Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] UNAJ Pedro Salvan

• Please log in to reply
3 replies to this topic

jenotrk 15 20/02/2010 - 19:39

jenotrk
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Pedro Salvan

Administrator/moduł nadający karę:skowron (Siergiej Kulkov)

Powód kary:Ignorowanie GMa, MG.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Przepraszam ale to już jest przesada. Przez te lagi dostaje kolejną karę. To nie jest moja wina że serwer ma jakieś komplikacje że nawet gm nie widzę. Nie mogę nawet wpisać żadnej komendy. Zrobiłem /qs (myślałem że coś pomoże), wchodzę na serwer i przeszedłem ze 20m i AJ. Jak nawet żadnego GM nie widziałem ponieważ serwer reaguje 10 min później. To już jest śmieszne że jestem już 2 raz karany z winy serwera. Nie jest to wina mojego sprzętu lub internetu bo normalnie ping mam po 20-30. Nastąpiły komplikacje na serwerze więc GMowie powinni kikować. Wiedzą przecież że każdy ma lagi że cofa co 2m i nic się napisać nie da. Przepraszam ale gdy wcześniej grałem to nie dostawałem co chwile kar... Z góry dziękuje za wysłuchanie i przepraszam za kłopot. Proszę o rozwiązanie tego problemu, bo nie można być karanym za coś czego się nie zrobiło. I życzę jak najszybszej naprawy serwera.
  • Back to top
    • 0

Skowron 9 20/02/2010 - 20:55

Skowron
  • Gracz
Pisałem Ci na /gma. Jakoś wszyscy wokół grali normalnie.
  • Back to top
    • 0

jenotrk 15 20/02/2010 - 22:32

jenotrk
  • Gracz
Normalnie takie zachowanie by nie zaistniało. Załapałem laga. Wszyscy ich nie maja w tej samej chwili. Wszystko mi w tamtym momencie chodziło gorzej niż pokaz slajdów. Po czym wywalało do pulpitu lub robiłem /qs... Na moim komputerze tak to wyglądało. Serwer ma lagi przesyłanie danych czasem się zacina... Nie da się wpisać komendy a co gorzej nawet napisać coś. Z mojej strony tak to wyglądało. Więc proszę o wyrozumiałość ponieważ takie lagi na serwerze nie zdarzają się codziennie a na pewno nie są one wina graczy i administratorów lecz dostawców internetu. Mam nadzieje że postąpicie słusznie.
  • Back to top
    • 0

skb5267 21/02/2010 - 14:58

skb
  • Gracz
Nie masz jaila.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic