Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Odbanowanie] Bambo Dzekson

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Afro_67 26/02/2010 - 12:36

Afro_
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Bambo Dzekson
Administrator/moduł nadający karę:
Seba
Powód kary:
Ucieczka przed GM (/q)
Wyjaśnienie wraz z dowodami:]
Szedłem sobie ulicą, było wieczorem, około 18 godziny. Auta od czasu do czasu przejeżdżały. Bezdomni, chodzili i zbierali puszki. Było bardzo zimno. Nagle zobaczyłem dwóch mężczyzn, którzy omawiali jakiś plan, chyba to dotyczyło ataku terrorystycznego. No nic szedłem dalej... odwracając się, zobaczyłem jak jeden z nich wyjmuje telefon i gdzieś dzwoni. Po 2 minutach, słyszę pisk opon. Nadjeżdża Mercedes ( Admiral ) z dużą prędkością, zatrzymując się koło mnie. Wysiadło dwóch mężczyzn. Zacząłem biec, oni za mną. Jeden z nich, ruszył na mnie autem i uderzył we mnie, wstałem i dostałem kolbą w głowę. Zostałem ogłuszony, i związany. Jak się obudziłem, leżałem na tylnym siedzeniu. Nacisnąłem (/q), ponieważ nie chciałem stracić postaci. Po prostu, byłem wściekły, że akurat na mnie to trafiło. Mimo tylu, upomnień i próśb Administratorów, o poprzednie incydenty, Bardzo Was Proszę o odbanowanie mnie. Obiecuję, że już to się nigdy nie powtórzy. Proszę o odbanowanie mojego całego profilu, abym mógł założyć nową postać.
  • Do góry
    • 0

#2 Gangster.6 26/02/2010 - 12:45

Gangster.
  • Świeżak
W ogóle co to za nick ma być? ... Tak czy siak - administracja ci tą postać powinna zablokować(nick)
  • Do góry
    • 0

#3 * Detektyw Rafcio6181 26/02/2010 - 12:52

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Yeem A Seba wrócił bo niby odszedł, więc... No i nick... OMG. No i sam napisałeś ucieczka, pod czas akcji RP.
  • Do góry
    • 0

#4 Mateusz Lis. 315 26/02/2010 - 16:15

Mateusz Lis.
  • Gracz
Haha! Bambo Dżekson :) Przecież /q podczas akcji a szczególnie tak perfidne użycie tej komendy podczas akcji RP jest karalne. Każdy popełnia błędy, ale co Ci zależy na postaci, która ma 5h hm? Ja jestem za tym, żeby postać Bambo była blocknięta, ale z możliwością założenia nowej.
  • Do góry
    • 0

#5 Waldek001 9 26/02/2010 - 16:15

Waldek001
  • Gracz

Nacisnąłem (/q), ponieważ nie chciałem stracić postaci. Po prostu, byłem wściekły, że akurat na mnie to trafiło. Mimo tylu, upomnień i próśb Administratorów, o poprzednie incydenty, Bardzo Was Proszę o odbanowanie mnie. Obiecuję, że już to się nigdy nie powtórzy. Proszę o odbanowanie mojego całego profilu, abym mógł założyć nową postać.[/color]

A więc tak:
1. Masz przegrane 5 godzin na tej postaci i możliwe, że nawet tam nie masz nic kasy a więc co to za szkoda ? Jakbyś miał tam kasy dużo czy coś to już da się zrozumieć a 5 godzin możesz przegrać w każdej chwili.
2. Nie masz żadnej pewności, że by Cię zabili :)
3. Ten nick to już całkiem ...
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad1589 26/02/2010 - 18:33

Konrad
  • Gracz
Nie, nie dostaniesz unBlocka chociażby ze względu na Twój nick. Załóż sobie nową postać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych