Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UNLOCK] Czat OOC Sean Paratezzi

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Uki_Havamak 0 22/02/2010 - 23:39

Uki_Havamak
  • Zbanowani
Dobry wieczór!

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Paratezzi

Administrator/moduł nadający karę: Frank Luccarzo (bądź coś w tym stylu)

Powód kary: Spam na czacie /w u admina bodajże

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wyglądało to tak, że zwróciłem się z prośbą do admina o wyżej wymienionym nicku o zwolnienie mnie z biznesu IC, po paru wymianach zdań administrator stwierdził, że nie może zrobić tego, zwróciłem się z grzeczną prośbą po raz drugi pytając o to samo, po czym uzyskałem komunikat Blokada czatu OOC. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania, jeśli państwo mają jakieś pytania z miłą chęcią na nie odpowiem. Być może nie usprawiedliwia mnie to, że napisałem po raz drugi to samo pytanie, lecz na prawdę zależało mi na zwolnieniu, miałem drugą pracę, która tak czy siak przepadła.

@EDIT
Jeśli przeszkodziłem w jakikolwiek sposób bądź utrudniłem pańską prace Panie administratorze, z góry przepraszam, jest mi bardzo przykro.

Pozdrawiam ciepło, Hav~
  • Do góry
    • 0

#2 Madźź1 23/02/2010 - 11:53

Madźź
  • Gracz
Przyznam, że było wczoraj z Tobą trochę kłopotu, znacznie się zbulwersowałeś ów blokadą, ale jednak udało mi się sprowadzić Cię na ziemię poprzez dość długą rozmowę. Wydaje mi się, że zrozumiałeś swój błąd, przeprosiłeś za swój bunt najpierw mnie, a teraz oficjalnie Franka myślę, że zasługujesz na drugą szansę. Jednakże decyzja nie należy do mnie.
  • Do góry
    • 0

#3 Uki_Havamak 0 23/02/2010 - 13:57

Uki_Havamak
  • Zbanowani
Dziękuje Pani za wsparcie i chęć udostępnienia drugiej szansy, z niecierpliwością czekam na wypowiedź administracji, m.in. Pana, który nałożył mi karę.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 23/02/2010 - 18:01

skb
  • Gracz
Blokada zostanie zdjęta za tydzień.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych