Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unban]Konta IC

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Villy0 20/02/2010 - 15:07

Villy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Sean Matthers, i te 2 konta. Lecz one mają CK.

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:Nie wiem - nie patrzyłem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc, ja i mój kolega - IC - Mark Waller, pojechaliśmy wyrobić mi prawko - dobra wszystko okej, wyrobiliśmy. Później mieliśmy straszne lagi, że grać nie mogliśmy - Mark zrobił /qs a ja czekałem na niego, potem wlogował się, ponownie dał /qs. Ja czekałem - po chwili jakiś koleś leży na ulicy, podbiegłem i go przeniosłem na chodnik - dobra, mówi że sobie poradzi. Później jak tak napisał - że poradzi sobie, ja mu odpisałem coś tam że na pewno itd. i powiedziałem chyba Dowidzenia, po chwili Mark - Waller, jest w Sabrze, sprawdzam - dobra, więc myślałem że już jedziemy. Wsiadłem do sabry, G - a tutaj Serwer Closed The Connection. Pewnie to jakiś błąd Systemu - bo były straszne lagi, eh. dziękuje.

Screeny: http://iv.pl/images/...41275316019.png

Screen 2: http://iv.pl/images/...03887794642.png
  • Back to top
    • 0

Corrad071 20/02/2010 - 15:11

Corrad0
  • Gracz
wież mam to samo.. , dostałeś, bana za Tp do pojazdu
  • Back to top
    • 0

Marek 85 20/02/2010 - 15:13

Marek
  • Gracz
Tak, było dokładnie jak powiedział (napisał) Szczepan. Wiem, że jest to okresowy BAN, ale to było spowodowane strasznymi lagami, które miał cały serwer.
  • Back to top
    • 0

Villy0 20/02/2010 - 15:13

Villy
  • Gracz

Tak, tylko ja sie nie teleportowałem, poprostu lagi były - i widziałem już marka w aucie, to sobie pomyślałem że już wracamy, dobra wsiadłem na G a tutaj serwer closed the connection.
  • Back to top
    • 0

Corrad071 20/02/2010 - 15:17

Corrad0
  • Gracz

Tak, tylko ja sie nie teleportowałem, poprostu lagi były - i widziałem już marka w aucie, to sobie pomyślałem że już wracamy, dobra wsiadłem na G a tutaj serwer closed the connection.

Tak wiem że sie nie teleportowałeś wieżę ci też to mam ale to niestety system pomyślał że się tp do auta nic na to nie poradzimy .
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic