Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]CrOpP

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 17:28

Mateusz Lis.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nikolai Rascalov, Joseph Evans.

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary: Nie wiem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wchodze na serwer i "Twoje konto jest permanentnie zbanowane". Proszę o jakieś wyjaśnienie. Jeżeli cokolwiek zrobiłem przepraszam i poprawie sie. Mówię to tak na zapas, ale chciałbym sie dowiedzieć dlaczego mam bana?!
  • Back to top
    • 0

Marek 85 25/02/2010 - 17:33

Marek
  • Gracz
Po pierwsze - LOGI. A bana masz za używanie buga z kasą.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 17:35

Mateusz Lis.
  • Gracz
Haha! Ja nie używałem buga z kasą! Nie jestem n00bem, jaki bug z kasą? Nie mam bladego pojecia o tym! 
Dowiedziałem sie, że ten bug z kasą jest robiony poprzez /o frakcjarp/biznesrp, Kacper kazał mi dać Frankowi McShotowi Konscencje na alkohol. To nie porozumienie!
  • Back to top
    • 0

Oskar957 25/02/2010 - 17:56

Oskar95
  • Gracz
Em, jestem za UnBanem. CrOoP to bardzo dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 18:00

Mateusz Lis.
  • Gracz

Em, jestem za UnBanem. CrOoP to bardzo dobry gracz.

Ja nic nie zrobiłem. Kacper kazał mi dać /frakcjarp id 1000 Koncesja na alkohol i tyle. Dostałem za to 10$ ;/ Jakaś moja koleżanka prosiła mnie abym jej dał 10$ to dałem jej czek bo nie chciało mi sie isć do banku i dałem w czeku na 100$ mechanikowi napiwek.
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 25/02/2010 - 18:04

Gabos
  • Gracz
Tak, to fatalne nieporozumienie. Według mnie on nie chciał nic takiego zrobić, na pewno nie on. Za unBANEM.
  • Back to top
    • 0

Kroku4 25/02/2010 - 18:09

Kroku
  • Świeżak
Naturalnie unBan, bo on nic nie zrobił przecież. Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Holek3 25/02/2010 - 18:12

Holek
  • Świeżak
Jeżeli mówi jak jest, to nie ma dyskusji - unban powinien być. Tymczasem, powinieneś się wyluzować Crop i czekać na odpowiedz :)
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 18:49

Mateusz Lis.
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-31763.html

Po przeczytaniu tej apelacji chyba wiem dlaczego dostałem bana. Pan Frank McShot był podmiotem dopuszczającym sie dużego BU z pieniędzmi. Jak już mówiłem:

Ja nic nie zrobiłem. Kacper kazał mi dać /frakcjarp id 1000 Koncesja na alkohol i tyle. Dostałem za to 10$ ;/

Oferowałem to Frankowi McShotowi czyli temu, który był bardzo zamieszany w tego typu oszustwa. Administracja mogła zasugerować się, że oferując mu to wpsółpracuje z nim. Ja z tym bugiem nie mam absolutnie nic wspólnego a o jego działaniu dowiedziałem się po otrzymaniu bana. Jeżeli jest jakaś wątpliwość chętnie odpowiem na każde pytania.

Po pierwsze - LOGI. A bana masz za używanie buga z kasą.

Nie jestem n00bem. 
http://h-rp.pl/thread-31349.html

Przeczytałem ten o to FAQ i zobaczyłem podpunkt 12. Wyświetlił mi sie niedawno taki komunikat. Nie wiedziałem, że to oznacza także włam na postać. Moje konto mógł ktos zhackować i wykorzystać je do wzbogacenia kogoś tym bugiem.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 26/02/2010 - 11:14

Mateusz Lis.
  • Gracz
Odświeżm wątek, proszę o pozytywne rozpatrzenie :)
  • Back to top
    • 0

MrozQ 1 26/02/2010 - 16:16

MrozQ
  • Zbanowani
Jak najbardziej jestem za UnBan'em. Gdyż, jak widać, zrobił to nieświadomie -

[...]Kacper kazał mi dać Frankowi McShotowi Konscencje na alkohol.

• Back to top
    • 0

Uki_Havamak 0 26/02/2010 - 16:41

Uki_Havamak
  • Zbanowani

Ja nic nie zrobiłem. Kacper kazał mi dać /frakcjarp id 1000 Koncesja na alkohol i tyle. Dostałem za to 10$ ;/ Jakaś moja koleżanka prosiła mnie abym jej dał 10$ to dałem jej czek bo nie chciało mi sie isć do banku i dałem w czeku na 100$ mechanikowi napiwek.

A propos czeku, to pamiętam, bodajże Pan w Rancherze tak? o ile się nie mylę wtedy lakierowałem Tobie właśnie auto, na prawdę miły gracz, potrafi porozmawiać, moim zdaniem powinien zostać odblokowany

Pozdrawiam, Uki; ))
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 26/02/2010 - 16:44

Mateusz Lis.
  • Gracz

A propos czeku, to pamiętam, bodajże Pan w Rancherze tak? o ile się nie mylę wtedy lakierowałem Tobie właśnie auto, na prawdę miły gracz, potrafi porozmawiać, moim zdaniem powinien zostać odblokowany

Pozdrawiam, Uki; ))

Tak to ja. Miło mi :) Dokładnie tak było.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:29

Konrad
  • Gracz
Sprawdzę jeszcze raz Twoje logi.

Wygląda na to, że oszust pociągnął Cię za sobą do odpowiedzialności za korzystanie z buga.

Okej, konto odbanowane.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic