Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Sony23

• Please log in to reply
No replies to this topic

Walter 0 20/02/2010 - 14:40

Walter
  • Gracz
Witam !
Kolega, który otrzymał niesłusznego Bana, poprosił mnie abym to wkleił.

Imię nazwisko poszkodowanego: Aron Sonny | Sony23
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem.
Powód uznany przez administratora: Multi-konto.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam Was, kiedyś już pisałem tutaj prośbę o unbana, ale zostałem zignorowany. Więc zacznę wszystko od początku. Kiedy miałem już przegrane sto ileś godzin, postanowiłem zrobić sobie przerwę w grze, wiadomo kiedy nie gra się ileś tam tygodni to potem zapał na grę jest jeszcze lepszy. W ten czas grałem w WoW'a. Przez ten czas co miałem przerwę Mój kolega dostał bana za "/q podczas akcji RP". Chciał administracji jakoś to wyjaśnić, oraz dogadał się z osobą, która Go napadła, ale nie zdążył. Znał moje hasło od konta globalnego, nie wiem jakim cudem. Napisał aplikacje o unbana. Chciał to zrobić w moim imieniu lecz napisał w swoim. Został zignorowany oraz nagrodzonym banem za multi-konto. Parę dni potem chciałem wejść na konto, patrzę a tu ban. Wszystko mi wyjaśnił w szkole i przeprosił, ale cóż unBana nie otrzymam już. Więc piszę tą o to prośbę o od-banowanie mojego konta, z takiego powodu iż ja tamtej prośby nie pisałem. Wiem, że sprawa jest bardzo ciężka do uwierzenia oraz jak czytałem, że włamania na konta i otrzymanie bana to już jest mój pech. Na koncie bardzo mi zależy dlatego piszę to, może tym razem zostanie to rozpatrzone.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://h-rp.pl/thread-17989.html - Ja tego nie pisałem. Jak będzie potrzeba kolega się przyzna na skype, że znał moje hasło.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic