Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] David Stevenson

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 gryfunios 0 21/02/2010 - 10:16

gryfunios
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: David Stevenson
Administrator/moduł nadający kare: Brak
Powód kary: Przy starcie servera ostatni log to: "Próba zabicia funkcjonariusza, ucieczka i wiele innych".
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznę od tego, że nie wiem kto nadał mi tą karę, ale na pewno nie zostałem zbanowany poprzez skargę na forum, gdyż żadnej nie ma. Jeszcze wczoraj około godziny, no nie wiem, może 10:30, wszedłem na serwer i przebywałem za kratkami, ponieważ zostałem złapany. Wyłączyłem grę po zakończeniu BW i do końca dnia nie włączałem jej, aż do dziś. Zapewne jest to związane z moją wtorkową ucieczką. W piątek przejeżdżałem osiedlem Commerce. Jechałem z centrum pod hotel po kolegę, ale policja stała na chodniku przy komisariacie, oczywiście zaczęli mnie gonić. Zatrzymałem się na czerwonym świetle i widzę napis: "Tu policja Los Santos, proszę zjechać na pobocze i zgasić silnik". Policja jakby wiedziała, że będę tędy przejeżdżać, oczywiście nie zamierzałem pójść za kratki i z mojej strony zaczęła się ucieczka. Trochę to potrwało, aż w końcu zostałem złapany. Przewieziono mnie do aresztu, małe przeszukiwania i za kratki. Podczas tego dostałem BW i tak jak mówię wczoraj rano przesiedziałem te kilkadziesiąt minut i wyłączyłem grę. Pytanie z mojej strony: Dlaczego zostałem zbanowany? Proszę o główny powód i jakieś dowody. Interesuje mnie jeszcze kto nadał mi blokadę postaci. Proszę o wyjaśnienie sprawy i pozytywne je rozpatrzenie. Czekam na odpowiedź.

Z poważaniem: David Stevenson

[b]
  • Do góry
    • 0

#2 Chris170 21/02/2010 - 10:28

Chris17
  • Świeżak
Ban za grę IC? W rzeczywistości też się dostaje bana za ucieczkę? Ludzie, jesteśmy w ameryce, gdzie wszystko jest możliwe. Pooglądajcie czasem telewizję i wiadomości, to będziecie wiedzieć o tym co się dzieje w stanach. Ucieczki są codziennością i niczym dziwnym. Zdarza się także, że policjant zostanie postrzelony, więc akcja była rozegrana po pierwsze IC, a nawet jeśli nie było w tym akcji RP, to za takie rzeczy dostaje się jakiś ajotki. Nie widziałem jeszcze podczas mojej kariery na tym serwerze żeby ktoś dostał bana za non-rp, co najwyżej dłuższe AJ. Wożenie paczek rowerem to jest dopiero non-rp, a jakoś nikt za to bana nie dostał. Jestem więc jak najbardziej za UnBanem. Moim zdaniem to niesprawiedliwa kara.
  • Do góry
    • 0

#3 Gugel1 21/02/2010 - 10:42

Gugel
  • Świeżak
Więc bawisz się w G', a jesteś cywilem.
Ja bym się nie dziwił, gdybyś za to dostał blokadę/bana.
  • Do góry
    • 0

#4 gryfunios 0 21/02/2010 - 11:39

gryfunios
  • Zbanowani
Pewnie, zwykły cywil nie może strzelać ani uciekać od policji. Bożeee....
  • Do góry
    • 0

#5 Blunts n Bongs0 21/02/2010 - 16:20

Blunts n Bongs
  • Gracz
Ty możesz - Bo jesteś 'kozak' i chodzisz z Baseballem i Paralizatorem po stacji benzynowej.

//NumLock: Masz już 100% za durny post w apelacjach, więc nadaję Ci blokadę konta globalnego na tydzień.
  • Do góry
    • 0

#6 gryfunios 0 21/02/2010 - 17:02

gryfunios
  • Zbanowani
Chłopcze, zastanów się zanim coś napiszesz. To było dawno temu, teraz miałem Deagle'a :) Może i kozaczyłem, ale wcześniej, teraz na pewno nie.
  • Do góry
    • 0

#7 Blunts n Bongs0 21/02/2010 - 17:15

Blunts n Bongs
  • Gracz
A czy w RL na stacji chodzi sobie koleś z Baseballem i czepia się innych, hm? Chyba raczej nie. :)
  • Do góry
    • 0

#8 gryfunios 0 21/02/2010 - 17:16

gryfunios
  • Zbanowani
Nie wiem po co ty w ogóle piszesz, pfff. Napisałem, że to było kiedyś.
  • Do góry
    • 0

#9 Tarcza456 21/02/2010 - 19:53

Tarcza
  • Gracz
Ale co zrobiłeś to już nie napisałeś... Dałeś /qs przy nas (przy kontroli LSPD), bo niby miałeś laga, następnie odczekałeś ponad 10 minut, by zrespić się na swoim spawnie. Potem wróciłeś na "miejsce akcji", zacząłeś do nas strzelać, zostałeś spacyfikowany przez drugiego funkcjonariusza i dałeś bezczelnie przed jego nosem /q. A i jeszcze dodam, że po tym jak wbiłeś po /qs to dziwnym trafem znikło Twoje auto (miało zostać zarekwirowane), zespawnowałeś je. Na szczęście wszystko zostało udokumentowane odpowiednimi SS'ami i kara została nadana.
  • Do góry
    • 0

#10 gryfunios 0 21/02/2010 - 21:15

gryfunios
  • Zbanowani
Nie będę temu wszystkiemu zaprzeczać, tylko temu, że dałem /qs, bo miałem Crasha, gdyż zostałem wywalony z auta, a nie dlatego, że niby miałem laga. A /q dałem podczas BW, była późna godzina i postanowiłem położyć się spać. Mimo wszystko proszę o pokazanie tych Sreenów tutaj. Tak poza tematem chciałbym dodać, że PD na tym serwerze niszczy grę wielu osobom. W moim przypadku było tak, że jedziecie sobie jak hrabie środkiem ulicy, ja swoim pasem a tu bum, czołówa, jak miałem zapłacić 1200$ to ja dziękuję za taką grę, stało się jak stało, tylko i wyłącznie moja strata.
  • Do góry
    • 0

#11 Tarcza456 22/02/2010 - 18:06

Tarcza
  • Gracz
Dałeś /q tuż przed policjantem, i nie wykręcaj się godziną, bo była dopiero 20.25.
Co do samego wypadku to wjechałeś na nasz pas i zrobiłeś z nami czołówkę.
Myślę, że starczy tylko jeden SS: http://i49.tinypic.com/2cwjsd5.png
  • Do góry
    • 0

#12 gryfunios 0 22/02/2010 - 18:24

gryfunios
  • Zbanowani
To chyba miałeś /qs, albo timeouta, ponieważ stałeś na dole wraz z Alessio. Strzeliłem do ciebie, ale zauważyłem że afczyłeś, potem strzeliłem do Alessio i schował się za radiowóz, był pierwszy i mnie zdjął. Ciebie nie widziałem na górze, dałem /q od razu przy BW, bo było późno i musiałem jeszcze zrobić coś do szkoły, a potem spać. Jakimś cudem się tam zjawiłeś, żebym cię widział na pewno nie dałbym /q.Tylko nie mów, że ja w was wjechałem. Proszę o zrozumienie mnie i danie mi jeszcze jednej szansy, ponieważ bardzo mi na tym zależy, mam nadzieję, że ją dostanę.
  • Do góry
    • 0

#13 Tarcza456 22/02/2010 - 21:09

Tarcza
  • Gracz
Marne wytłumaczenie, to nie ja robiłem tego SSa, tylko inny funkcjonariusz. A i nie zaprzeczaj temu co widać dokładnie na SSie. Dałeś przed funkcjonariuszem /q. Nie mówiąc już o odspawnowanym pojeździe. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.
  • Do góry
    • 0

#14 gryfunios 0 23/02/2010 - 16:07

gryfunios
  • Zbanowani
Mówię prawdę dla twojej świadomości. Dałem /q, bo nie widziałem żadnego policjanta ani nikogo innego na dachu. Czekam na odpowiedź administracji. Jeszcze raz proszę o danie mi szansy.
  • Do góry
    • 0

#15 Konrad1589 26/02/2010 - 18:40

Konrad
  • Gracz
500 minut za głupią wymówkę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych