Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [wyjaśnienie]Deno Estavez

• Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ricardo_Diaz 7 24/02/2010 - 16:02

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Deno Estavez

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary:Tłumacz się na forum z majątku.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:No więc, tak pan Frank Mcshot przyjął dwóch jakiś ludzi i dał im panel lidera. Nie wiem o co chodziło, mówił mi że mam ich nie zwalniać. Zauważyłem po chwili w koncie biznesu /biznes info, że jest 200 tyś, szczęśliwy jak cholera wyjąłem tą kasę i zaczął się na /bo spam, że mam oddać, że skarga będzie i napiszą wniosek na mnie na CK i w ogóle wielki spam. Pochwaliłem się kolegą na /ro że mam i pytałem GMa Bobicza czy mogę za to dostać karę i powiedział, że nie powinienem bo dając mi lidera mogli się liczyć z takimi kosenkfencjami. Frank Mcshot, napisał mi też po przyjęciu do biznesu dwóch osobników, że oni sobie kasę przelewają i mam ich nie wyrzucać bo dał im panel lidera, jakoś tak to napisał.
Nie wiem w czym jest problem, można sprawdzić w logach że wyjąłem pieniądze i że osoby groziły mi na /bo. David Jacob jak dobrze pamiętam dostał kicka z powodem do wyjaśnienia no forum i on w tym przelewaniu uczestniczył, przynajmniej mi się tak zdaje w przelewaniu kasy na /biznes wplac.

Chciałbym dodać, że moje konto bankowe zostało wyczyszczone do zera, a jedyne 5k było moje, a 200k z biznesu.

Dowód tego, będzie wieczorem ponieważ nie jestem w domu.
  • Do góry
    • 0

#2 Michael_Waster2 24/02/2010 - 16:12

Michael_Waster
  • Gracz
Spamiły mi jakieś osoby na skype więc ich przyjąłem na lidera bo mówili że można sporo zarobić, to dobra przyjąłem ich, ustawiłem range 255 i czekam, po chwili patrze a tu 200k na koncie biznesu, i Deno to wypłaca.
  • Do góry
    • 0

#3 Ricardo_Diaz 7 24/02/2010 - 18:17

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Jakbyś mógł Pele, podaj administracji dokładne nicki tych osób, bo ja niestety nie pamiętam.
  • Do góry
    • 0

#4 jenotrk 15 24/02/2010 - 19:56

jenotrk
  • Gracz
Byłem podczas tej akcji na /bo firmy. Słuchałem rozmowy i potwierdzam wersje Deno (deagle). Także słyszałem te wyzwiska i ogólny harmider który panował podczas tej rozmowy. Dostał groźby słowne OOC. Więc moim zdaniem nie powinien zostać ukarany a osoby które nie zastosowały się do zasad HRP. Szef organizacji powinien ufać osobom które wyróżnia. Więc jeżeli go okradną to jest to wyłącznie sprawa zaufania. Takie rzeczy dzieją się w życiu więc jest to sytuacja realna czyli w RP może zaistnieć jak najbardziej. Nie wiem czy moja wypowiedź coś wniosła do sprawy, jestem naocznym świadkiem i staram się pomóc wytłumaczyć ta sytuacje.
  • Do góry
    • 0

#5 Filipekk 659 24/02/2010 - 20:44

Filipekk
  • Gracz
Tak, sprawa działa się IC więc nie powinien dostać bana. Teraz musi wszystko IC załatwić, lecz raczej jak narazie nei ma dowód IC że to on ;]
  • Do góry
    • 0

#6 Mateusz Lis. 315 25/02/2010 - 18:53

Mateusz Lis.
  • Gracz
Jestem za UnBanem. Ja także przez tego Frank'a prawdopodobnie dostałem bana. Czemu nie miałeś wziąść pieniedzy z konta biznesu? Nie ty je wpłacałeś więc nie jesteś winny.
  • Do góry
    • 0

#7 Kvason0 25/02/2010 - 20:50

Kvason
  • Świeżak
Mogłeś tego nie robić, poza tym jesteś zwykłym graczem, który dla dla scora tylko. Na każdej postaci masz lidera biznesu, chociaż na żadnej z nich nie masz powyżej 50 godzin online, jak to możliwe?
A akcję RP odegrałeś? Masz jakieś dowody, że RP tą kasę ukradłeś?
Raczej nie sądzę, więc ban powinien zostać...
  • Do góry
    • 0

#8 Ricardo_Diaz 7 25/02/2010 - 21:16

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
No to co, że gram dla score? Każdy tutaj gra aby coś osiągnać, chyba że ty nie.
  • Do góry
    • 0

#9 Kvason0 25/02/2010 - 21:23

Kvason
  • Świeżak

Nie każdy. Ale graczy grających wyłącznie dla scora, tępi się. Masz kasę za przelewanie biznesów. Poza tym, tych pieniędzy nie zabrałeś raczej w sposób RP, czyli jest to sprawa OOC.
  • Do góry
    • 0

#10 Ricardo_Diaz 7 25/02/2010 - 21:29

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani

Nie każdy. Ale graczy grających wyłącznie dla scora, tępi się. Masz kasę za przelewanie biznesów. Poza tym, tych pieniędzy nie zabrałeś raczej w sposób RP, czyli jest to sprawa OOC.

Weź się naucz czytać i wtedy zacznij się wypowiadać bo gadasz takie bzdety, że szkoda gadać.

Zazdrościsz mi i tyle.
  • Do góry
    • 0

#11 Michael_Waster2 26/02/2010 - 00:02

Michael_Waster
  • Gracz

Jestem za UnBanem. Ja także przez tego Frank'a prawdopodobnie dostałem bana. Czemu nie miałeś wziąść pieniedzy z konta biznesu? Nie ty je wpłacałeś więc nie jesteś winny.

Odpier**lcie się ode mnie z racji że ja dostałem bana to musicie na mnie wszystko zwalić!? Ja tej forsy też nie wpłacałem więc wiesz..
  • Do góry
    • 0

#12 Mateusz Lis. 315 26/02/2010 - 10:39

Mateusz Lis.
  • Gracz
Ale z tego co wiem to ją spawniłeś :/
  • Do góry
    • 0

#13 Ricardo_Diaz 7 26/02/2010 - 10:59

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Ja wypłaciłem tylko te pieniądze. Co byście zrobili, jakbyście zobaczyli 200 tyś, na koncie biznesowym? Cieszyłem się jak małe dziecko z lizaka, najpierw myślałem że to zwykły bug, bo kiedyś gościu miał miliona niby w banku, a go nie było. Nie wiedziałem, że tak kasa była zbugowana. Bardzo za to przepraszam, każdy by postąpił tak samo, jakby zobaczył tyle kasy.
  • Do góry
    • 0

#14 Konrad1589 26/02/2010 - 18:38

Konrad
  • Gracz
500 min AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych