Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblock konta/pojazdów] Dave Monatek

• Please log in to reply
4 replies to this topic

harry299 0 22/02/2010 - 14:49

harry299
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Monatek

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamietam, dawno to było.

Powód kary: Jeżdzenie rowerem po schodach.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Szanowna Administracjo.

Od blocku postaci i pojazdów mineło własnie 2 miesiące, odczekałem swoją kare, zrozumiałem swoje błędy, a teraz bardzo proszę administracje o pozwolenie mi kontynuowania swojej pracy na mojej postaci, bo włożyłem w nią troche swojego czasu i daje słowo, że wiecej takie sytuacje miejsca nie
będą miały :) Bardzo proszę o wyrozumiałość i poczucie mej skruchy
Proszę też, aby jakiś admin mógł ze mną porozmawiać o tej karze nadanej mi kilka miesięcy temu na skype ;)

Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 22/02/2010 - 15:00

WiicherS
  • Gracz
Po pierwsze, jeżdżenie po schodach musiało być powtarzane wielokrotnie, chyba za pojedyńcze jeżdżenie nie otrzymałbyś kary - po drugie, piszesz unblock postaci - powinieneś się bardzo postarać i wypisać to, czego nauczyłeś się przez dwa tygodnie - po trzecie, w "Logi" znajdziesz adminstratora który wlepił ci ta kare, więc myślę po tym co napisałeś - oraz po tym co wcześniej powypisywałeś, powinieneś dostać banika - nie jestem za nim, jednak taka jest prawda..
  • Back to top
    • 0

harry299 0 22/02/2010 - 15:04

harry299
  • Zbanowani
Marcinie, niestety było to pojedyncze wjechanie na schody rowerem, za co dostałem blocka pojazdów, w następstwie blocka gdyż pisałem prośby o unblock pojazdów 4x.. i do tego się przyznaje,
Nie po dwóch tygodniach, a po dwóch miesiącach zrozumiałem swój bład, że takim czymś niszczyłem grę innym, dlatego zrozumiałem swój bład i proszę tak jak w pierwszym poście o zrozumienie mojej skruchy, rozmowe na SKYPE na ten temat i specjalnemu nadzorowi :) Obiecuje ze swojej strony poprawę, a co do logów to nie było takie proste ;)

@EDIT DOWN

Rozumiem, ale czy jestem wstanie skasowac caly wątek ?? już chyba nie
A naprawdę zalezy mi na tym, aby pograć na tej postaci :P
  • Back to top
    • 0

WiicherS 900 22/02/2010 - 15:07

WiicherS
  • Gracz
Rozumiem cię, jednak twoja aktualna apelacja, jest zbyt krótka - może to zadecydować o dalszej twojej karierze na scenie h-rp. Chcesz unblock konta? musisz najpierw napisać raz a porządnie, a nie 4 razy z apelacją odrzuconą, pomyśl proszę :)
  • Back to top
    • 0

skb5267 23/02/2010 - 18:05

skb
  • Gracz
Tym razem zostajesz zbanowany.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic