Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unblock OOC] Sawyer Ford

• Please log in to reply
4 replies to this topic

maates0 22/02/2010 - 02:31

maates
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sawyer Ford

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Nadużycie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witajcie. Spróbuje przedstawić wszystko jak najszybciej. Sytuacja wyglądała tak, dzisiaj jest mój pierwszy dzień na serwerze, niestety od razu po zalogowaniu, na lotnisku - ktoś zaczął mnie bić. Nie oddałem mu - uważam się za dobrego gracza i wiem co to DM. Niestety on nie przestał i zabił mnie do BW. Został wysłany do admin jaila a ja po minucie wróciłem do gry, niestety miałem mało hp. A że były to moje pierwsze chwile na serwerze nie wiedziałem jak uzupełnić hp. Pochodziłem po mieście, jednak wszystkie restauracje/bary były zamknięte. W końcu trafiłem do centrum, gdzie spotkałem sprawcę mojego BW. Zobaczyłem w okolicy nick "Konrad" skojarzyłem go z czerwonym kolorem na forum, tak więc sprintem pobiegłem do niego, aby pomógł mi z tym co mnie gonił - i bił. Wysłałem dwie, może trzy wiadomości na czacie ooc do Konrada aby pomógł mi z DMiarzem, jednak ten nie zareagował. A raczej zareagował ale w niewłaściwy sposób - zablokował mi czat ooc i poszedł. Nie ukarał DMiarza który minutę później znowu zabił mnie do BW. Coś chyba tu jest nie tak, prawda? Wnoszę o usunięcie blokady OOC.
  • Back to top
    • 0

Herun86 22/02/2010 - 02:57

Herun
  • Gracz
Tak wtrące nie na temat, ale chyba imienia Sawyer nie ma, a swój nick utworzyłeś z przezwiska i nazwiska jednego z bohaterów LOST.
  • Back to top
    • 0

maates0 24/02/2010 - 00:11

maates
  • Świeżak
Zauważyłem, że Konrad odpisuję w innych tematach - w moim nie. Niestety blokada ooc bardzo utrudnia grę, tak więc proszę Konrada, o jak najszybsze rozpatrzenie wniosku.
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 24/02/2010 - 00:33

HazeBhoy
  • Gracz

Tak wtrące nie na temat, ale chyba imienia Sawyer nie ma, a swój nick utworzyłeś z przezwiska i nazwiska jednego z bohaterów LOST.

Mhm. Sawyer Ford to CN, z LOST. Pan_Maates powinieneś zmienić nick. Co do tematu - musisz poczekać, administratorzy nie zawsze zauważają tematy, lub po prostu coś im wypada, czekaj cierpliwie.

//EDIT: Sory, nie przeczytałem dokładnie, James Ford to CN, to jest przezwisko, nie wydaje mi się żeby Sawyer Ford było CN skoro nie ma pełnego imienia i nazwiska. Może to robić, na pewno jest takie imię gdzieś w innym kraju, w końcu jakie to się czasami imienia widzi na h-rp :).
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 18:42

Konrad
  • Gracz
Napisałeś z prośbą o HP, nie pisałeś nic o żadnym DM'ie, więc jak możesz pisać, że niewłaściwie zareagowałem? Zdejmuje blokadę, jednak naucz się ograniczać ten kanał do minimum.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic