Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [WEAPON]Andrij_Sklarov

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Banana 4 27/02/2010 - 18:11

Banana
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Andrij_Sklarov

Administrator/moduł nadający karę:Misiek, przez panel.

Powód kary:DM.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Piszę prośbę o to samo trzeci raz. Wiem, że nie powinienem tego robić (DM), ale zrozumiałem co źle zrobiłem i naprawdę zależy mi na tej komendzie, ponieważ nie mogę odgrywać w 100% swojej postaci, czyli iść do organizacji przestępczej, lakierować pojazdy na stacji, nawet myślałem nad tym, aby iść do PD, ale też odpadło to... Dlaczego? Ponieważ nie mam tej komendy. Rozmawiałem z tym panem, któremu zrobiłem tego dnia BW i przeprosiłem go, a ten wybaczył mi, więc proszę o danie mi szansy.

Z poważaniem,
Banana.
  • Do góry
    • 0

#2 Eran0 28/02/2010 - 02:26

Eran
  • Świeżak
Myślę że banan to dobry gracz, da się z nim porozmawiać IC jak i OOC. Długo miał blokadę broni, w połowie gry w SF. Widać że zależy mu na grze gdyż założył biznes o bardzo ładnie odgrywa akcję IC. Pozdrawiam. :)
  • Do góry
    • 0

#3 Wi$nia2 28/02/2010 - 04:46

Wi$nia
  • Świeżak
Banan to dobry gracz, skoro gracz, którego zabił mu wybaczył to nie powinno się go dalej karać. Długo już ma tą blokade i zrozumiał swój błąd. Dajcie mu to, chyba wie że źle zrobił.
  • Do góry
    • 0

#4 moNs 118 28/02/2010 - 09:05

moNs
  • Gracz
Dobry gracz. Nie bez powodu założyłem z nim biznes. Zmienił się odkąd przenieśliśmy się do LS. Unblock broni powinien być.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych