Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Dava_Kennedy

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Hawannczyk0 23/02/2010 - 21:14

Hawannczyk
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Dave Kennedy

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary:Nie mam pojęcia.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Dowodów brak. Gdzieś tak 18:30 musiałem zejść z kompa, bo umuwiłem się z kolegą na pizze. Zostawiłem włączone SAMP i postać wykonywała animke //siad. Po godzinie wróciłem z nadzieją ,że wszystko jest okej... patrze a tu postać jest gdzieś indziej niż ją zostawiłem (była na glen, a zastałem na EastBeach. Zdziwiłem się również tym ,że przezywali mnie na /bo od małych dzieci... chciałem napisać wiadomość ooc do gracza, to pisało że mam zablokowany czat ooc. Sprawdziłem czat klawiszem page UP, i wszystko było jasne. Mój młodszy brat 10-letni brat wkradł się na kompa i odwalał różne rzeczy (mój brat gra też w sampa ), ale nie widziałem żadnej wiadomości na /w napisanej przez niego. Dlatego proszę o odblokowanie czatu ooc.
  • Back to top
    • 0

MorfusJarson4 23/02/2010 - 21:30

MorfusJarson
  • Gracz
Tylko jedno:

Poznaj komendę "/afk" i używaj ją gdy jesteś AFK. Co ta CMD robi poznasz po zastosowaniu jej :)

Pozdrawiam MQJ
  • Back to top
    • 0

Niggaa'0 23/02/2010 - 21:38

Niggaa'
  • Świeżak
Tak, to prawda co on mówi. Może jego bląd że zostawił samp'a bez /afk, ale wkońcu człowiek uczy się na blędach. Pracuję z nim i na /bo pisał że jego brat (ma postać Ethan coś tam) wszedł mu na konto..
  • Back to top
    • 0

Ghost.201 23/02/2010 - 23:27

Ghost.
  • Gracz
Jestem jego kumplem, kilka razy zdarzyło się że do niego wpadłem na chatę. Jego brat jest lekko zazdrosny o jego postać dlatego zapewne to zrobił. W sumie to trochę głupie że jak wpisałeś komendę /afk i zminimalizujesz grę to po jej przywróceniu wywala z serwa(przynajmniej u mnie.)
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 23/02/2010 - 23:27

Konrad
  • Gracz
Nie po to jest tworzony odpowiedni skrypt, by teraz się zasłaniać tak idiotycznymi wymówkami.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic