Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] UnBan Konto racerq

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blunts n Bongs0 21/02/2010 - 16:11

Blunts n Bongs
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Martin Jackson - całe konto racerq.

Administrator/moduł nadający karę:Skarga na forum bodajże.

Powód kary:/q podczas akcji RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, jak widać odzywam się tutaj ponownie. Piszę tutaj prośbę o odbanowanie mojego konta, powtarzam to nie było celowe /q
Nie chciałem żeby przebieg sprawy tak poszedł. Zachowanie policji nie było zbyt dobre, bo nie miałem nawet wyjaśnień, w tamtej apelacji Damian napisał że chcieli zabrać nas na komendę, a kto mi o tym powiedział? - nikt. Proszę Was, Administratorów, Graczy, GameMaster'ów, oraz moich przyjaciół. Przepraszam Was za ten błąd który zrobiłem, przez ten czas od którego mam bana przemyślałem to i owo - Jestem pewien że już nigdy nie powtórzy się taka sytuacja, nie zawsze każdy może grać na komputerze w każdym momencie. Nie zrobiłem tego celowo, jeśli myślicie że tak - To przepraszam Was. Bardzo mi przykro że tak musiało się stać. Czekam na rozpatrzenie przez Administrację. ;) 
Więc jeśli żaden Administrator nie patrzy w ten dział. Chcę zawrzeć małą umowę, a dokładniej tego: Jeśli dostanę: AdminJail'a, bądź Warna. Ban zostanie przywrócony bez możliwości apelacji. Wiem że z tym 'Warnem' to może być przesada, ale ja naprawdę chcę grać! Na tym serwerze rozpoczyna się moja historia gry RolePaly. Poznałem tu dużo ludzi - miłych, lub nie. Ale ten serwer pobudził we mnie zainteresowanie. Proszę o rozpatrzenie. :) 
Proszę to rozpatrzeć, jeden Warn i koniec. Taka umowa - Obiecuję. Dajcie mi jeszcze jedną szansę.
  • Do góry
    • 0

#2 patrol0 21/02/2010 - 19:53

patrol
  • Gracz
Chłopak daje umowe ... Dałbym mu drugą szansę.
Jestem za Un-Banem...
  • Do góry
    • 0

#3 Blunts n Bongs0 21/02/2010 - 19:58

Blunts n Bongs
  • Gracz
Umowa będzie umową - Jeden Warn lub AdminJail - Wraca Ban.
  • Do góry
    • 0

#4 knysio 50 22/02/2010 - 07:03

knysio
  • Gracz
Jak nie zagląda to nie pisz żeby zajrzał. Jeżeli dajesz umowe, że jeden warn=ban to myślę, że można dać ci drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#5 Blunts n Bongs0 22/02/2010 - 07:06

Blunts n Bongs
  • Gracz
To jest spora sprawa, niektórzy pewnie myślą że jakiś dziwny - Jeden Warn = Ban.
Ale ja naprawdę chcę wrócić i grać zgodnie z zasadami RolePlay. :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych