Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Lipton189.

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Foxu0 26/02/2010 - 19:56

Foxu
  • Gracz
Piszę to za użytkownika Lipton189. Ma on 100% na forum, a Konrad pozwolił mu napisać to wyjaśnienie/aplikację przeze mnie.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Całe konto Lipton189.

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary: Bawienie się pieniędzmi.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Ban został źle nadany, ale już wyjaśniam : Miałęm pieniądze z BU, ale nie był użyte te czeki. Dziś rano zabrała je administracja dzięki czemu "it's okey". Gramy gramy. Wchodzę na (reklama) bawimy się z kumplami na cross'ach jednakże znudzeni wchodzimy na serwer, a tu piękny napis iż jestem zbanowany..Nie no myślę sobie, że to jakieś nieporozumienie.
Dostałem pieniądze które miałem jakoś szybko wydać , a ja głupi się posłuchałem.
Jednakże mam jedno ale..Czemu nie zrobicie nic w tym kierunku aby ten błąd został usunięty? Na początku zostały banowane osoby winne lecz teraz to już przesada aby leciał każdy kto popadnie.
Dostałem pozwolenie o pisanie tej apelacji przez jednego z administratorów ( Dostał wiadomość iż mam 100% na forum także kazał mi wysłać przez jakąś osobę. Tak też zrobiłem (dzięki lisek) )
Jestem chętny przyjąć AJ w wysokośći 1000-2000 minut tak dla ochłonięcia.

Pozdrawiam wszystkich, cześć :)
  • Do góry
    • 0

#2 moNs 118 26/02/2010 - 20:01

moNs
  • Gracz
Bug został prawdopodobnie usunięty wczoraj przed restartem serwera. Musicie płacić za swoje błędy.
  • Do góry
    • 0

#3 Olekx4179 26/02/2010 - 21:17

Olekx
  • Gracz
Znam Liptona i jestem trochę zawiedziony jego naiwnością. Ostrzegałem, by nie kręcił z nimi lodów, ale wiem, że jest dobrym i uczynnym graczem. Jestem za ściągnięciem banicji i nadaniem mu (kilku)tysięcznego AJ'ota. Co to ten bug zrobił z graczy - Cała Subarowa elita się rozpadła.
  • Do góry
    • 0

#4 Hunter 116 26/02/2010 - 21:22

Hunter
  • Gracz

Znam Liptona i jestem trochę zawiedziony jego naiwnością. Ostrzegałem, by nie kręcił z nimi lodów, ale wiem, że jest dobrym i uczynnym graczem. Jestem za ściągnięciem banicji i nadaniem mu (kilku)tysięcznego AJ'ota. Co to ten bug zrobił z graczy - Cała Subarowa elita się rozpadła.

Elita? Heeeej, jeszcze Jimmy jest :) A co do tematu, to jestem za unBanem.
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 26/02/2010 - 21:42

Konrad
  • Gracz
2000 minut i zabranie wszystkich pieniędzy, na które byłeś taki zachłanny.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych