Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblock prowadzenia pojazdów]Sean Paratezzi

• Please log in to reply
No replies to this topic

Uki_Havamak 0 19/02/2010 - 17:58

Uki_Havamak
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Paratezzi

Administrator/moduł nadający karę: Nie było napisane jaki administrator wydał karę, bądź nie zauważyłem.

Powód kary: Sam na prawdę nie wiem dokładnie za co. Prawdopodobnie za sprint na rowerze.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Na wstęp dodam, że na serwerze gram dopiero drugi dzień, wybaczcie jeśli w jakiś sposób złamałem regulamin, jest mi niezmiernie przykro, a więc tak świeżo kupiłem środek komunikacji, tzn. rower górski(gdy grałem na innych serwerach RP kar za sprint rowerem) najprzód pojechałem do motelu, na celu zarezerwować pokój, ponieważ cały czas traciłem na BUS pieniądze, które zarabiałem jako mechanik, następnie przejechałem koło szpitala, a pod koniec wyruszyłem w stronę stacji Idlewood, gdy skończyłęm pracę jako mechanik oraz chciałem odjechać rowerem napotkałem komunikat, że mam zablokowaną mozliwość jazdy pojazdami, najpierw dowiadywałem się admina, jaka może być tego przyczyna, odpowiedział mi, że być może sprintowałem na rowerze zbyt nagminnie i tutaj przyznam rację, sprinotowałem na rowerku, mając na celu szybsze dotaracie do celu oraz za to serdecznie przepraszam jeśli w jakikolwiek sposób złamałem regulamin, wspominam, że na serwerze jestem drugi dzień, regulamin czytałem, lecz musiałem przeoczyć punkt związany z tym przewinieniem, jeszcze raz serdecznie przepraszam oraz proszę o szybkie rozważenie mojej sytuacji

Pozdrawiam ciepło!

@EDIT
Bardzo proszę o wyrozumiałość, ja na prawdę dopiero się uczę, staram się jak najbardziej. Pozdrawiam jeszcze raz
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic