Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock postaci] Dariusz Zielak.

• Please log in to reply
2 replies to this topic

gruby141817 22/02/2010 - 20:21

gruby1418
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dariusz Zielak.

Administrator/moduł nadający karę:YoMen (YoMen)

Powód kary:Zglos sie na forum o zmiane nicku, regulamin.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc, jeżeli chodzi o nick to : http://h-rp.pl/thread-31052.html

A jeżeli chodzi o to, iż nie jestem w organizacji to tak:

Dariusz Wełna - Akceptuję, choć aplikacja na średnim poziomie. Postaraj się umieszczać treść w jednym /me.

Zostałem przyjęty - jest to werdykt czerwonej aplikacji -

Aplikacja czerwona: Kandydatura na powiązanego z grupą przestępczą gracza, owa aplikacja może być napisana jedynie za pozwoleniem kogoś z wyższej półki, czyli trzeba pierw przejść etap gry jako mieszkaniec i pokazać IC że potrafisz coś naprawdę. Powiązani są ostatnim etapem w rekrutacji do naszej organizacji, lecz muszą się oni ciężko napracować by stać się kimś ważniejszym w naszym gronie niż tylko chłopcami na posyłki, nie warto przystawać na laurach w tym etapie gry, gdyż można wtedy łatwo polecieć na zbity pysk.

Wszystko można sprawdzić w http://h-rp.pl/threa...499-page-1.html
W pierwszym poście nie jestem umieszczony (Jak wielu innych) dlatego, że Derek_Greb ma 100% na forum. Proszę o unblocka.

//edit
Czy ktoś z administracji mógłby się zająć tą sprawą, chciałbym pograć, póki jeszcze mam jak najwięcej czasu wolnego, potem nawalą mi sprawdzianów... ehh, proszę o rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Back to top
    • 0

Piernik 2 23/02/2010 - 15:12

Piernik
  • Gracz
To są jedne WIELKIE kpiny. Administratorzy, nie mogą po prostu się zapytać na /w czy jest się w owej organizacji. Tylko od razu za przeproszeniem walić te blocki, to jest jedna wielka kpina, pozdro...
  • Back to top
    • 0

Stock6 23/02/2010 - 15:14

Stock
  • Świeżak
Jako lider organizacji potwierdzam, iż Dariusz Zielak(wcześniej Wełna, zmieniał nick) jest naszym outsiderem. W regulaminie wyraźnie pisze, iż gracze powiązani z naszym HP/naszą oranizacją mogą posiadać nicki polskie, tak więc - Dariusz powinien dostać unblock'a.
  • Back to top
    • -1

0 user(s) are reading this topic