Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Sater

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sater784 26/02/2010 - 18:37

Sater
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie.

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem

Powód kary: Prawdopodobnie posiadanie pieniędzy z Bugu

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Tak jak już pisałem w poprzedniej apelacji. Złożyli mi ofertę użyczenia biznesu na jakieś 20-30 minut, że dostanę z tego trochę kasy. Zgodziłem się, dałem im biznes itp. Po chwili oni wyszli dali mi kaskę, wszystko cacy. Ale po jakiejś godzinie doszedłem do wniosku że to było głupie i kasa na pewno nie jest "czysta" Więc pojechałem nad wodę, popłynąłem kawałek i wyrzuciłem te czeki. Za wszystko bardzo przepraszam, dobrze wiem że bardzo źle postąpiłem. Chciałbym un-bana, ponieważ lubię grać na tym serwerze, i przez ten jeden głupi wybryk skreśliłem całą swoją karierę na tym serwerze. Gdybym dostał tą szansę UnBana. Byłbym w stanie odsiedzieć surową karę w postaci AJ, lub innej kary. Abym mógł dalej cieszyć się grą na H-RP.

@edit

Wiem że postąpiłem bardzo, bardzo głupio. Ale po całej akcji jak pisałem wyżej wyrzuciłem to wszystko, nie miałem ani grosza od nich - Z jak już teraz wiem bug'a.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 26/02/2010 - 18:55

Konrad
  • Gracz
Nie tylko oszukałeś nas, administrację ale i wszystkich graczy próbując ich prześcignąć w statystykach krętactwem i oszustwem. To ich powinieneś przeprosić.

2000 min AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych