Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBAN] Ceasare Willis

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Krump 181 22/02/2010 - 15:22

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę: Adaś. (Brian Caffrey)

Powód kary: Skarga z Forum (Chodzi o to.)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Droga administracjo.

Chciałbym nawiązać do tej skargi... Otóż opisano w niej dosyć dokładnie, lecz pominięto parę spraw i nie dano mi się wytłumaczyć. Otóż zacznijmy od początku. Stanąłem sobie przy kościele i czekałem na kolegę, który miał zadzwonić i powiedzieć gdzie mam pojechać IC. Postałem z 5 minut, jak zadzwonił OOC mój brat cioteczny domofonem, wiec poleciałem odebrać i braciak poprosił mnie żebym zszedł przed klatkę, to poleciałem. Zapomniałem w grze dać /afk w ferworze zakładanie butów. Nie było mnie dobre pół godziny, jak i nie dłużnej. Nie chce mówić o czym dokładnie gadaliśmy bo wiele było tego, lecz w skrócie rozchodziło się o imprezę która miała być za godzinę, a jak wszyscy wiedzą nie chodzi się z pustymi rękami, więc trzeba było zahaczyć o sklep.
Więc, jak wróciłem do mieszkania, żeby wyłączyć kompa i się przebrać, a co prawda trochę mi się śpieszyło, to zobaczyłem że coś się dzieje na ekranie. Na szybko z lukałem czat i ogarnąłem że chodzi o napad. więc napisałem na /b że nie mam czasu na akcje RP, bo muszę schodzić. Oskarżyciele wtedy zaczęli spamić na /b żebym w takim razie dał szybko /p pokaz i że rozegramy szybka akcje. A ja w trakcie czytania tego, albo pomiędzy się przebierałem stroiłem i wyciągałem od matki kasę na napoje xD. Potem im napisałem, że mi się spieszy, i że jak tak bardzo chcą to jutro odegramy tą akcje i się odezwę. Oni coś tam płakali że już z 10 minut jestem i że mogłem pokazać przedmioty, a ja podkreślam w tym czasie robiłem około 10 innych rzeczy związanych z wyjściem. następnie jeden z nich, napisał że wzywa GM'a. GM przyszedł, a ja powtórzyłem że już muszę iść i że jutro dokończymy akcje oraz ze cie odezwę i dałem /q. W nawiązaniu impreza była boska.
Następnego dnia wchodzę na serwa chyba około 16, pojechałem na idlewood zatankować auto i miałem napisać tym ruskom na /w żeby dokończyć wczorajszą akcje, a oni zajeżdżają mi drogę przy wyjeździe ze stacji i wyskakują z Deaglami (non-rp, stacja mechanicy, klienci i napad?). no to ja patrze na nicki i kurka do oni, pewnie dokończenie akcji. Wiec oni podchodzą do auta powoli, a że ja miałem odpalony silnik i w miarę czysta drogę, to rura (auto zamknięte, silnik odpalony, oni nie byli przy samym aucie, była droga przejezdna, IC panika, czyli ucieczka, więc zachowanie RP). Strzelali za mną i dostałem w auto raz, albo dwa, ale uciekłem. po paru minutach jeden z nich zaczął ni ma /w pisać, że to było non-rp i że dobrze zrobił pisząc na mnie skargę wczoraj. No to ja od razu w forum, w skargi, patrze mój nick, wątek zamknięty. Otwieram, czytam skargę i co mnie wkurzyło to, to iż zdecydowano o wymierzeniu kary, nie wysłuchawszy nawet mnie.

Administracja i inni powtarzają, że życie OOC jest ważniejsze od IC, a jak przychodzi co do czego i wybiera się życie OOC to leci skarga. Nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy. Przed daniem /q pisałem napastnikom, że następnego dnia dokończymy akcję i że się odezwę. Bardzo chciałbym grać dalej na tym serwerze, gdyż bardzo mi się tutaj podoba i wiele czasu poświeciłem aby mieć to co teraz mam. Proszę o rozpatrzenie tej apelacji i wierzę ze dacie mi szansę.

Jest wielu graczy, którzy potwierdzą, że jestem dobrym graczem i mam wysoki poziom RP.

Pozdrawiam, Ceasare Willis

Pozdrawiam, [i]

• Back to top
    • 0

Gabos 14 22/02/2010 - 15:31

Gabos
  • Gracz
Taak, Krump to dobry gracz. Przy mnie nie odwala. Nie mam zastrzeżeń do jego gry RP. Gdy mieliśmy akcje kiedyś w restauracji starał się dokończyć ją jak najlepiej mimo tego, iż inni gracze nie chcieli jej kontynuować. Ma on 17 lat, przez co często chodzi na imprezy. Pamiętam, kiedyś rozmawialiśmy na Skype to zadzwoniła do niego dziewczyna i poszedł do niej. W takim wieku nikt nie może sobie pozwolić na wywyższenie gry InCharacter nad życie OutOfCharacter. Jestem za odbanowaniem Krump'a.

PS. Sam sobie nie poradzę z prowadzeniem restauracji :)
  • Back to top
    • 0

adrian19910 22/02/2010 - 15:40

adrian1991
  • Świeżak
Zdecydowanie ban słuszny niby mnie nie było, ale czytając skargę i twoją wypowiedź wszystko wydaje się jasne. Wpisanie komendy /pokaz przedmioty [id] nie zajmie ci nawet minuty tylko parę sekund. Oddałbyś szybko rzeczy i poszedł na imprezę bez problemów. Ban słuszny, jestem przeciw od banowaniu tego gracza.
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 22/02/2010 - 15:43

WiicherS
  • Gracz
Ja nic do ciebie nie mam, jednak nie raz zauważyłem że afkujesz w najmniej bezpiecznych miejscach w Los Santos - byłem przy tej akcji kiedy afkowałeś, było dwóch GM'ów - lecz po tym jak przyszedłeś dałeś ciała, wpisałeś /q i żegnaj :)
  • Back to top
    • 0

Morales 16 22/02/2010 - 15:43

Morales
  • Świeżak
Ma racje, dużo gości potwierdzi, że ma bardzo dobre RP. Trochę z nim grałem i nigdy nie zachował się non-rp. Zawsze umie pokazać swoją dobrą grę Role Play. Potwierdzę słowa Gabosa, że ważniejsze jest życie OOC niż jakaś gra, w którą możemy sobie pograć i poudawać prawdziwe życie. Odbanujcie go, bo na pewno nie zasługuje na bana! Lepiej iść na impre niż siedzieć samotnie nad kompem i grać w sampa :)
Racja trochę afczy i nabija godzinki w złych miejscach. ;)

Jestem na duże TAKKKKKK!!!
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 22/02/2010 - 15:48

HatsuHaru
  • Gracz
Twoja pewność Siebie. Twój płacz.
Posted Image
Od Afczenia jest komenda /afk. Nie masz jej - proste, odgrywasz akcję RP, pisałeś na /b że brat na ciebie czeka, pisałeś to od dobrych 10 minut, a co to za problem wpisać /pokaz przedmioty [id] ? sekunda i po sprawie. Nie przypominam sobie abyś do nas pisał, więc nie okłamuj nikogo. Za samo /q podczas akcji RP powinieneś wyrwać bloka, bo nie miałeś komendy AFK, a do tego dochodzi ta pewność siebie "jak wykonają to zaraz bana zdejmą" To nie jest serwer niskich lotów, i nie ma mowy o żadnej korupcji czy czego tam jeszcze. Była przy nas Olivia Smith, która potwierdzi twój płacz OOC który trwał dobre 30 minut. Miałeś dużo przy sobie i się bałeś że to stracisz, twój problem.

Według Mnie, blok postaci powinien zostać.

Pozdrawiam.

@EDIT.

tutaj widać jak Olivia pisze do GM'a że czekamy dobre 30min, a on płacze nadal OOC.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 15:49

Krump
  • Gracz
Marcin. często afcze, gdyż urywa mi się telefon i często ktoś coś ode mnie chce ;/ Ale zawsze staram się grać jak najbardziej RP. Ostatnio napało na mnie 89st. I potwierdzą że ładnie grałem, gdyby mi net'a nie rozłączyło. A propos wiszę im zrabowaną 100, bo przed przekazaniem mnie rozłączyło ;/.

HatsuHaru jaka korupcja? Jaki serwer niskich lotów? Ehhh... Szkoda słów. i podpierasz się tym że trwało to 10 minut, teraz mówisz, że 30 weź się zdecyduj co. To nie było 30 minut tylko 10 i dałem /q jak brat zadzwonił żebym się sprężył. Przeczytaj sobie moje wyjaśnienie, robiłem 10 innych rzeczy, plus to dlaczego nie miałem komendy /afk. Wtedy też nie czytałeś i pewnie nie zobaczyłeś, że pisałem iż następnego dnia dokończymy i się odezwę, ale ty byłeś za bardzo zajęty pisanie "Pokaż przedmioty" i "Wpisz /p pokaz". A i sam piszesz przy tej akcji była Olivia i było jeszcze parę osób, czyli non-rp (napad wśród świadków). Chciałbym cie poinformować, że wtedy mało przy sobie miałem z 70 dolarów + zegarek, lina holownicza i coś jeszcze.
  • Back to top
    • 0

Janek.29 22/02/2010 - 15:52

Janek.
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-18034.html - Miałes dostać wcześniej bana lecz chyba niedopatrzenie administracji, chyba, że to nie ty..:) to tyle.. Wybacz przez ciebie dostałem blocka.
  • Back to top
    • 0

adK0 22/02/2010 - 15:58

adK
  • Świeżak
Tak. Cessare to dobry gracz. Nie raz widziałem jak odgrywał jakąśakcje. Ludzie, poprostu nie mół nołlajfić przy kompie, ma swoje życie. Ważniejsza impreza niż akcja co nie ? To chyba napisałże jutro odegra, boshe.
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 22/02/2010 - 16:03

HatsuHaru
  • Gracz

HatsuHaru jaka korupcja? Jaki serwer niskich lotów? Ehhh... Szkoda słów. i podpierasz się tym że trwało to 10 minut. To przeczytaj sobie moje wyjaśnienie, robiłem 10 innych rzeczy, plus to dlaczego nie miałem komendy /afk.

Udowodniłeś każdemu że jesteś Statsiarzem i liczą się tylko nabite godziny, prawda? przecież jak się idzie na dwór (przed klatkę) to się wychodzi z gry , albo daje komendę /afk - ale po co ? lepiej niech lecą godziny, nie obchodzi mnie to że robiłeś 10 innych rzeczy, to było wcześniej wyjść z serwera. W ogóle się do mnie odezwałeś co do przedmiotów. Proponowaliśmy Ci abyś wpisał /p pokaz i dał /q (żebyś czegoś nie odłożył) nie zgodziłeś się na to i płakałeś dobre 30 minut. A ta twoja pewność Siebie, oh! i tak bana zdejmą. masakra. Twój błąd, a za błędy się płaci. Poza tym wcześniej miałeś dostać banicje za zabawe w gangsterkę, więc na pewno miałeś coś przy sobie, jakbyś miał to co mówisz to /p pokaż by nie było problemem.
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 16:08

Krump
  • Gracz

HatsuHaru jaka korupcja? Jaki serwer niskich lotów? Ehhh... Szkoda słów. i podpierasz się tym że trwało to 10 minut. To przeczytaj sobie moje wyjaśnienie, robiłem 10 innych rzeczy, plus to dlaczego nie miałem komendy /afk.

Udowodniłeś każdemu że jesteś Statsiarzem i liczą się tylko nabite godziny, prawda? przecież jak się idzie na dwór (przed klatkę) to się wychodzi z gry , albo daje komendę /afk - ale po co ? lepiej niech lecą godziny, nie obchodzi mnie to że robiłeś 10 innych rzeczy, to było wcześniej wyjść z serwera. W ogóle się do mnie odezwałeś co do przedmiotów. Proponowaliśmy Ci abyś wpisał /p pokaz i dał /q (żebyś czegoś nie odłożył) nie zgodziłeś się na to i płakałeś dobre 30 minut. A ta twoja pewność Siebie, oh! i tak bana zdejmą. masakra. Twój błąd, a za błędy się płaci.

Zacznij czytać, w wyjaśnieniach wszystko masz, czemu nie blo /afk, czemu nie było /p pokaz i czemu dałem /q. Zacznij czytać i przestań mówić o jakiejś pewności siebie. Wtedy też tak było jak teraz? Widać przez twój brak umiejętności czytania i czytania ze zrozumieniem oraz braku poczucia czasu spowodował to nieporozumienie.

nie mam zamiaru się z tobą kłócić. wszystkie wątpliwości na PW. Już się wypowiedziałeś na ten temat, ok. administracja na pewno weźmie to pod uwagę.
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 22/02/2010 - 16:09

Mirosław
  • Gracz
Jeżeli to co mówi oskarżony jest prawdą to powinien dostać szanse odegrać akcję jeszcze raz, ponieważ znam takie sytuację, że ktoś dzwoni do Ciebie ooc, albo musisz coś zrobić, a w grze się wszyscy burzą, bo mają w tym czasie wolne, a Ty musisz ogarnąć coś jeszcze ooc, więc należy się unban i dokończenie akcji.
Pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 16:23

Krump
  • Gracz
Akcja była dokończona następnego dnia, tyko ze na niekorzyść napastników, bo im zwiałem i w sposób RP. w wyjaśnieniu wszystko jest.
  • Back to top
    • 0

Kvason0 22/02/2010 - 16:35

Kvason
  • Świeżak
Tak jak Frank napisał w tej apelacji, do której link podano w temacie. Wyraźno napisał, że okradanie przez cywilów jest zabronione, i że postać Ceasare Willis zostaje zbanowana. Także unbana na tą postać raczej nie dostaniesz.
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 16:41

Krump
  • Gracz
Takiej sytuacji w ogóle nie pamiętam, a nawet jeśli to poczytaj dokładnie. Ja, o ile to ja nie okradałem. Ja nigdy nie okradałem nikogo, bo nie miałem powodu. PayDay mam wysoki i jestem ustawiony.
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 22/02/2010 - 16:47

HatsuHaru
  • Gracz
Nie ma żadnego powtarzania akcji proste, /q podczas akcji i po sprawie, Ty nazywasz akcją powtórzoną to że spotkałeś jakiś rusków na stacji i przejechałeś obok nich? No to jesteś w błędzie. Bo Ty, stałeś z wyłączonym silnikiem i /v z przy kościele, to już zdążyłeś wpisać a wyjść z gry to ciężej. Czyste nabijanie sobie godzin.
  • Back to top
    • 0

Kryst3k634 22/02/2010 - 16:50

Kryst3k
  • Gracz
Od dawna obserwowałem grę Krumpa. Ma bardzo dobre rp i potrafi się zachować podczas akcji. Jedno czy dwa przewinienia nie świadczą o jego grze. Jak każdy z nas, czasem zrobi coś niestosownego. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jestem za UnBanem - (Tacy ludzie zasługują na drugą szanse).
  • Back to top
    • 0

gryfunios 0 22/02/2010 - 17:09

gryfunios
  • Zbanowani
Oczywiście, Ceasare to naprawdę dobry gracz, jak i dyrektor Japan Food.:) Ja osobiście proszę administrację o odblokowanie postaci, gdyż to uważam za słuszne. Nie rozumiem graczy, którzy tak bardzo chcą zniszczyć grę innym.
  • Back to top
    • 0

Szamy6 22/02/2010 - 17:13

Szamy
  • Gracz
Krump to bardzo dobry gracz, raz popełnił może błąd - no, ale ludzie bez przesady. Ban to zdecydowanie za duża kara, miałem z nim wiele dobrych akcji i swoje odegrać potrafi :) Za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Santekk 13 22/02/2010 - 17:22

Santekk
  • Gracz
Może ja się wypowiem. Gram z Krumpem od początku jego kariery na H-RP (ściągnąłem go tutaj). Wiele akcji wyszło nam, jak wiadomo nikt nie jest bez winy, ale niektórzy robili większe błędy i dostawali szanse. Gra z nim to czysta przyjemność. Teraz do tematu tego feralnego dnia pisałem z nim na GG z powodu Uszkodzonego forum Japan Food które naprawiałem przytoczę fragment rozmowy.

2010-02-12 17:57:20 :: derric
Byłes zalogowany na www.twójadres.pl a przeniosło na twójadres.pl lub odwrotnie.

2010-02-12 17:58:50 :: przemeq2007
jakie haslo?

2010-02-12 17:59:02 :: derric
do mojego konta?? [tu było haslo]

2010-02-12 18:00:07 :: derric
dobra ja ide na impreze, bede potem, a i pewnie napisza akarge na mnie za danie /q podczas akcji/niedosżłej akcji (napad w biały dzień a mozna po 21), to napisz na forum że na impreze poszedłem naprawde, bede w nocy albo jutro z rańca

2010-02-12 18:00:23 :: przemeq2007
ok

• Back to top
    • 0

Staszekk0 22/02/2010 - 17:45

Staszekk
  • Świeżak
Grałem kiedyś trochę akcji z Krumpem, nie mam zastrzeżeń. Myślę, że liczy na unbana, gdyż zawsze stara się grać Rp, a błąd popełnić może każdy z nas, to wiadome. :)
  • Back to top
    • 0

Chris170 22/02/2010 - 17:46

Chris17
  • Świeżak
Kolega 2 wiadomości wyżej wszystko wyjaśnił. Ciekaw jestem jak wam by się spieszyło i musielibyście dać /q. W tedy to wy byście pisali o UnBana i chcielibyście aby wam wszystko wybaczono nie? Ceasare to bardzo dobry gracz. Ja jestem za Unbanem i czekam, aż wy się znajdziecie w takiej sytuacji i będziecie liczyć na Unbana. Chyba, że dla was gra jest ważniejsza to ok. (Też tacy są - maniacy).
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 22/02/2010 - 17:51

Mirosław
  • Gracz
Dlatego powinien być unban i dokończenie akcji. (Trzeba też pamiętać o tym, że to tylko gra i jest jeszcze poza nią życie ooc, więc myślę, że administracja to zrozumie i da szanse, aby dokończyć akcje.)
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 22/02/2010 - 17:55

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Przeczytałem tylko wątek Krumpa, więc jakby co nie czepiajcie się. Takie akcje jak u Ciebie - impreza często się zdarzają. Moim zdaniem źle zrobił, że uciekłeś - chociaż, z drugiej strony jeśli na prawdę Cię nie było przy komputerze to nie mogłeś uciec, odejść albo coś takiego. Jednak źle zrobiłeś, że uciekłeś, ale znam Cię - widziałem twoją grę i do nie niej mam żadnych zastrzeżeń. Jestem za tym żebyś dostał unbana, ale - coś za coś. Oddasz im przedmioty.
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 17:57

Krump
  • Gracz
Mogę oddać przedmioty te które miałem wtedy przy sobie :)
  • Back to top
    • 0

aikonovsky0 22/02/2010 - 18:00

aikonovsky
  • Gracz
To załóż nową postać i graj, a nie płaczesz nad elegy- życie bywa okrutne. Parę razy widziałem twoją grę, i szczerze to mi się nie podobało. Gdybym to ode mnie zależało to przykro mi, ale to administracja zadecyduje co dalej z tobą. :)
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 22/02/2010 - 18:08

Gabos
  • Gracz
Ehh, max1910 On nie może założyć nowej postaci, ponieważ ma BANA, a nie BLOCKA. Przy banie nie da się założyć nowej postaci.
Dużo graczy osądza go, po jednym /q podczas tej akcji. Ciekawe, czy cieszylibyście się, gdybyście to Wy musieli pilnie kończyć, zostałaby napisana na Was skarga na forum i dostalibyście bana... Czy u Was jest ważniejsza gra IC, niż życie OOC? Ciekawi mnie to...
  • Back to top
    • 0

gryfunios 0 22/02/2010 - 18:33

gryfunios
  • Zbanowani
Dokładnie, są sprawy ważne w życiu, naszym życiu i na pewno dla wszystkich jest ono ważniejsze niż gra. W moim przypadku jest tak samo, ban za /q podczas akcji, choć przyznam, nie widziałem tego policjanta. Powtarzam jeszcze raz, nie można za bardzo maniaczyć przed komputerem, to tylko wychodzi na złe.
  • Back to top
    • 0

Szczuroo0 22/02/2010 - 18:39

Szczuroo
  • Świeżak

To załóż nową postać i graj, a nie płaczesz nad elegy- życie bywa okrutne. Parę razy widziałem twoją grę, i szczerze to mi się nie podobało. Gdybym to ode mnie zależało to przykro mi, ale to administracja zadecyduje co dalej z tobą. :)

Ciekawe czy gdybyś Ty, gdybyś się dorobił takich rzeczy, zarobków itp. i by Ci dali bana byś nie pisał o unbana. Zastanów się trochę.

Mój brat ma prawie 18 lat i wiem jak się czasami na imprezy spieszy. Unban powinien być, grałem z nim na niejednym serwerze, RP ma wysokie, nic dodać nic ująć. Unban się należy.
P.S z przemeq2007 też grałem ale to inna historia ;)
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 22/02/2010 - 19:22

HatsuHaru
  • Gracz

Mogę oddać przedmioty te które miałem wtedy przy sobie

miałeś wtedy okazję kiedy Ci napisałem ' daj /p pokaz i możesz lecieć potem się zwrócę o przedmioty' teraz to już za poźno, ciekawe ile odłożyłeś.
  • Back to top
    • 0

Bambosz 1981 22/02/2010 - 19:49

Bambosz
  • Gracz
Witam Cię Drogi Krump'ie!

Od czego pocznę moją wypowiedź? Otóż przeczytałem temat w całości - i co mi na pierwszą myśl naszło - czemu nie dałeś /qs - /q? Jeśli gdzieś wychodzę, nie wiedząc kiedy wrócę, wyłączam po prostu grę. Jeśli chcesz AFK'ować, to nie serwer dla Ciebie. Tu się odgrywa akcje Role-Play - wzorowane na życiu. A kto w życiu AFK'uje? Bywają tacy, owszem. Odegraliśmy w pełni akcję pod kościołem. Okej - musiałeś iść, wytłumaczyłeś się, że skończymy jutro. Zaufałem Ci. Na drugi dzień, czego mogłem się spodziewać? Po pytaniu na /w, czy dokończysz akcję, skoro nie miałeś czasu 'wczoraj' z powodów IC, nie dostałem odpowiedzi.

Dobrze - pomyślałem. GameMaster obiecał, że napisze skargę, w specjalnym dziale na tego osobnika. Jako, że złożyło się tak na naszą korzyść, że spotkaliśmy Ciebie - no cóż. Życie bywa okrutne, lecz wykazałeś się totalnym non-RP'em.

Być może masz tysiące zwolenników, stokroć ukłonów i pocałunków w pięty - ale mnie to nie obchodzi. Gra jest grą. Nie ma podziału na znanych i mniej znanych.

Nawet najmniej znany w naszej społeczności gracz, może wykazać się o wiele większym Role-Play, niż Ty posiadasz. Nie dziw się, że naskakujemy na Ciebie, ale chcemy z honorem tą sprawę zakończyć, niżeli z renomą przegrać niesprawiedliwie.

Rozumiem - masz sprawy OOC, każdy ma! Ale jak mam takie sprawy - wolę zaniechać grę, niżeli skończyć grę z wewnętrzną porażką. Jednakże umiem odróżnić świat IC, od OOC.

Chcę, abyś odegrał tą akcję z nami. Nie chcę się z nikim kłócić. Dojdźmy do kompromisu! Administracja niech da Ci szansę, a Ty odegrasz akcję z nami - jakiej jeszcze nie było, nigdzie nie było.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie!
  • Back to top
    • 0

Krump 181 22/02/2010 - 20:20

Krump
  • Gracz
jak napisałem w wyjaśnieniach, miałem do was napisać o skończenie akcji, ale zajechaliście mi drogę na stacji i napadliście po raz wtórny (dokończenie akcji), jeżeli to miała być druga akcja, to zalicza się ona pod MG, gdyż jak uciekłem to na /w któryś pisał to co napisałem w wyjaśnieniach. A pan 2 posty wyżej nie rzucaj się tak. Napisałem w którymś poście co miałem przy sobie i z chęcią ci oddam te bezwartościowe rzeczy. I wtedy nie chodziło o to że mam coś wartościowego przy sobie i boje się oddać, bo nie maiłem, tylko o to ze musiałem iść, co chyba już udowodnił przemku2007, a jeśli nie to jak mam to udowodnić, poprosić brata ciotecznego, który mnie wtedy wołał żeby na skype potwierdził adminom, że wtedy była impreza i na mnie czekał?

Bambosz akcje z chęcią odegram, lecz po tym zajściu na idlewood i tych /w uważam ja za skończoną.
  • Back to top
    • 0

adrian19910 22/02/2010 - 20:50

adrian1991
  • Świeżak

Bambosz akcje z chęcią odegram, lecz po tym zajściu na idlewood i tych /w uważam ja za skończoną.

Może oni nie uważali tego jako dokończenie akcji tylko jako zwykły napad. Wydaje mi się, że jeśli akcja miała zostać odegrana ponownie na drugi dzień to w tym samym miejscu i tak samo jak byleś czyli pewni przy zgaszonym silniku a nie jak mówiłeś, że im uciakłeś autem.
  • Back to top
    • 0

Robot11 22/02/2010 - 21:42

Robot
  • Gracz
Krump to świetny gracz , grałem z nim dość długo i wiem , że zawsze zachowuje się w sposób RP , nigdy nie odwalał , był przykładem dla innych , a to , że się spieszył i dał /q podczas gdy go nie było to trudno stało się , życie OOC jest ważniejsze niz IC ,dlatego ta akcja powinna zostać odegrana jeszcze raz , a Krump powinien dostać UnBana
  • Back to top
    • 0

Krump 181 23/02/2010 - 11:00

Krump
  • Gracz

Widziałeś jak gram i tobie się to nie podobało? Może nie gram jak ty wielki pro elo graczu, ale nie robię multikonta trzeci raz AIKON. Zbanowali ci dwa konta wyraźnie dając znak ze cie tu nie chcą, a ty znowu założyłeś sobie konto. Zamiast oceniać innych, najpierw zacznij oceniać siebie, bo łatwo kogoś krytykować, a samemu jest się nie w porządku.
  • Back to top
    • 0

Butterfly 128 23/02/2010 - 11:25

Butterfly
  • Ofiara włamania(włamanie)
Oczywiście jestem na UN Banem. Świat out Of Character jest ważniejszy od gry In Character. Mozna przecież powtórzyć tą akcję (a administracja CHYBA, nie jestem pewna,może sprawdzić w logah co Krump miłą teg dnia przy sobie). W ostateczności można zmienić tego bana w solidnego AJ, przecież każdemu zdarzają się błedy. :)
  • Back to top
    • 0

aikonovsky0 23/02/2010 - 11:39

aikonovsky
  • Gracz
Hy? Chyba śnisz, to Ciebie tu nie chcą nie dając Ci szansy odegrania akcji. A co do Aikon to się mylisz. :/
  • Back to top
    • 0

Krump 181 23/02/2010 - 11:54

Krump
  • Gracz
max1910 nie byłe się, dobrze wiem że to twoje kolejne multikonto globalne. Twoje poprzednie konta zostały zbanowane za to ze miały ten sam skype. A to jet kolejne i administracja może to sprawdzić bardzo łatwo po hoście. Bo IP może masz zmienne, ale host jest zawsze ten sam.
  • Back to top
    • 0

iPaweł 6908 23/02/2010 - 12:23

iPaweł
  • Gracz
Witam!

Powiem tak: Jestem z Krumpem w jednej organizacji i cenię go za jego poziom RP i zachowanie. Według mnie zasługuje on na drugą szansę, choć to już zależy od Administracji.

Pozdrawiam!
  • Back to top
    • 0

gryfunios 0 23/02/2010 - 16:13

gryfunios
  • Zbanowani

Witam Cię Drogi Krump'ie!

Od czego pocznę moją wypowiedź? Otóż przeczytałem temat w całości - i co mi na pierwszą myśl naszło - czemu nie dałeś /qs - /q? Jeśli gdzieś wychodzę, nie wiedząc kiedy wrócę, wyłączam po prostu grę. Jeśli chcesz AFK'ować, to nie serwer dla Ciebie. Tu się odgrywa akcje Role-Play - wzorowane na życiu. A kto w życiu AFK'uje? Bywają tacy, owszem. Odegraliśmy w pełni akcję pod kościołem. Okej - musiałeś iść, wytłumaczyłeś się, że skończymy jutro. Zaufałem Ci. Na drugi dzień, czego mogłem się spodziewać? Po pytaniu na /w, czy dokończysz akcję, skoro nie miałeś czasu 'wczoraj' z powodów IC, nie dostałem odpowiedzi.

Dobrze - pomyślałem. GameMaster obiecał, że napisze skargę, w specjalnym dziale na tego osobnika. Jako, że złożyło się tak na naszą korzyść, że spotkaliśmy Ciebie - no cóż. Życie bywa okrutne, lecz wykazałeś się totalnym non-RP'em.

Być może masz tysiące zwolenników, stokroć ukłonów i pocałunków w pięty - ale mnie to nie obchodzi. Gra jest grą. Nie ma podziału na znanych i mniej znanych.

Nawet najmniej znany w naszej społeczności gracz, może wykazać się o wiele większym Role-Play, niż Ty posiadasz. Nie dziw się, że naskakujemy na Ciebie, ale chcemy z honorem tą sprawę zakończyć, niżeli z renomą przegrać niesprawiedliwie.

Rozumiem - masz sprawy OOC, każdy ma! Ale jak mam takie sprawy - wolę zaniechać grę, niżeli skończyć grę z wewnętrzną porażką. Jednakże umiem odróżnić świat IC, od OOC.

Chcę, abyś odegrał tą akcję z nami. Nie chcę się z nikim kłócić. Dojdźmy do kompromisu! Administracja niech da Ci szansę, a Ty odegrasz akcję z nami - jakiej jeszcze nie było, nigdzie nie było.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie!

To ty słyniesz swoją grą non-Rp - Noah'em, więc nie oceniaj tak innych, bo sam lepiej nie grasz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic