Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Shane Brown

• Please log in to reply
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gawron1995 3 24/02/2010 - 15:47

Gawron1995
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Shane Brown
Administrator/moduł nadający karę: Mickul
Powód kary: Nie wiem
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc tak podam teraz całą prawdę otóż przyznam się " Chciałem oszukać David'a " otoż to patrzę w dół i jest reklama San News, czytam dokładnie było coś tam: " Kupie biznes cena nie gra roli" nie pamiętam naprawde było coś takiego jak tu, no dobra, iż umówiliśmy się In Character telefonicznie, że sprzedam bar Blood's mówił że bardzo potrzebuje ten bar i się pyta jaki jest stan i dotacji no dobra umowiliśmy się w miejsce dokładnie w " Krzakach" tam sie chciał spotkać hmm jak to opowiedzieć jak się jedzie w stronę San Fierro - mówię posiada pan 60 tysięcy? odpowiedział posiadam większą ilość gotówki i jestem w stanie tyle zapłacić - tak tutaj chodziło abym go oszukał i powiedziałem aby dał /plac myślałem że sie domyśli a tutaj patrze 60 tysiecy na moim koncie zapłacone gotówką -.- robie duże oczy, po chwili on mi się skarży dawaj biznes skarga, już taki nie byłem oddałem mu poprostu pieniądze - wiem to była moja wina za to przepraszam, zaczynał płakać i mnie wyzywać tylko gdy mu oddałem to nie zdążyłem zrobić Ss-a z wyzwiskami - BAN wszystko powiedziałem co było prawdą.
  • Do góry
    • 0

#2 0lefansy230 24/02/2010 - 16:34

0lefansy
  • Gracz
Podejrzewam że gracz z którym przeprowadzałeś transakcję posiadał pieniądze z buga. Dużo osób o tym gada i zostało zbanowanych.
Co do Gawrona jest dobrym graczem i dobrze prowadzi swoją postać. Pieniądze powinny mu zostać zabrane (jeśli pochodziły z buga), a on sam odbanowany :)
  • Do góry
    • 0

#3 ..:Kosa:..0 24/02/2010 - 16:56

..:Kosa:..
  • Świeżak
Chciał po prostu wyłudzić pieniądze, a że koleś zbugował gotówkę to nie jego wina :) Myślę, że należy się unBan, a pieniądze to chyba oddał - tak piszę.

W logach przecież jest wszystko zapisane, prawda?
  • Do góry
    • 0

#4 Gawron1995 3 24/02/2010 - 16:57

Gawron1995
  • Gracz

Chciał po prostu wyłudzić pieniądze, a że koleś zbugował gotówkę to nie jego wina :) Myślę, że należy się unBan, a pieniądze to chyba oddał - tak piszę.

Oddałem bo leżało mi to na sumieniu.
  • Do góry
    • 0

#5 albi14475 24/02/2010 - 17:42

albi144
  • Świeżak
Moim zdaniem to zasługuje na Unbana, sprzedawałem mu nieraz broń, ładnie odgrywa akcje RP i nie mam zastrzeżeń co do jego postury.
  • Do góry
    • 0

#6 Rafał.40 24/02/2010 - 18:42

Rafał.
  • Gracz
Oczywiście, że jestem za zdjęciem bana. Gdyby Gawron wiedział z jakiego źródła pochodzą te pieniądze napewno by ich nie wziął. Jest on dobrym graczem, gram z nim i widzę jak dobrze kreuje swoją postać.
  • Do góry
    • 0

#7 Joey_Melison 0 24/02/2010 - 19:02

Joey_Melison
  • Zbanowani
Shane to bardzo dobry gracz świetnie się z nim gra a źródło gotówki to nie Shan'a sprawa tylko tego co ją posiadał myślę że zasługuje na UNBANA względem tego że chciał odegrać akcję RP a coś mu na to nie pozwoliło teraz jeszcze pada zastanowienie jaka to była wina czy Systemu na serwerze, Czy też po prostu za dużej gotówki podanej przez Boba w ic hm . w sumię 60 tyś przy sobie bez żadnej reklamówki ani torby to też nie zabardzo w kieszeni by tyle zmieścił ? ;p Jestem Za Unbanem.
  • Do góry
    • 0

#8 Bakusiovski339 24/02/2010 - 19:35

Bakusiovski
  • Gracz
Gawrona znam bardzo dobrze, jestem pewien że on by tego nie zrobił. Za bardzo zależy mu na grze na h-rp. Gawron ma też świetne RP miałem okazje poznać jego RP w crpis.
  • Do góry
    • 0

#9 Kukus127 24/02/2010 - 19:40

Kukus12
  • Gracz
Jestem jak najbardziej za unbanem! Wiele razy zdarzało mi się odgrywać akcje RP z Gawronem. Zasługuje on na miano dobrego gracza. Pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

#10 ksiomal 0 24/02/2010 - 19:48

ksiomal
  • Zbanowani
Bardzo dobry gracz, wiele akcji z nim mam i mogę śmiało powiedzieć, że unban mu się należy. Doskonale odgrywa swoją postać.
  • Do góry
    • 0

#11 Kibel2 24/02/2010 - 19:50

Kibel
  • Gracz
Pozdro, odbanować go, pro RP zero odwalania. Doskonale odgrywa swoją postać, gram z nim od swoich początków na h-rp, zawsze pomocny.

//Makaveli: Oke zią, to do ciebie leci pro elo warn i blokada pisania na 5 dni, pozdro! Yea! :)
  • Do góry
    • 0

#12 ValAri63 24/02/2010 - 20:11

ValAri
  • Gracz
Dobrze znam RP Shane Brown i wiem ze jest dobre, więc przyłączam się do prośby o Unbana

//Makaveli: Blokada pisania na 5 dni.
  • Do góry
    • 0

#13 Gajdek0 24/02/2010 - 20:54

Gajdek
  • Świeżak
Super gracz, dużo akcji z nim odegrałem! Jestem za UNBANEM

//Makaveli: Blokada pisania na 5 dni.
  • Do góry
    • 0

#14 bartolok155 24/02/2010 - 20:59

bartolok
  • Gracz
Znam go już jakiś czas i na prawdę dobrze gra RP, dobre akcje, dobre pomysły i dobra znajomość regulaminu co się ceni. Jestem za unbanem!
  • Do góry
    • 0

#15 Daro7 2430 24/02/2010 - 21:00

Daro7
  • Gracz
Ja też nie wiem co tam się działo lecz wiem że Gawron to super gracz i można z nim odegrać wiele super akcji RP ! podkreślam że z nim zacząłem się kumplować i on mnie uczył trochę RP :) JESTEM ZA UNBANEM bo na pweno nie chciał tego zrobić !
  • Do góry
    • 0

#16 Shoxie708 25/02/2010 - 08:58

Shoxie
  • Gracz
O tak bardzo dobry gracz, potrafi się przyznać do błędu oraz ładnie przeprosić. Odegrałem z nim wiele pięknych akcji Role Play na innym serwerze, byliśmy tam bardzo dobrymi kolegami w gangu i wiem, że nie odwalał oraz jeżeli dostał jakąś karę to potem zrozumiał swój błąd i potrafił się przyznać. To w nim najbardziej ceniłem oraz jego grę Role Play. Także bardzo bym chciał by Gawron otrzymał Unban z tego powodu, że szkoda było by gdyby musiał odejść z serwera. Życzę Ci Unbana.

Cash.
  • Do góry
    • 0

#17 Ricardo_Diaz 7 25/02/2010 - 12:09

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Rozmawiając z nim na gadu, ukazał skruchę że żałuje chociaż dla mnie nic takiego nie zrobił, można dać mu jeszcze jedną szansę, na błędach się uczymy, nie będę oceniać jego RP, bo widziałem go za ledwie, kilka razy w grze i nie miałem przyjemności odgrywać z nim akcji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych