Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unCAR] Paulo Vico

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Denisok1107 27/02/2010 - 15:42

Denisok1
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Paulo Vico

Administrator/moduł nadający karę:YoMen

Powód kary: Nieumiejętna jazda rowerem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wczoraj około 00.40 postanowiliśmy pojechać na Ganton i zobaczyć jak tam się prowadzi życie.No i oczywiście nie byliśmy tam mile widziani więc uciekaliśmy rowerami.Jadąc dalej zauważyliśmy zielony samochód wiec szybko jechaliśmy po ulicy jednak spostrzegliśmy że on nie jedzie za nami.Przejechaliśmy już chodnikiem niedaleko hotelu Ileenwood no i po jakiś 15 sekundach rozmowy z innym człowiekiem dostaliśmy oboje blokadę.Proszę o zdjęcie blokady bo każdy w sytuacjach zagrażających życia nie spogląda na przepisy czy jedzie chodnikiem czy nie lub czy jest czerwone światło.Przepraszam i proszę o zdjęcie blokady,nauczyłem się na błędach i więcej się to nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#2 Mateusz Lis. 315 27/02/2010 - 16:41

Mateusz Lis.
  • Gracz
Paulo to bardzo fajny gracz. Moim zdaniem powinien dostać UnCara. Jest to nowy gracz, więc chyba można dać mu szanse :)
  • Do góry
    • 0

#3 Andreew_Black`0 27/02/2010 - 20:35

Andreew_Black`
  • Świeżak
Z Paulem znamy się już jakieś 2, ja go tutaj ściągnąłem i przebywam z nim często i wiem, że jeśli nagiął tak zasady to musiała być naprawdę wyjątkowa sytuacja. Gramy tu z Paulem od niedawna, więc proszę o danie mu drugiej szansy.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 28/02/2010 - 15:13

skb
  • Gracz
To nie pierwszy raz.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych