Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BLOCK] Lazare Lacetti

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 root2 27/02/2010 - 00:08

root
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lazare Lacetti

Administrator/moduł nadający karę: Adaś. - Mickul

Powód kary: Bug - biznes.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Mnożyłem pieniądze bugiem znanym chyba już wszystkim. Przyznaje się do tego, wiem że źle zrobiłem - szkoda że zrozumiałem to dopiero po blocku. Chce dalej prowadzić energy z Amaru, nowa strona już prawie gotowa - naprawde mamy wielkie plany. Dlaczego tak zrobiłem? Pokusiła mnie gotówka. Wiem że każdy powinien mieć równe szanse i osiągnąć coś w sposób RP lecz ja popełniłem głupi błąd za który musze ponieść kare... Wyobraźcie sobie gdyby ktoś z was stanął w mojej sytuacji ilu z was uległoby takiej pokusie. Wierze że na serwerze są uczciwi gracze którzy nie popełniliby tego błędu lecz teraz chce do nich dołączyć. Zrzekam się tej gotówki i nie chce mieć już z nią nic wspólnego. Prowadze biznes który, prężnie funkcjonuje i jest bardzo lubiany przez graczy. Czym byłby piatkowy wieczór bez imprezy w Energy?! Jestem tylko człowiekiem a każdy człowiek popełnia błędy. Graczom którzy wyrazili skruche dano druga szanse. Mimo moich poprzednich wystepów licze iż Administracja jak i Wy, gracze dacie mi kolejną szanse.

Proszę administracje o szansę jak i o odjęcie zbugowanej gotówki.
  • Do góry
    • 0

#2 dogulaz 246 27/02/2010 - 00:10

dogulaz
  • Świeżak
Tak, takie miałeś duuuuuuuuże plany. Ale jak nie było Amaru, to dlaczego Energy stało puste, tak bardzo się starałeś? Jakoś tego nie widziałem.

'Polak mądry po szkodzie' Bugowałeś? Masz,
  • Do góry
    • 0

#3 root2 27/02/2010 - 00:12

root
  • Świeżak

Tak, takie miałeś duuuuuuuuże plany. Ale jak nie było Amaru, to dlaczego Energy stało puste, tak bardzo się starałeś? Jakoś tego nie widziałem.

'Polak mądry po szkodzie' Bugowałeś? Masz,

Amaru jest DJ'em. A ja wtedy też za bardzo nie mogłem grać...

Ty też bugowałeś.
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 27/02/2010 - 00:24

Konrad
  • Gracz
1000 minut + zabranie majątku.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych