Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Katie Wenit.

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Cris_Ryders 5 24/02/2010 - 21:58

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Katie Wenit

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: /q podczas akcji, na rozkaz GM'a - Madźźź

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak, dziś zaczepił mnie pewien koleś autem, zapytał czy mam na sprzedaż te buffalo, powiedziałem, że tak, gadka szmatka, po jakimś czasie PD przyjeżdża i mówi, że takie Buffalo jest poszukiwane itp. To ja w nogi, wsiadłem i uciekłem, jechałem poza Los Santos, tam gdzie są quady, później pojechałem do Los Santos się ukryć. Zajechałam do gangu, zagadałam do Mary, by się ukryć, więc ona mi pomogła i powiedziała, by schować tam auto i się przebrać, więc to zrobiłem, przyszedłem tam do nich na ulice, pogadaliśmy i ja afk, sprawdzałem forum, aukcje etc. Tym czasem Starszy brat przyszedł, by sprawdzić swoje aukcje, przychodzi często i gęsto, by to robić, a później gra na www.kurnik.pl lub w Cossack. Starszy brat, więc nie mam nic do gadania, muszę dać, nie wyłączyłem GTA, bo powiedział, że będzie chwilkę - jak zawsze tak gada. I mówiłem mu żeby wyłączył tą ikonkę na pasku, bo idę na dwór, pewnie wyłączył, ale gdy wszedłem na serwer zastałem siebie z bw i jakimś spamem, że biłem kogoś i postrzelili mnie i byłem afk, bo byłem znów na forum, bo miałem bw na 30 min, więc GM wsadził mnie do aj(Chester Charles). I napisał na /w, że jak przestanę afczyć, to mam jechać do Mary i odegrać akcję, Mary pisała mi na /w, że jutro o siedemnastej, nie miałam jak odpisać " okey " bo mam OOC zablokowane. I po 2 godzinach Madźźź daje do mnie goto i teleportuje do Nich, a oni mi spamią, że byłem na serwerze i lałam każdego, nic mi o tym nie wiadomo i, że za to dostałem BW, za bicie. Przecież jak mi pomogli, to bym ich nie bił, rzecz jasna? No. Pewnie brat wyłączał ikonkę i może tam kogoś uderzył i dał /q tzn. esc, potem wyjdź, bo nie wie jak wpisać /q, bo w to nie gra. Proszę o wypowiedź tylko osób, którzy są w to wtajemniczeni! Proszę o UnBlocka.

PS pisanie typu " ta zawsze starszy Brat " albo " Moja Mama też biła wszystkich " powinno zostać ukarane warnem od moderatorów. Ja mówię prawdę, że mój brat często wchodzi na komputer i sprawdza te aukcje etc. jeżeli nie wierzycie, podam Wam linki do tych aukcji.

@ Edit : Przed chwilą pytałem Brata, jak wrócił od swojej dziewczyny, czy kogoś bił na serwerze powiedział tak : No, walnąłem tam jakąś dziewczynę na myszce i ktoś strzelał i spadłem na ziemie i nie mogłem się ruszyć " - to jego wypowiedź, ech... co za pajac. :/ Jeżeli Administrator, Kamil chcę to może z nim porozmawiać na skype, czy to on. Tym razem to Brat, a nie jak inni mówią, " Ta, zawsze brat, brat. " Tym razem Brat...
  • Back to top
    • 0

BlueFear11 24/02/2010 - 22:15

BlueFear
  • Nieaktywni
Raz piszesz w rodzaju żeńskim, drugi raz w męski. Tak to jest jak się za dużo gra laską... ale dobra nie wnikam. Nie jestem w 100 procentach pewny, ale myślę jednak, że to twój brat, po co ty miałbyś ich bić skoro życie ci miłe :). Myślę, że powinien on dostać unblocka.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 24/02/2010 - 22:17

Carmella
  • Gracz
Madźź..? Pomyliłeś się, kolego.
  • Back to top
    • 0

Weronika.455 24/02/2010 - 22:20

Weronika.
  • Gracz
http://iv.pl/images/...99276541818.png i wszystko jasne. :)
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 24/02/2010 - 22:22

Cris_Ryders
  • Zbanowani

http://iv.pl/images/96815830999276541818.png i wszystko jasne. :)

Wszystko jasne? Mówiłem Wam, że był na komputerze i jak pewnie go zabiliście i nie mógł nic robić, to dał esc potem wyjdź i pisało /q. Jezu, no zlitujcie się...
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 24/02/2010 - 22:30

Carmella
  • Gracz
Nagle zacząłeś mnie bić, odsunęłam się, bo myślałam, że przypadkiem. Biłeś dalej więc Sus wyjęła broń i strzelała, ją też uderzałeś. Potem ja wyjęłam broń - co widać i wlepiłam Ci BW, a jak widać uciekałeś spod bloków aż tam.. No i dałeś /q. ;> Później celowo udawałeś AFK co widać, bo kiedy leżysz i afczysz Twoja postać przesuwa się, w tym przypadku tak nie było.. Dopiero potem.
A więc - block słuszny, chyba że to rzeczywiście brat, który jednakże może Cię bronić.

//edit: Nie pisałam Ci, że masz przyjechać na 17.:)
  • Back to top
    • 0

Weronika.455 24/02/2010 - 22:37

Weronika.
  • Gracz
Przesuwałeś się kilka razy. Pytałam się po kilka razy na /do, jakie są obrażenia, po dwóch postrzałach. Również pisałam Ci na /w, żebyś odpisał, ale ty znowu AFK.

Pisałeś potem, że GM kazał Ci potem odegrać - to ja mam za Tobą latać po Twoim błędzie, czy ty za mną? Również bodajże dwa razy pisałam Ci na /w, żebyś przyjechał na 17'stą, w celu dokończenia akcji. Nie odpisywałeś, możliwe, że afczyłeś (nie przyjechałeś), albo po prostu nie miałeś zamiaru tego dokończyć.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 24/02/2010 - 22:40

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Przesuwałeś się kilka razy. Pytałam się po kilka razy na /do, jakie są obrażenia, po dwóch postrzałach. Również pisałam Ci na /w, żebyś odpisał, ale ty znowu AFK.

Pisałeś potem, że GM kazał Ci potem odegrać - to ja mam za Tobą latać po Twoim błędzie, czy ty za mną? Również bodajże dwa razy pisałam Ci na /w, żebyś przyjechał na 17'stą, w celu dokończenia akcji. Nie odpisywałeś, możliwe, że afczyłeś (nie przyjechałeś), albo po prostu nie miałeś zamiaru tego dokończyć.

Napisałem Ci, że mam OOC zablokowane, a to na siedemnastą, to zrozumiałem, że jutro na siedemnastą, mamy akcje odegrać, więc bym przyjechał o 17 tam gdzie wtedy. Cały czas byłem Afk, wszedłem, jak już byłem w AJ.

Kurde, no przez Brata, jezu... ;(
  • Back to top
    • 0

Kvason0 25/02/2010 - 00:29

Kvason
  • Świeżak
Pracując na stacji w centrum, wielokrotnie ciebie spotykałem, jak i widziałem twój poziom Role Play. Raczej tego nie można nazwać nawet najmniejszym poziomem Role Play. Za dużo odwalasz, jak dla mnie.
Graj na nowej postaci, na ss'ie widać, jak /q dałeś, poza tym w tą twoją historyjkę nie wierzę...
  • Back to top
    • 0

Pazur 79 25/02/2010 - 00:40

Pazur
  • Świeżak
Wgrajmy afk kisser.
  • Back to top
    • 0

PrivoXy7 25/02/2010 - 01:05

PrivoXy
  • Gracz

Pracując na stacji w centrum, wielokrotnie ciebie spotykałem, jak i widziałem twój poziom Role Play. Raczej tego nie można nazwać nawet najmniejszym poziomem Role Play. Za dużo odwalasz, jak dla mnie.
Graj na nowej postaci, na ss'ie widać, jak /q dałeś, poza tym w tą twoją historyjkę nie wierzę...

Zobaczymy Kwaśny jak ty będziesz miał taką sytuację... I nikt Ci nie będzie wierzył.

Rękę se dam obciąż, że Szymu$ mówi prawdę, bo znam jego opinię wśród poważnych graczy H-RP i widziałem jak gra, tak więc nie gadaj, że nie umie grać. A to że ma problem z bratem, to już nie jego problem.
W/g należy się unblock, ale powinien tę akcję od początku odegrać.

Takie jest moje zdanie...
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 25/02/2010 - 06:59

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
To nie Twój pierwszy raz, kolego - dostałeś już szansę za /q - 600 minut AJ'a, a teraz Block, a jego raczej Ci nie zdejmą. :) :

http://h-rp.pl/threa...ght=Katie Wenit . Tyle ode mnie, yo. :)
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 25/02/2010 - 07:01

Kosior_P.O
  • Świeżak

To nie Twój pierwszy raz, kolego - dostałeś już szansę za /q - 600 minut AJ'a, a teraz Block, a jego raczej Ci nie zdejmą. :) :

http://h-rp.pl/thread-28687.html?highlight=Katie+Wenit . Tyle ode mnie, yo. :)

Amen. Nauczysz się, że statsiarstwo nie popłaca i chęć nie tracenia majątku...
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 25/02/2010 - 10:19

Arcon
  • Gracz

GBF dzwoni do każdego i okrada w taki sposób - nie uważasz, że to źle świadczy o organizacji?
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 25/02/2010 - 11:08

Carmella
  • Gracz

GBF dzwoni do każdego i okrada w taki sposób - nie uważasz, że to źle świadczy o organizacji?

Bo Ciebie też okradli i płaczesz? Jeżeli już to na pewno nie całe GBF.
I czekamy na wypowiedź administratora, a Ty w tym momencie się wyżalasz.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 25/02/2010 - 11:22

Arcon
  • Gracz

Bo Ciebie też okradli i płaczesz? Jeżeli już to na pewno nie całe GBF.
I czekamy na wypowiedź administratora, a Ty w tym momencie się wyżalasz.

Nie atakuj. Chyba mam prawo się wypowiadać? Nie, nie okradli - próbowali. Każdy członek powinien reprezentować poziom. Przyjmij krytykę, nie narzekaj.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 25/02/2010 - 12:55

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Ta sprawa była wyjaśniona przez .Adaś. Sam się przyznał na skype, że skargę źle rozpatrzył, ale już miałem przegrane te 600 min.aj'ota i tylko mnie przeprosił, bo atakowanie w godzinach popołudniowych, gdzie w realu byłoby tam około 500 osób i to na parkingu przy hotelu, to oni zrobili non-rp.

/q - Mówię Wam setny raz, że brat to zrobił, bo zawsze gada, że jak jest coś włączone, chociażby do ściągania, to wolniejszy internet, to wszedł w ikonkę gta i uderzył kilka razy tam kogoś i dał esc i wyjdz.

Z miłą chęcią odegram jeszcze raz tą akcję, nie jestem taki stasiarz, mogę oddać majątek tym co mnie napadli.

A i jeszcze jedno, jak mi nie wierzycie, że to brat. Mary tą co pobił mój brat, pomogła mi się skryć przed Policją, to po co miałbym ją uderzać, za pomoc? Mary to ta Carmella na forum, powiedz Sama Mary, że mi pomogłaś auto schować i się przebrać, a później gadaliśmy i ja dałem afk na chwilę i brat wszedł. Nie bił bym osoby, która mi pomogła uciec przed Policją!
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 25/02/2010 - 13:37

Carmella
  • Gracz
Ale co tutaj na nowo rozgrywać? Wiesz, mogłeś być wtyką :X Pomogłam Ci, owszem. Nie mniej jednak uważam, iż block jest słuszny, podziękuj bratu - jeżeli to na prawdę on w co wątpie.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 25/02/2010 - 13:41

Bobicz
  • Gracz
[quote name='Szymu$]Ta sprawa była wyjaśniona przez .Adaś. Sam się przyznał na skype' date=' że skargę źle rozpatrzył, ale już miałem przegrane te 600 min.aj'ota i tylko mnie przeprosił, bo atakowanie w godzinach popołudniowych, gdzie w realu byłoby tam około 500 osób i to na parkingu przy hotelu, to oni zrobili non-rp.[/quote']

Wg. mojego rozsądku, i tak nie zwalniało Cię to od nieprzestrzegania regulaminu, ale skoro ta sprawa została wyjaśniona...

Dużo ludzi tłumaczy się, że zrobiło to rodzeństwo, na prawdę - trudno Tutaj Tobie uwierzyć, tym bardziej że pokazałeś że jesteś już do tego skłonny.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 25/02/2010 - 13:44

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Chce ktoś z Administracji z nim porozmawiać? Mogę zaprosić go na skype, bo ten frajer mnie wkur*** i mówił, że dobrze że mnie tam zablokowali, bo będę się uczyć, a nie grać. Nie wierzycie? Nie musicie. Bo Was przekonywać, że to jednak Brat, to jak dolecieć do Saturna i wrócić na Ziemię. Może niektórzy kłamią, że to brat, babcia, mama, tym razem to jest prawda, że to Brat!
  • Back to top
    • 0

Magni32 25/02/2010 - 13:46

Magni
  • Gracz
Ja od siebie mogę powiedzieć, że byliśmy przy tej akcji z policją. Dokładnie to my go zatrzymaliśmy.
Gadamy gadamy, pokazał nam dowód, następnie do kogoś zadzwoniła, pogadała chwilkę, wsiadła do auta i odjechała...
Z mojego punktu widzenia chętnie zobaczył bym ją/go żeby ją/go złapać :) Nie wiem jednak co było potem...
  • Back to top
    • 0

Enerv28 25/02/2010 - 13:49

Enerv
  • Gracz
Dla potwierdzenia faktu chciałbym usłyszeć Ciebie i brata razem na Skype.
Z pewnością przyspieszy to proces rozpatrzenia apelacji i potwierdzenie faktów.
  • Back to top
    • 0

Weronika.455 25/02/2010 - 13:55

Weronika.
  • Gracz
''Chyba mam prawo się wypowiadać?''
Szymu$ prosił o wypowiadanie się osób związanych z tematem. Masz jakiś problem, co do GBF'u - napisz skargę. ; )

Jeśli to naprawdę brat, to mogę odegrać to z Tobą jeszcze raz.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 25/02/2010 - 14:01

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Dla potwierdzenia faktu chciałbym usłyszeć Ciebie i brata razem na Skype.
Z pewnością przyspieszy to proces rozpatrzenia apelacji i potwierdzenie faktów.

Na 17 na skype, jak byś mógł, bo nie wiem o której przyjdzie, ale zawsze tak, w tych godzinach.

Niki00002 :

Chętnie to odegram jeszcze raz, bo nie chcę mieć block'a przez głupiego Brata...
  • Back to top
    • 0

Enerv28 25/02/2010 - 14:09

Enerv
  • Gracz
[quote name='Szymu$]Na 17 na skype' date=' jak byś mógł.[/quote']

Tak więc będę czekać, mój Skype masz w profilu.
  • Back to top
    • 0

roseanna656 25/02/2010 - 14:20

roseanna
  • Gracz
Także uczestniczyłam w tej akcji, podczas Twojego rzekomego AFKu. Zacząłeś się cofać do pierwszej pozycji, w której zacząłeś afczyć. Nie odpisywałeś na /do, żadnej chęci do gry IC. Weronika [niki0002] napisała reporta, ponieważ nie miałyśmy ochoty czekać, aż skończysz "oficjalnie" afczyć i zaczniesz z nami odgrywać. Miałam z Tobą styczność wcześniej, gdy wjechałeś mi pod koła BFki, nie odegrałeś, odjechałeś, prawdopodobnie dlatego, że bałeś się mandatu.
  • Back to top
    • 0

Zima728 25/02/2010 - 14:53

Zima
  • Gracz
Jestem na nie, szaleje swoim buffalo wczoraj jadę z kolegą spokojnie przejeżdżamy na drugi pas a ona w nas uderzyła, dała tylko /do pasy zadziałały, zwyzywała nas i po chwili odjechała, mieliśmy pisać skargę ale szkoda czasu i nerwów a jak jest okazja to nie chce żeby ta osoba dostała unblocka ponieważ nie potrafi się zachować w sytuacji wypadkowej i szaleje.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 25/02/2010 - 17:26

Cris_Ryders
  • Zbanowani

Jestem na nie, szaleje swoim buffalo wczoraj jadę z kolegą spokojnie przejeżdżamy na drugi pas a ona w nas uderzyła, dała tylko /do pasy zadziałały, zwyzywała nas i po chwili odjechała, mieliśmy pisać skargę ale szkoda czasu i nerwów a jak jest okazja to nie chce żeby ta osoba dostała unblocka ponieważ nie potrafi się zachować w sytuacji wypadkowej i szaleje.

Ty nie potrafisz poprawnie pisać. Co do tego, co napisałeś, to nie masz racji, zjechałem na pobocze i oglądałem zderzak, a tu patrze wyzwiska " suko ", " kurwo jak jeździsz ", " kto Ci dał prawo jazdy ", a to było tak, jechałem z salonu Otto's Auto's wjechałem na prostą obok Urzędu, a oni nie spojrzeli, czy coś jedzie z tyłu, wjechali na prawy pas, nie zdążyłem wyhamować i w nich uderzyłem, zjechałem na pobocze i te wyzwiska, odegrałem /me i /do, oglądałem zderzak i te pe, a oni wyzwiska, więc nie będę się z nimi wyzywać, bo moja postać IC do tego nie jest zdolna i powiedziałem, " do widzenia! " i pojechałem.

Enerv usłyszał mojego Brata na skype, który powiedział mu to, co zrobił i trochę się brat ze mnie śmiał, że o takie gówna robię mu zamieszanie, ale powinno być wyjaśnione.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 25/02/2010 - 18:09

Cris_Ryders
  • Zbanowani

żałosny

Nie życzę sobie, tak obraźliwych słów wobec mnie.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 18:13

Mateusz Lis.
  • Gracz
Ja sam nie wiem, moim zdaniem nieporozumienie. Szymu$ dobrze gra i myślę, że mozna mu dać szanse. Jestem za UnBlockiem!
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 26/02/2010 - 16:26

Cazzy
  • Świeżak
Ja chciałbym się w pewnym stopniu przyłączyć do posta Zimy. Za pewnie się czujesz za kierą. Niedawno jak stałem na światłach przy cpn'ie idlewood przejeżdzający obok mnie samochód stanął, lecz nie na światłach tylko bo ty mu zagrodziłeś drogę. Nie stałeś na swoim pasie i byłeś obrócony maska w maskę. Nie raczyłeś zmienić pasa ruchu.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 26/02/2010 - 17:06

Cris_Ryders
  • Zbanowani
To jest temat do kłótni? Chcecie się pokłócić, to idźcie na podwórko, nie tu, gdzie apeluję o UnBlocka!

Kurde, kiedy dostanę tego UnBlocka - dostałem za /q, ale to nie ja zrobiłem, Enerv rozmawiał z moim Bratem i mówił, że napisze to Kamilowi(Frank), lecz decyzji Kamila jeszcze nie widać... ;(
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 26/02/2010 - 17:20

Carmella
  • Gracz
Z wypowiedzi graczy widzę Szymuś, że nie jesteś zdolny do gry RP - tak więc block słuszny.
  • Back to top
    • 0

Cris_Ryders 5 26/02/2010 - 17:33

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Od 3 graczy? Niektórzy twierdzą, że gram RP, niektórzy nie - ich wybór. Niektórym, co podpałem, bo wyzywał mnie, to odjechałem, moja postać(Katie Wenit) nie jest osobą do kłócenia, wyzywania, tak więc gram RP, tworzę postać według wzoru, realizuję moje plany. :)
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:20

Konrad
  • Gracz
Szymuś, gdyby to był Twój pierwszy raz - mógłbym się zastanowić.
Musisz się nauczyć, że nie łykamy takich tanich wymówek. 1000 min. AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic