Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock Bronie] Jim Shakur

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jim_Shakur0 26/02/2010 - 14:03

Jim_Shakur
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jim Shakur

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Bug lakieru

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, przyznaje się tak było, lecz tego nie robiłem umyślnie zawsze lakierowałem normalnie myślałem że jest to normalne przepraszam za moje zachowanie, wcześniej jak widać za to nie dostałem warna więc moim zdaniem zbyt surowa kara dostałem aj na 99minut i blokadę na bronie proszę o danie mi szansy i odblokawania jeżeli powtórzy się to samo zgadzam się na surową kare.
  • Do góry
    • 0

#2 Rafał.40 26/02/2010 - 14:09

Rafał.
  • Gracz

jeżeli powtórzy się to samo zgadzam się na surową kare.

Ta, jeszcze się nie zgadzaj. Ciekawe, że nie wiedziałeś, sekundy płynęły szybciej nieprawdaż? Więc jak dla mnie powinieneś dostać unblocka broni po 2/3 tygodniach.
  • Do góry
    • 0

#3 Jim_Shakur0 26/02/2010 - 14:15

Jim_Shakur
  • Świeżak
@UP
Właśnie zauważyłem że szybciej ale nie wiedziałem że to bug, tak jak wyżej napisane unblock 2/3 tygodnie mogę ponieść taką kare.
  • Do góry
    • 0

#4 qwerty120 26/02/2010 - 14:51

qwerty12
  • Świeżak
e tam ja jestem za Odblokowaniem temu człowiekowi kary i dać mu warna jak się powtórzy to wtedy dać mu Blokadę na miesiąc :)
  • Do góry
    • 0

#5 BigBear 'SB'136 26/02/2010 - 18:06

BigBear 'SB'
  • Gracz
Ja jestem na Nie. Znam go i wiem jak potrafi za przepraszeniem "odpieprzac". Wiem że odchodze od tematu, ale ostatnio jak byłem z moim bratem (IC) na stacji Peter (Mój Brat) zaczął się śmiac z asfaltu.. Patrzymy a po chwili przyjeżdza czerwony admiral i wysiada z niego 4 typów i zaczynaja nas okładać. Wlepili nam po BW i zabrali przedmioty. A jeszcze innego razu strzelał sobie bez powodu. Kara musi być, moge się założyc że wiedział o tym bugu. Dobrze mu zrobi przerwa od broni. Napisz apelacje gdzieś za 2-3 tygodnie, a nie po 1 dniu.
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad1589 26/02/2010 - 18:16

Konrad
  • Gracz
Okej, zdejmuję blokadę za 150 minut AJ. Upomnij się na PM jak wyjdziesz z serwera.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych