Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Wyjaśnienia] Quentin Ross

• Please log in to reply
16 replies to this topic

Sater784 26/02/2010 - 00:02

Sater
  • Gracz
Chciałbym złożyć wyjaśnienia w związku z Bugiem. Otóz przyznaje się że miałem styczność z bugiem. Wczoraj napisał do mnie Rox żebym udostępnił mu biznes, że zarobie pieniądze. Wszystko cacy dali mi kaske, ale po jakichś 30 minutach doszedłem do wniosku że jest źle i że lepiej wyrzucić tą kasę niż mieć z tego nieprzyjemności. Więc pojechałem na molo i wyrzuciłem oba czeki na 30k do wody. Przyznaje się ponieważ tak, czy siak nie mam tych pieniędzy. A chciałbym jeszcze pograć na H-rp. Wiem że głupio postąpiłem i liczę się z konsekwencjami.[/u]
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 26/02/2010 - 10:44

Mateusz Lis.
  • Gracz
Jestem za UnBanem. Ja nie dawałem się w coś takiego wciągnąć, a mam bana. Nigdy nie spawniłem kasy ale ban jest. No cóż, mam nadzieje, że ktoś zrozumie, że nie jestem zamieszany w tą afere.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 26/02/2010 - 11:11

Blantson
  • Świeżak
To odwalacz sam tego doświadczyłem. MG nie jest mu obce a to co zrobił jest tego żywym dowodem. To nie miejsce dla niego - to moje zdanie.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 26/02/2010 - 12:09

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Widzisz Sater, a mówiłeś, że się zmieniłeś. Jednak chyba nic z tego nie wyszło.
  • Back to top
    • 0

Detektyw Rafcio6233 26/02/2010 - 12:17

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Ehh tak to jest jak uwierzysz komuś a nie wiesz z jakiego źródła będą pieniądze. Daj spokój, nie próbuj się starać o unbana, nie wiem jak reszta ale ja jestem na nie.
  • Back to top
    • 0

Misia0 26/02/2010 - 13:07

Misia
  • Świeżak
Wiesz, Sater czasem trzeba myśleć,wiec chciałeś zbugować z kolega który napisał do ciebie lecz ci się nie udało a teraz próbujesz Kit wciskać i jeszcze prosić o unbana. Nie należy ci się UNBAN...
  • Back to top
    • 0

Super226 26/02/2010 - 14:15

Super22
  • Świeżak

To odwalacz sam tego doświadczyłem. MG nie jest mu obce a to co zrobił jest tego żywym dowodem. To nie miejsce dla niego - to moje zdanie.

Potwierdzam twoje słowa, łapie po cywliu jeszcze o 00:01 w nocy, i mówi że jest na służbie w skinu cywila.
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 26/02/2010 - 14:18

Grigor15
  • Zbanowani
To zanim coś zrobisz najpierw pomyśl 2 razy.... za swoje błedy się płaci. Jestem za tym aby ban został. A poza tym jak koledzy wyżej powiedzieli to niezły odwalacz.
  • Back to top
    • 0

Snup7 26/02/2010 - 14:34

Snup
  • Gracz
A ja jestem za UNBANEM, znam go może odwala dla rozrywki, a Role Play czym jest jak nie rozrywką, czasem przesadza ale potrafi dobrze odegrać akcje RP. Ja mu bym dał UNBANA ale AJ na 300 - 600 min.
  • Back to top
    • 0

Kroku4 26/02/2010 - 15:27

Kroku
  • Świeżak
Ja za banem. Nie dość że MG za wszelką cenę aby w PD zarobić na awans itp to jeszcze BU. Tyle było na ciebie skarg itp że bana powinieneś wyłapać dawno temu. Widać czekaliśmy na niego do tej pory gdzie przez własną głupotę dostajesz SŁUSZNEGO bana. Na zakończenie powiem że akt nędzy i rozpaczy pt. wyrzucenie pieniędzy oraz przyznanie się na forum dla mnie nic nie znaczy.
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 26/02/2010 - 15:49

HatsuHaru
  • Gracz

• Back to top
    • 0

ksiomal 0 26/02/2010 - 15:57

ksiomal
  • Zbanowani

Święte słowa. Nie wiem jak ktoś taki jak on mógł wstąpić w szeregi PD. :)
  • Back to top
    • 0

Kvason0 26/02/2010 - 16:05

Kvason
  • Świeżak

Imię i nazwisko ukaranej postaci:

Administrator/moduł nadający karę:

Powód kary:

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

U góry dodałem wzór, napisz swoją apelację według twojego wzoru.
Wracając do całej sprawy, jak dla mnie za dużo odwalałeś - jestem za pozostawieniem bana.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 26/02/2010 - 16:07

Cazzy
  • Świeżak
@up
Wiedziałeś go ogóle jak niby odpierdalał?; /
  • Back to top
    • 0

buszmen 6 26/02/2010 - 16:10

buszmen
  • Świeżak
Ta, odwala i to ostro. Powinien zostać Ban
  • Back to top
    • 0

RaydeX 1345 26/02/2010 - 17:30

RaydeX
  • Gracz

Potwierdzam twoje słowa, łapie po cywliu jeszcze o 00:01 w nocy, i mówi że jest na służbie w skinu cywila.

I tyle w temacie. Nie warto dawać mu następnej szansy.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:21

Konrad
  • Gracz
Najpierw napisz zgodnie ze wzorem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic