Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] |Ban| Pele*

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Michael_Waster2 27/02/2010 - 12:49

Michael_Waster
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Frank Mcshot

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Nie ma takiego uzywania bugow. Dziekuje, dobranoc. Tak, rozpocze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc zaczęło się jak weszli jacyś niewiadomi gracze na h-rp i mi zaczęli spamić żebym im dał skype, więc dałem a później dzwonią do mnie. Odbieram a tu się okazuję że to Kiwent i ten 2 Steve Kennedy, mówią żebym im range 255 i po całej akcji mi dadzą 50 tysięcy. To się zgodziłem bo wątpię żeby się ktoś nie zgodził, a z racji że Kiwenta i Stev'a znałem IC to mogłem im zaufać. Po chwili patrze a tu 200 tys. na koncie Deagle nie wiedział o co chodzi wypłacił i dostał bana. Później patrze nadal tą kasę mnożą. Wypłacili i chyba wszyscy bany dostali. Później pisze z albim na gg, co to za bug może być bo do niego też dzwonili. Więc wpadliśmy na ten bug, potrzebowaliśmy gotówki. Więc sprzedałem banszi i zaczęliśmy mnożyć 50 tysięcy, trochę nam tej forsy wyszło w sumie ponad 200k. Następnego dnia wozimy się z albim stratumem, patrze a on bana dostał, po chwili ja też. Za cały incydent bardzo przepraszam, i obiecuje że już się więcej nie powtórzy. Bardzo mi zależy na tej postaci ponieważ miałem już na niej wszystko co chciałem, między innymi swój własny biznes. Prosiłbym was o wyrozumiałość i zdjęcie bana, a w zamian niego danie mi długiego AJ'ota. Wstyd mi za mnie i proszę was o drugą szanse, już więcej się to nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61463 27/02/2010 - 13:02

B M
  • Zarząd
Nieprawda.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych