Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UN BLOCK]Tom_Reven

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

SmYczeK 0 08/07/2009 - 18:48

SmYczeK
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Tom_Reven
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Murzyn>Latynos co jeszcze?
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wynajmuje dom na Paradiso tam gdzie mają dzielnicę Vagos..Dzisiaj grałem sobie i poznałem kolege o Imieniu Omar_Perez.
Zapoznałem się z nim.Potem gdy byłem w zasięgu wynajmowanego domu spotkałem Hector_Velaquez.Gadałem z nim trochę.Przedstawił mi się jako Hec.
Potem gdzieś tak 10 minut po tym jak gadaliśmy kazał mi wypierdalać z pod ich domu.Poszedłem sobie.Potem David_Creed podszedł do mnie i pytał się czy sprzedam mu broń.Ja powiedziałem że nie znajomym nie sprzedaje.Potem gdy stałem koło mojego Elegy wleciał Hector z shotgunem i oddał strzał w inna strone a potem zabił mnie do BW.Potem leżałem tak i gadał z nim na /w Dlaczego mnie zabił.On napisał że zabił mnie bo ignoruje w sprawy gangu i ze byłem czarnuchem i bylem w GN.To nie prawda nie byłem czarnuchem i nie byłem nigdy na koncie Tom Reven w GN.Możecie sie spytać lidera.Potem gdzieś tak po 8 minutach leżenia dostałem Blocka.Proszę o unblocka nie byłem czarnuchem i nie byłem nigdy w GN.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 08/07/2009 - 19:01

Lemonss
  • Gracz
a kto powiedział że byłeś w GN?
z tego co pamiętam kilka dni temu cie w skinie Czarnucha widziałem, a dzisiaj latynosa, ooo w solarium byłeś czy co?
i do tego jeszcze łaziłeś po podwórku, ja się zapytać chciałem, czy sprzedajesz, i dobrze odpowiedziałeś, lecz nie dla Hectora, nam kazał iść do domu a ciebie sprzątnoł.
Proste i Logiczne ^^
ja nie mam nic do tego, więc się z tobą użerać nie będę, jeżeli jesteś Choklet-Latino to Block słuszny.
  • Back to top
    • 0

SmYczeK 0 08/07/2009 - 21:24

SmYczeK
  • Zbanowani
W skinie czarnucha eee dokładnie jaki skin pokaż mi zdjęcie tego skina bo możliwe ze to był skin używany w pracy..
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 08/07/2009 - 21:32

Olekx
  • Gracz
On wcześniej mieszkał u nich na podwórku i miał ciągle skin latynosa i nie był w żadnym gangu. Block nie słuszny. Admini mogli z nim porozmawiać na temat jego postaci.-
  • Back to top
    • 0

Nude360 08/07/2009 - 21:54

Nude
  • Gracz
Mi też się zdawało, że widziałem cię w skinie czarnucha, a potem latynosa. Ale to może mi się mylisz z kimś innym, bo na l***p był koleś o takim samym nicku, tylko że czarny i mi możesz po prostu się z nim kojarzyć.
  • Back to top
    • 0

SmYczeK 0 08/07/2009 - 22:05

SmYczeK
  • Zbanowani
Możliwe ze mnie widziales ponieważ mam skin czarnucha w organizacji ochrona stadionu ;d
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 08/07/2009 - 22:05

blackmigogang
  • Gracz
I ja również Cię widziałem jako czarnego.
  • Back to top
    • 0

SmYczeK 0 08/07/2009 - 22:08

SmYczeK
  • Zbanowani
Bo mam skin w pracy czarny to nie moja wina ;/
  • Back to top
    • 0

Seba30 08/07/2009 - 22:12

Seba
  • Gracz
Unblock, już Ci zmieniam skin ochroniarza na stadionie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic