Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBan] Chris Barker

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Rico5 22/02/2010 - 21:38

Rico
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Chris Barker

Administrator/moduł nadający karę: Bobicz (Skargo rozpatrywacz)Chodzi o to !

Powód kary: Prawdopodobne /q podczas akcji RP (Na screenach wogole nie pisało /q)(skarga byłą na FORUM)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam,
Wczoraj została napisana skarga na mnie ponieważ 2 policjantów mnie złapało jak przejechałem na czerwonym świetle, ja się zatrzymałem i policjant powiedział proszę do radiowozu, więc wsiadłem.
Policjant od razu mówi 500 dolarów i 8 punktów karnych, jak nie to do kicia. Ja na to, że zawsze płaciłem 200 za przejazd na czerwonym świetle. Zaproponowałem, że zapłacę 200$ a oni nie i zaczęliśmy jechać w stronę aresztu. A po drugie w ogóle mnie się nie zapytał o prawo jazdy ani o dowód, dosłownie nic tylko kasa. Przy centrum dostałem crasha (wtedy były te lagi co ukradli światłowód) zalogowałem się i z powrotem wsiadłem do auta i jechaliśmy dalej. Po chwili 2 crash i ponownie się zalogowałem, a po chwili 3 crash, zalogowałem się znowu a policjantów już nie było! A po 3 ja nikogo nie straszyłem skargą tylko mówiłem im ze napisze na forum skargę na ich non-rp (nie chcieli ani dowodu ani prawka jak już pisałem na górze). Więc proszę o unbana, jak chcą to możemy skończyć tą akcje RP bo wtedy się nie dało przez te lagi grać wiec proszę jeszcze raz o unbana.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 22/02/2010 - 21:43

moNs
  • Gracz
Eh i ty byłeś GM'em. Tak się nie robi. Nie było Cie ileś tam czasu to i może taryfikator się zmienił. Trzeba było ten mandat zapłacić. Jak na razie jestem neutralny.
  • Back to top
    • 0

Shitman2 22/02/2010 - 21:47

Shitman
  • Gracz
No kur**, masz rację. W PD jest samowolka z tymi mandatami, raz płacę 500 i 8pkt. raz 1000 i 10 pkt. , a trzeci 200 i 8 pkt.. Lagi, lagami, trzeba było siedzieć w mało zaludnionych miejscach. Można dać AJ, Tak!
  • Back to top
    • 0

Kabanos0 22/02/2010 - 22:55

Kabanos
  • Świeżak
Zgadzam się Tak Samo Jak Kolega Wyżej miałem Cos Podobnego.... . Glosuje by temu graczowi ściągnięto Bana

//Makaveli: Nic nie wnosisz do tematu; blokada pisania na 5 dni.
  • Back to top
    • 0

skb5267 24/02/2010 - 15:22

skb
  • Gracz
Groziłeś skargą, graj na drugiej postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic