Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Jose Lazzari

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bernaś273 26/02/2010 - 17:46

Bernaś
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jose Lazzari.

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiadomo.

Powód kary: Stłuczka, Mechanik natręt, idź poczytaj poradnik odnośnie pracy mechanika.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam. Piszę ten wniosek za mojego kuzyna, który dostał bana na serwerze. On sam nie może się wytłumaczyć, bo ma bana także na forum.
Sprawa wygląda tak, że ktoś mu się wkradł - najprawdopodobniej jego kolega, który przypadkiem widział hasło, kiedy kuzyn u niego grał w samp'a. Krzysiu (mój kuzyn) w ten czas nie miał dostępu: ani do komputera - bo mama mu zrobiła karę na komputer, a tym bardziej do GTA SA - miał problem z odpaleniem GTA i dopiero gdy odzyskał komputer (czyli dzisiaj) to napisał do mnie, abym mu pomógł, więc poradziłem mu, żeby przeczyścił rejestr. Pomogło to i już normalnie chodzi mu gra, lecz nie może się zalogować, bo ma bana przez swojego głupiego kolegę, który mu się wkradł i nie znając zasad RolePlay po prostu n00bił jako mechanik.
Krzysiek naprawdę uzależnił się od tego serwera i nigdy, ale to nigdy nie popełniłby takich głupich rzeczy, zawsze mnie pyta co i jak ma zrobić, uczę go i pomagam mu. Znam go, bo przecież to moja rodzina i wiem, że ciotka niekiedy mu tam zabierała kabelki od komputera, żeby Krzychu się zaczął uczyć i teraz gdy tak się stało, ktoś to wykorzystał i przez to kuzyn musi cierpieć.
Miał pracę, znajomych i jakoś nikt z pracy nie narzekał na niego, że odwala, sam nawet cieszyłem się, że moja pomoc dla niego w ogarnięciu RP nie idzie na marne.

Proszę o odbanowanie kuzyna, nie okłamałbym nikogo jeżeli chodziłoby o taką sprawę - więc możecie mi wierzyć. Chłopakowi bardzo zależy na graniu na h-rp.
Proszę także o nie zamykanie natychmiast tego wątku, tylko jeśli macie jakieś zastrzeżenia, to ja to z chęcią wytłumaczę, bo nie ma co karać niesprawiedliwie kogoś, kto tego nie zrobił - dużo włamań na konta się zdarza.

Proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam Dawid.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 26/02/2010 - 18:22

Konrad
  • Gracz
Podaj mi link do konta globalnego. Sprawdzimy, czy faktycznie miało miejsce włamanie.
  • Do góry
    • 0

#3 Bernaś273 26/02/2010 - 19:25

Bernaś
  • Gracz
http://h-rp.pl/user-11166.html

Jeżeli będą jakieś niejasności z IP, to powodem jest to, że oni są z tej samej miejscowości i mają tego samego dostawcę internetu.
U nas w gminie, kto nie ma dostępu do takich sieci internetowych jak Neostrada, czy Netia - gdzie wymagany jest telefon stacjonarny, czy też wolne miejsce na podłączenie w skrzynce telefonicznej - to jest skazany na internet radiowy z anteny od takiego kolesia, który robi to prywatnie i wszyscy mają jednakowy adres IP.
Ale jeżeli macie jakieś inne sposoby niż dochodzenie po adresie IP, to byłoby fajnie.

Dla większej wiarygodności podaję stronkę tego Pana od radiowego internetu z dostępnymi punktami internetu (Gromadka.net) w poszczególnych wioskach: (wiem, wiem...śmieszne nazwy wiosek :P)
http://www.media-net...pl/internet.php
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 01/03/2010 - 13:26

Konrad
  • Gracz
Nie jesteś wiarygodny. Nie interesuje mnie apelacja pisana przez Ciebie za Twojego kuzyna, który nie umie złożyć poprawnie zdania. Nie potrzebujemy takich osób.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych