważony i spokojny w czasie gry. Proszę o UnBlocka mu.
  • Back to top
    • 0

Leniwiec189 27/02/2010 - 21:23

Leniwiec
  • Gracz
Jestem za unblockiem Ray to dobry gracz, każdemu się czasem zdarza
  • Back to top
    • 0

Kolpik37 27/02/2010 - 21:23

Kolpik
  • Gracz
Jestem za UnBlockiem, Ray by takie coś na co dzień nie robi.. Ma na prawdę bardzo dobry poziom Role Play. Myślę, że to jest jego pierwszy i ostatni taki wybryk.
  • Back to top
    • 0

ubs5 27/02/2010 - 21:26

ubs
  • Gracz
Również jestem za unblockiem, grałem trochę z Rayem i stwierdzam że to dobry gracz, wystąpiło nieporozumienie lub mały błąd z jego strony.
  • Back to top
    • 0

Daniel.3 27/02/2010 - 21:27

Daniel.
  • Gracz
Jestem również za UnBlockiem. :) Ray to dobry gracz, potrafi ładnie odegrać akcję RP, jest miły i koleżeński. Myślę, że weźmie sobie tą karę do głowy i więcej nie popełni tego błędu. Nie ma osoby, która nie popełnia błędów. :)
  • Back to top
    • 0

mOneY548 27/02/2010 - 21:42

mOneY
  • Gracz
Ja również jestem za UnBlockiem. Mh, jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia jakieś błędy, wiem, że już nie popełni tego błędu, więc proszę o danie mu szansy.
  • Back to top
    • 0

Wachu195.0 27/02/2010 - 21:56

Wachu195.
  • Świeżak
Ja też jestem za UnBlockiem.. Z Rayem znam się od dawna i wiem jak on potrafi wczuć się we własną postać. RP zna bardzo dobrze, każdy może mieć chwile "kryzysu".
  • Back to top
    • 0

Deny256 27/02/2010 - 23:36

Deny25
  • Świeżak
Wiele z tym graczem akcji rp odegrałem, i muszę stwierdzić, że jego rp stoi na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście, że jestem za UnBlokiem.
  • Back to top
    • 0

Wartal471 28/02/2010 - 12:22

Wartal
  • Gracz
Hmmm, myślę, że ten block to lekkie nieporozumienie, ponieważ Ray to porządny gracz z nienagannym poziomem RP. Prawdopodobnie napisał do tej osoby, że dostanie CK na żarty, aby się opanował. Myślę, że powinien dostać za to jakiegoś warna/AJ' i byłoby po problemie. Pozwoliłoby to mu na dalszą grę.
  • Back to top
    • 0

Fineasz.1 28/02/2010 - 12:28

Fineasz.
  • Świeżak
Znając go, to się wydurniał. Dobrze znam i lubię Raya. Myślę że szansę można mu dać.
  • Back to top
    • 0

Czaroslav777 28/02/2010 - 12:34

Czaroslav
  • Gracz
A ja znam Raya od czasów, gdy H-RP jeszcze nie istniało. To dobry gracz i kumpel. Za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

bert1167 28/02/2010 - 13:26

bert
  • Gracz
Takie dostałem PW od autora tematu:

Cześć, powinieneś zobaczyć w apelacjach, wątek [BLOCK] Ray Bolicetti, wypowiedz się.

To nie jest dobra droga do odblokowania postaci. Najpierw groziłeś komuś CK na /do, później na tym samym czacie pisałeś, że musisz zespawnować jakiś pojazd. >.<
  • Back to top
    • 0

AndikPL0 28/02/2010 - 13:33

AndikPL
  • Świeżak
No to mój pierwszy raz co nie? Możecie dać mi szanse...
  • Back to top
    • 0

bert1167 28/02/2010 - 14:14

bert
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-32274.html
Nie jest pierwszy, poza tym:

Pisanie do Administratora na PW w celu przyspieszenia sprawdzania apelacji - będzie karane.

a z tego co wiem, pisałeś w tej sprawie do wielu ludzi mających jakąś rangę na forum.
  • Back to top
    • 0

AndikPL0 28/02/2010 - 14:16

AndikPL
  • Świeżak
Ale czytaj komentarz Williama co...? Nie wiedziałem o co chodzi, to zdarzenie zaszło chyba o 16 ileś a ban chyba godzinę potem.
  • Back to top
    • 0

bert1167 28/02/2010 - 14:21

bert
  • Gracz
W odpowiednim temacie znalazł się screenshot, administracja zareagowała i poprosiła któregoś GameMastera, by wyrzucił Cię z serwera (więc to nie Quel jest "Administratorem nadającym karę" - on tylko dał Ci kicka), po czym zablokowała Twoją postać. By przypomnieć zaistniałą sytuację umieszczę tu tego screena:
http://fooh.pl/image...85rnh6cw0of.jpg
Skoro ów Tom Bolter to Twój "przyjaciel" bardzo mnie dziwi, że wysłał na Ciebie raport.
  • Back to top
    • 0

AndikPL0 28/02/2010 - 14:25

AndikPL
  • Świeżak
O tym mi nie powiedział, ale dobrze by było jakby się tutaj wypowiedział. Zobaczymy co sądzą o tym admini. Kto rozpatruje apelacje?
  • Back to top
    • 0

bert1167 28/02/2010 - 14:28

bert
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-30198.html
  • Back to top
    • 0

mOneY548 28/02/2010 - 14:50

mOneY
  • Gracz
Przepraszam, że się w trące. Bert jesteśmy tylko ludźmi każdy popełnia błędy, więc czemu nie można dać tej osobie szansy ? Człowiek uczy się na błędach, więc pewnie, gdy Agasii otrzyma tą szansę od was na pewno jej nie wykorzysta. To tyle z mojej strony.
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 01/03/2010 - 09:40

Plajzer96
  • Zbanowani

yyyyy... Mysle ze tu musialo zajsc jakies nieporozumienie, bo znam Raya troche i by nie odwalil jakies maniany... Moze i napisal grozbe, ale nikt nie wie czy to bylo dla zartow czy nie, w kazdym badz razie chlopak okazal skruchy, przyznal sie i przeprosil, i uwazam ze zasluzyl na szanse poprawienia sie, przynajmniej zamienie tego na AJota..

• Back to top
    • 0

Konrad1589 01/03/2010 - 13:00

Konrad
  • Gracz
Zwykłe wydurnianie się dwóch koleżków. Zdejmuję blokadę i nakładam karę w postaci 200 minut za odwalanie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic