Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [AJ] Waldemar Grabowski

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 lookout10 27/02/2010 - 16:13

lookout1
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Waldemar Grabowski

Administrator/moduł nadający karę: Frank Luccazzo

Powód kary: OOC w IC (DOŻYWOCIE)

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gdy stałem w pracy za barem przyszedł jakiś koleś do restauracji i zrobił wielkie zamieszanie. Zaczął pisać coś o kamerach, że jest czysta podłoga itd. itp. Gdy pobiegł na nasze zaplecze (bo mu się śnieg nie podoba na podwórku) użył Speed hacka (czy jak to się zwie..), więc postanowiliśmy go zraportować z towarzyszami z pracy. Więc mu napisałem przez tak: "/l zraportowaliśmy Cię za SH!", a on mi odpisał, że mnie też zraportował lecz nie wiem za co?! Po kilku sekundach dostałem dożywotniego AJ w nie słusznej sprawie, której nie rozumiem. Proszę o szybkie rozwiązanie tej sprawy i umorzenie mojej kary dożywocia. Z poważaniem Waldemar Grabowski.
  • Do góry
    • 0

#2 wujek multan 437 27/02/2010 - 16:21

wujek multan
  • Gracz
/l to jest czat IC. Więc się nie dziw ze masz taki a nie inny powód :)
  • Do góry
    • 0

#3 Spicy166 27/02/2010 - 16:26

Spicy
  • Gracz
OOC w IC, " Zreportowaliśmy cię za SH" też jest karane, nie można straszyć/powiadamiać że się wysłało reporta, skargę czy coś innego.
  • Do góry
    • 0

#4 Agent0071456 27/02/2010 - 16:27

Agent007
  • Gracz

§ 6 - Inne ważne zasady

* Jakiekolwiek stunty, wliczając jazdę na jednym kole, na jakimkolwiek rodzaju motocykli, są bezwzględnie zabronione. Wykonywanie ich grozi bardzo srogą karą oraz zabraniem pojazdu.
* Zabronione jest skakanie rowerem.
* Postać, która została doprowadzona do nieprzytomności (BW), w przypadku nie odratowania przez pracowników służb medycznych traci pamięć na temat wydarzenia oraz swoich oprawców. Jeżeli pomoc nadejdzie i postać zostanie wyleczona - pamięć pozostaje nienaruszona.
* Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci, również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja.
* Karane jest kreowanie tzw. "postaci nijakiej". Objawia się ono w braku sprecyzowanych celów postaci, przechodzenia z frakcji do frakcji, pracy w kontrastujących organizacjach (np. bycie w gangu i w rządzie).
* Komenda /opis służy do informowania graczy o aktualnym stanie Twojej postaci i ewentualnym stanie pojazdu, w którym przebywasz.
* Force CK (przymusowe uśmiercenie postaci) jest dozwolone dla liderów ogranizacji przestępczych i porządkowych.
* Apelację o Force CK dla innego gracza może składać jedynie lider organizacji w odpowiednim do tego wątku podając konkretne argumenty. W przypadku akceptacji podania o FCK zostaje przydzielony liderowi przedmiot umożliwiający nadanie Force CK.

I wszystko jasne. :)
  • Do góry
    • 0

#5 Allright0 27/02/2010 - 16:44

Allright
  • Gracz
Też to widziałem, Waldek to dobry gracz, ten koleś ewidentnie miał SH. Każdy zasłużył na drugą sznase. Może nie wiedział, że to czat IC ? Skoro tak teraz już będzie wiedział...
  • Do góry
    • 0

#6 lookout10 27/02/2010 - 16:44

lookout1
  • Świeżak
to słabo ;x , więc nic się nie da zrobić?
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 27/02/2010 - 16:55

skb
  • Gracz
Dlaczego masz polskie imię i nazwisko?
  • Do góry
    • 0

#8 Boxer35 27/02/2010 - 16:59

Boxer
  • Świeżak
Ponieważ jest naszym mieszkańcem. http://h-rp.pl/thread-31857.html
  • Do góry
    • 0

#9 lookout10 27/02/2010 - 19:34

lookout1
  • Świeżak
Bardzo proszę o pierwszą i ostatnią szansę! Dostałem nauczkę i zrozumiałem swój błąd, przeczytałem jeszcze raz poradnik. Teraz już będę wiedział na przyszłość.
  • Do góry
    • 0

#10 Mati. 451 27/02/2010 - 20:15

Mati.
  • Gracz
Dajcie mu jeszcze jedną szanse, każdy ma prawo do błędu
  • Do góry
    • 0

#11 jaskol95 140 27/02/2010 - 20:15

jaskol95
  • Gracz
Walduś dobrze zna rp, byłem przy tym ze SH. Zrobił straszne zamieszanie, przez co przyznaję, że Walduś pomylił sobie czata, ale bez przesady. Za to, że jeden raz napisał coś OOC w IC ma dostać dożywtonie AJ? No bez przesady:)
  • Do góry
    • 0

#12 Marek 85 27/02/2010 - 20:17

Marek
  • Gracz
Ale jestem bardzo zdziwiony, że za OOC w IC można dostać dożywotniego Bana. Dlaczego ?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych