Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Andrej Matveyev

• Please log in to reply
1 reply to this topic

2pro4you 534 21/02/2010 - 12:02

2pro4you
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Andrej Matveyev

Administrator/moduł nadający karę: Konrad.

Powód kary: Nie potrzebujemy takich ludzi - tragiczne zachowanie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc kupiłem premiera od kolesia i wszystko fajnie, pojechałem na mecz ( pracuję tam ) i wykonywałem swoję obowiązki. Po meczu była impreza na mount chilliad, wszyscy wyszli i wychodzę ostatni, zadowolony z zakupu premiera chciałem nim pojechać, ale go nie było. Namierzyłem auto i pojechałem tam z kolegą, on pojechał na mount chilliad, a ja zostałem. Nagle widzę mojego premiera jak dwóch kolesi nim jedzie i robią CK ( Car kill ) jakiemuś graczowi, zrobiłem mu NJ bo to moje auto, a oni nie poinformowali mnie o tym, że sprzedali mi złe klucze. Po tym NJ, on zrobił mi ponownie NJ i miałem freeze na dachu auta, obydwaj gracze ruszyli autem, a ja dostałem Jaila za " Ruch o 55.9j podczas zamrozenia na nogach. " Siedząc w AJ byłem już mocno zdenerwowany i powiedziałem temu kolesiowi co o nim myślę, a konrad dał mi bana. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i proszę o szansę.

/edit:
Chciałem jeszcze dodać, że zanim zaczęłem ubliżać osobie która mnie oszukała, najpierw poprosiłem o blocka gdyż byłem zdenerwowany i chciałem zrobić sobie przerwę, ale owego blocka nie dostałem i potem stało się najgorsze.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 21/02/2010 - 12:10

Olekx
  • Gracz
Znam Czesia i wiem, że potrafi dobrze grać. Puściły mu nerwy, gdyż kupił kota w worku. Jestem ZA daniem mu ostatniej szansy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic