Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNBAN] Jean Povnyka

• Please log in to reply
6 replies to this topic

TheBill 0 25/02/2010 - 19:07

TheBill
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jean Povnyka

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Jakiś idiota jeżdzący na skuterku

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Po pierwsze Ryan jaiś tam na ssesie będzie naprawił mi skuter i uciekł bez powodu. Kase mi odjeło, a nie naprawiło a on uciekł. Napisałem na niego /report i byłem wurzony, że następny mechanik do mnei podchodzi w czym mogę pomoć nachalny mechanik to napisałem cytuje sory za wulgaryzmy "Idz do sklepu i pierdolnij się w łeb. Nie wiem czy on napisał raport zrobił mi NJOTA i i DM. Proszę o unbana bo nic nie zrobiłem

SS numer 1
SS numer 2
  • Back to top
    • 0

moNs 118 25/02/2010 - 19:16

moNs
  • Gracz
Nic dziwnego, że anulował naprawę jak go oszukałeś OOC. Tekstem " Daj mi naprawe ej za 0 bo chce zobaczyc ile kasy" po czym ją zaakceptowałeś. Mogłeś anulować i poprosić aby oferował z cena robocizny ale ty wolałeś go wyzwać IC tym bardziej, że prosiłeś go o /o OOC.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 25/02/2010 - 19:19

ksiomal
  • Zbanowani
Ta, a mnie prosiłes żebym Ci dał na chwilę auto bo chcesz zdobyć dodatkowe punkty GS.
  • Back to top
    • 0

TheBill 0 25/02/2010 - 19:44

TheBill
  • Zbanowani
ksiomol długo się bedizesz powtarzał to co było 2 tygonie temu. moNs mówiłem mu że dam mu kase czek a on poszedł...
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 25/02/2010 - 21:34

Arcon
  • Gracz
"daj mi ej naprawe za 0 bo chce zobaczyc cene"
Akceptacja naprawy.

Niezłe rozmowy IC - gratuluje.

Ban słuszny.
  • Back to top
    • 0

TheBill 0 25/02/2010 - 21:51

TheBill
  • Zbanowani
Bo cene chciałem zobaczyć, jaka jest cena a zaakcpetowałem, żeby jeszcze raz nie oferował, pozatym nie słyszałem, że za takie coś jest ban, a jeśli on napiszę, że wszystko było normalnie itd to czy ban zostanie zniesiony ?>
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 25/02/2010 - 22:08

Mickul
  • Gracz
Idź precz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic