Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAJ]Boris Mikolajev

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Termit 2395 21/02/2010 - 19:10

Termit
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Boris Mikolajev

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System, tak mi się wydaje.

Powód uznany przez administratora: Nie wiem, ale domniemam, że chodzi o unfreeze.
EDIT: Ruch o 11.5j podczas zamrozenia na nogach. 21/02/2010, 18:42

Wyjaśnienie poszkodowanego: Zatankowałem moje auto na stacji w centrum. Jadąc w stronę glen park miałem okropne lagi (starałem się ominąć samo centrum handlowe, ponieważ tam lagi są największę więc obrałem drogę przy salonie Otto's). Jadę, jadę. Jakoś dojechałem. Bind na wyłączenie silnika auta - zadziałał, silnik się wyłączył, wysiadam z auta i idę w stronę domu. Nie wiedzieć czemu nagle pojawił mi się napis: "Server Closed the Connection". Momentalnie dałem /q (nie pomyślałem o SS'ie). Wchodzę do gry, patrzę, a tu zrespawnowałem się w dziwnym miejscu. Po załadowaniu się otoczenia stwierdziłem, że jest to AJ, po chwili na dole ekranu pojawił się napis: Koniec AJ za 59 minut. Proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy, ponieważ nie uśmiecha mi się siedzieć godzinę w AJ za nic.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie mam, nie myślałem, że trafię do AJ, wszystko wydawało się być OK.
  • Do góry
    • 0

#2 Gagliano0 21/02/2010 - 20:07

Gagliano
  • Gracz

7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.

Więc nie masz na co liczyć. :)
  • Do góry
    • 0

#3 Termit 2395 21/02/2010 - 21:42

Termit
  • Gracz
Już sobie odsiedziałem karę :X.
Prośba nieważna, proszę o usunięcie tematu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych