Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [AJ]Tony Waytts

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElPolako 114 27/02/2010 - 13:32

ElPolako
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tony Waytts

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Podszywanie pod gang, napad bez organizacji w centrum miasta. Ba

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc dziś, około godziny 13:20 spotkałem jednego "gościa". Zdenerwował mnie, więc go pobiłem. Oby dwoje odegraliśmy akcję RP, i po wszystkim gdy on już leżał ja go przeszukałem. Po chwili interweniował jeden z GM'ów, a ja dostałem dożywotniego AdminJaila. Owszem, wiem że zrobiłem błąd, robiąc to w takim miejscu. Ale podszywanie się pod gang? Jestem Outsiderem w Rollin 88'st Bloods. Może i kara się należy, ale nie tak bardzo surowa. Proszę o pozytywne rozpatrzenie.
  • Do góry
    • 0

#2 ..:Kosa:..0 27/02/2010 - 13:39

..:Kosa:..
  • Świeżak

15. Napady dozwolone są tylko w South Central. (przed 21)

Była godzina 13, a to nie South Central. Choć myślę, że można tą karę zamienić na inną - mnie surową.
  • Do góry
    • 0

#3 Domel310 27/02/2010 - 15:06

Domel
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tony Waytts

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Podszywanie pod gang, napad bez organizacji w centrum miasta. Ba

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc dziś, około godziny 13:20 spotkałem jednego "gościa". Zdenerwował mnie, więc go pobiłem. Oby dwoje odegraliśmy akcję RP, i po wszystkim gdy on już leżał ja go przeszukałem. Po chwili interweniował jeden z GM'ów, a ja dostałem dożywotniego AdminJaila. Owszem, wiem że zrobiłem błąd, robiąc to w takim miejscu. Ale podszywanie się pod gang? Jestem Outsiderem w Rollin 88'st Bloods. Może i kara się należy, ale nie tak bardzo surowa. Proszę o pozytywne rozpatrzenie.

Było to prawie centrum miasta. Chciałeś napaść o 13? Napadaj, ale będąc w organizacji przestępczej i na terenie South Central.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 28/02/2010 - 14:42

skb
  • Gracz
Adminjail zmniejszony do 1000minut.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych