Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBlock] Akihito Seitaro

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemionek6 22/02/2010 - 16:47

Siemionek
  • Gracz
WYSYŁAM TO ZA REMIKA

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Akihito Seitaro

Administrator/moduł nadający karę: William

Powód kary: ''Postać nijaka.''

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To było dawno, grałem na Akihito i podczas jazdy z Clubem motocyklistów zaatakował nas gang z L-C, oczywiście broniłem kolege IC jak i założyciela klubu... Dostałem BW i odrazu Block postaci '' Postac nijaka. Yakuza, lekarz, ochroniarz, gang harleyowcow.''. I nadszedł czas wytłumaczenia: W YKZ na tym koncie nie byłem i nie chciałem być, lekarzem byłem jeden dzień to był pierwszy dzień pracy, ochroniarz? (;o) nie, byłem kadrowym, i wkoncu gang harleyowców... To nie byl gang tylko zwykły klub miłośników motorów. Więc postać nie była nijaka... Chciałbym dostać un block na tej postaci. Z góry dziękuje i pozdrawiam Remik.
  • Do góry
    • 0

#2 Rafał.40 23/02/2010 - 08:14

Rafał.
  • Gracz

W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela", który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.

Grał może i dobrze, ale jego gra wyłącznie dla statystyk mnie przeraża.
  • Do góry
    • 0

#3 Soldier77 0 23/02/2010 - 12:17

Soldier77
  • Gracz
Zależy mu na unBlocku, ja to wiem. Buffalo chce odzyskać, rozumiem go, wkońcu ciężko trzeba pracować na takie autko a tu nagle block. "fspuldżuje''
  • Do góry
    • 0

#4 Pan Odkurzacz209 23/02/2010 - 12:23

Pan Odkurzacz
  • Gracz
Należy mu się unBlock, gracz ma znakomite RP, sa pochwały na niego, zrozumiał wszystko.
  • Do góry
    • 0

#5 Jen165 23/02/2010 - 12:29

Jen
  • Gracz
Jezeli on dostanie unblocka, to ja tez chce. Dziwne, ze dopiero teraz napisal to. Mial bardzo duzo czasu do wymyslenia historyjki, a tak w ogole 100% dla pana Siemion'a

//down
O czym ty gadasz co? Jaka zazdrosc? Aha czyli myslisz, ze jak powiedzialem, ze jak on to ja tez to to jest zazdrosc? Po prostu mowie prawde. Dostal blokade za postac nijaka i teraz chce unblocka.^^
  • Do góry
    • 0

#6 ComiC0 23/02/2010 - 12:57

ComiC
  • Gracz

Jezeli on dostanie unblocka, to ja tez chce. Dziwne, ze dopiero teraz napisal to. Mial bardzo duzo czasu do wymyslenia historyjki, a tak w ogole 100% dla pana Siemion'a

Taka sama historyjka była ciągle. Zazdrość to pierwszy stopień do piekła.

Remik potrafi grać znakomicie zgodnie z zasadami Role Play, wiem bo nie raz z nim grałem.

Słuchaj Jen nie jest to wymyślona historyjka tylko szczera prawda :) Lecz widać Twoja zazdrość powala już na 100%. Konrad mi napisał na Skype że moge powiedzieć koledze by wysłał moją prośbe więc Siemion nie powinien dostać 100% na forum. Dziękuje i czekam na decyzje Franka ;) Pozdrawiam Remik.

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych