Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [ban/wyjaśnienie] John Stamp

• Please log in to reply
12 replies to this topic

thegunners5 25/02/2010 - 17:27

thegunners
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Stamp

Administrator/moduł nadający karę: William

Powód kary: Uzywanie buga, banicja przez strone.

Chciałbym dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi, za co dostałem Bana Permanentnego na tej postaci, gdyż nie mam zielonego pojęcia... Proszę o wyjaśnienie całej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:50

Konrad
  • Gracz
Czerpanie korzyści z buga, powinieneś wiedzieć.
  • Back to top
    • 0

thegunners5 26/02/2010 - 20:54

thegunners
  • Gracz
No właśnie może i powinienem wiedzieć, ale nie wiem... Dlatego proszę, żeby ktoś mi to wyjaśnił.
  • Back to top
    • 0

DrHuman231 27/02/2010 - 01:28

DrHuman
  • Gracz
Czerpanie korzysci z buga - znaczy to, iz uzyles bledu w skrypcie, na swoja korzysc. Na przyklad: psikasz lakierem, a "naboje" zostaja. Potem lakierujesz tym lakierem samochody, zarabiajac na tym, a nie tracac lakieru. Tzw. BugUsing. Wszelkie problemy i bugi, zglaszamy do odpowiedniego dzialu.
  • Back to top
    • 0

thegunners5 27/02/2010 - 09:22

thegunners
  • Gracz
Aha, teraz rozumiem. Lecz, "świadomie" nie używałem żadnego buga, czy osoba banująca mnie, mogła by napisać co konkretnie zrobiłem nie tak? Moim zdaniem jest to nie porozumienie.
  • Back to top
    • 0

Kartus35 0 27/02/2010 - 09:31

Kartus35
  • Zbanowani
Możliwe że to pomyłka, ale niewyklucza się że ten bug wykonałeś naprawdę. Co robiłeś przed banicją?.

Pozdrawiam KarQ.
  • Back to top
    • 0

thegunners5 27/02/2010 - 09:35

thegunners
  • Gracz
Właśnie nic, na tej postaci "John Stamp"Umawiałem się z moimi braćmi IC (Rick Stamp, Terence Stamp) i chodziliśmy po mieście, albo chodziłem do pracy do Coffie Shopu. Właśnie podczas roboty dostałem bana... Uważam, że nie słusznie, ponieważ nie czerpałem korzyści z żadnego buga, dlatego też proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

rafal12931 27/02/2010 - 09:41

rafal1293
  • Gracz
Ta, mogę to potwierdzić. Pałętaliśmy się po mieście, lub do roboty jeździliśmy. Po za tym on nie zna żadnego bug'a w samp'ie czy też skrypcie. To jest w tym najlepsze. Ha-ha.
  • Back to top
    • 0

Eric_Tipton0 27/02/2010 - 09:53

Eric_Tipton
  • Świeżak
Administrator raczej nie pomylił ID, bo by obandował, gdyby był świadomy tego. Niech się odezwie Ten William, i opowie nam bardziej o tej sytuacji. Co do postu rafal1293, raczej jesteś (w OOC) jego kolegą, lub bratem. "Pałętaliśmy się po mieście, lub do roboty jeździliśmy" Czyli wybierzcie jedną z opcji! Co? My mamy wybierać? Głosować, która odpowiedź jest prawidłowa? Ten cytat mnie jeszcze bardziej uświadamia, żeby ten ban został. W tym jest coś podejrzanego. Albo kłamiecie, albo używaliście buga, albo nie umiecie się wysłowić. Tak jak mówiłem, niech się odezwie ten William, i opowie nam o tym.
  • Back to top
    • 0

rafal12931 27/02/2010 - 09:59

rafal1293
  • Gracz
Koleś opisałem Ci całe życie Johna Stampa. Pałętaliśmy się po mieście we trzech chodziliśmy po knajpach, albo ja go zabierałem do roboty. Chociaż teraz jak pomyślałem dokładnie, w zasadzie kolega przed chwilą mi uświadomił. Czy mógł on wyrwać bana za to, że był załóżmy sam w knajpie gdzie pracuje sam sobie piwo podawał, czy to jest uznawane za czerpanie korzyści z buga ? Pytam się, bo szef naszej knajpy coś tam mówił, że jak się tak robi to kasa nie idzie na biznes. Może o to c'mon w tym wszystkim ?

@up A Ty swoim cytatem i wyborem odpowiedzi nie popisałeś się.. Co tu dużo mówić - fail.
  • Back to top
    • 0

Allright0 28/02/2010 - 00:04

Allright
  • Gracz
Eric przeczytaj dwa razy post a potem się zastanów. Widać, że koleś nie miał pojęcia o co wogóle chodzi. Jak dla mnie jakaś niedorzeczna pomyłka...
  • Back to top
    • 0

Stock6 28/02/2010 - 00:25

Stock
  • Świeżak
Rozmawiałem z Konradem nt. znikających produktów z biznesu, miał sprawdzić logi. Całą sprawę rozstrzygnąłem (kierownik pozwalał brać piwa John'owi, jednak ja o tym nie wiedziałem), nie wiedziałem też o tym, iż wtedy nie dochodzi kasa na konto biznesu. Zapomniałem powiadomić Konrada o tym, iż całą sprawę zakończyłem, a on być może po sprawdzeniu logów zbanował John'a.
  • Back to top
    • 0

Maniu$$1 28/02/2010 - 07:53

Maniu$$
  • Świeżak
Czyli wszystko jest wyjaśnione, a John zostanie odbanowany. Całe szczęście, bo to naprawdę dobry gracz, nie wierzyłem, że zrobił coś takiego. :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic