Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Francesco_Giobani

• Please log in to reply
8 replies to this topic

fmalinow0 25/02/2010 - 21:55

fmalinow
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Francesco_Giobani

Administrator/moduł nadający karę: gtamxenon (Tony Pitt)

Powód kary:ucieczka /q w trakcie akcji RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Nie będe pisał długo, ban się należał, ale postanowiłem spróbwać, gdyż grał mój brat. Brat ma 8 lat dostał opierr..., niestety pasy mam wypisane przy kompie a obsługę sa-mp zna. Wbił się bez mojej wiedzy. Z tego co mi mówił to jeździł skuterem i trąbił przy jak on to określił ''dzielnicy z murzynami przy idelwood'' zaczęli go gonić aż w końcu go wywrócili, zaczął odgrywać a jak mu się znudziło zrobił /q. Nie wiem czy tak było słowo w słowo bo to on mi opowiadał a mógł coś zmyślać. Kończąc chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację i prosić o jeszcze jedną szansę. Obiecuję, że pasy zostaną zmienione i brat nie będzie miał dostępu. Ja staram się grać z regulaminem i nie ''odwalać''. Serdecznie jeszcze raz przepraszam i wyrażam skruchę.Nie ukrywam że zależy mi na tym koncie, gdyż się na nim starałem a w głupie 10 min brat wszystko zepsuł.
Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 25/02/2010 - 22:50

Mirosław
  • Gracz
Z tego co piszesz to wynika, że to nie Ty tylko twój brat. Dobra ja rozumiem są takie sytuację tylko, że jaka jest pewność, że to brat, a nie Ty? Możliwe, że to Ty to zrobiłeś, a teraz najlepiej zrzucić na młodszego brata, albo naprawdę to brat...w takiej sytuacji to nie wiem co z Tobą będzie, ciekawe co ma do powiedzenia administracja.
Pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 0

fmalinow0 25/02/2010 - 22:56

fmalinow
  • Świeżak
No, tu można mi tylko wierzyć na słowo. Ja lubie ten server i nie robiłbym czegoś takiego żeby pozbawić się gry na tym. Jedyne co mi przychodzi na myśl to ostatnia szansa. Zobaczycie, że staram się grać RP.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 26/02/2010 - 01:22

Carmella
  • Gracz
Jakże żałosne. Czytając to nieźle się uśmiałam. Twój brat 8 letni [!] tak szybko pisze na klawiaturze? Ja w tym wieku nie umiałam znaleźć poszczególnej literki. Kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz. Prowokacja gangu. Podjeżdżasz do mnie przy Domelu i: możesz mi possać. Gratuluje RP. A z tego co wiem - bana masz za skargę. Mam SSy jak niby Twój brat dał /q, rano zamieszczę. Ban słuszny.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 26/02/2010 - 01:40

Vinnie
  • Gracz
Ach, ci bracia.
  • Back to top
    • 0

William723 26/02/2010 - 02:05

William
  • Gracz
Chciałbym poinformować, że wraz z tym banem zostajesz wyrzucony z akademii medycznej.
  • Back to top
    • 0

fmalinow0 26/02/2010 - 06:40

fmalinow
  • Świeżak
Nie pisał tak szybko, to był mój brat, niestety tego nie udowodnie, ale jak bym dostal ostatnia szansę był bym wdzięczny
  • Back to top
    • 0

Lomser 1 26/02/2010 - 13:23

Lomser
  • Zbanowani
Celowałem do Ciebie, gdy kula już jechała ujrzałem magiczny napis '/q' no bez przesady, ey. Bracia - ile razy to już było, może pies Ci wpisał /q? .. ;f
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:37

Konrad
  • Gracz
Młodsi bracia to największy wróg RolePlay'u. Za kłamstwo apelację odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic