Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblock postaci] Michael Craxi

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Kawus64 19/02/2010 - 14:49

Kawus
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Michael Craxi

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: "Brak szacunku do gangsterów"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc, zacznijmy od tego że dziś stałem lewą nogą i mam po humorze. Po za tym nie zgadzam się z karą, ponieważ gram postać która często się denerwuje. Co do zaistniałych sytuacji, byłem zdenerwowany tym że ktoś jedzie zygzakiem drogą, dobija do mnie po czym wychodzi z auta i zbija mi HP waląc pałkom. Gdy naprawiłem jechałem przez glen park, zobaczyłem bandę czarnuchów, leżącego kolesia. Coś tam krzyczeli, przejeżdżając powiedziałem, coś tak w kontekście jakby głośne myśli, nie było to kierowane bezpośrednio do nich, nawet nie miałem tego zamiaru powiedziałem "Banda pierdolonych małp". Zaraz po tym załapałem blocka. Do tego kilka osób może to potwierdzić iż gram taką, a nie inną postać, jednocześnie dużo jak dla mnie osiągnąłem na tej postaci, nie chciałbym teraz tego stracić przez jeden głupi wybryk, który i tak nie jest aż tak dużym wykroczeniem. Jeśli admini chcą mogę napisać biografię. Do tego jest to za wysoka kara, Aj bądź warn w tej sytuacji powinien wystarczyć, myślę że za bardzo poniosło Konrada.
  • Back to top
    • 0

znalazlemchleb3 19/02/2010 - 14:51

znalazlemchleb
  • Gracz
O, oni powinni cię IC dorwać i sobie z tym poradzić, a nie admina wzywać od razu. eh
  • Back to top
    • 0

TuQi16 19/02/2010 - 15:06

TuQi
  • Gracz
Tak, Michael gra nerwową postać, moim zdaniem za takie coś powinien być AJ, ale nie odrazu Block. Jak dla mnie Block to przesada
  • Back to top
    • 0

dobrygracz0 19/02/2010 - 20:52

dobrygracz
  • Świeżak
Oooo a co powiesz na to jak śmigałeś swoim elegy w jedną i drugą przy czym krzyczałeś do mnie "kutafon", próbując sprowokować mnie do pościgu?
To chyba nie było rozsądne.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 19/02/2010 - 21:00

Kawus
  • Gracz
@up Chciałem Cię troszeczkę nastraszyć i zdenerwować za to uderzenie pałką o moje auto, nie żebym chciał Ci dać BW bądź uderzyć w Ciebie autem. A co do jeżdżenia tam i spowrotem to nie krzyczałem cały czas, tylko krzyknąłem raz odjeżdżając. Po prostu zdenerwowałeś mnie tym iż jechałeś po całej drodze tą savanną, po czym jak we mnie uderzyłeś wyszedłeś z auta, wyciągnąłeś pałkę i uderzałeś w auto. Dodatkowo nie chciałem Cię prowokować do pościgu, bo i tak byś nie miał szans mnie złapać. :D
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 19/02/2010 - 21:21

Kosior_P.O
  • Świeżak
Ooo... straszne. Kara niesłuszna - taka postać. Przegrałem z Kawusem wiele godzin i kilka dobrych akcji... jak nie kilkanaście.
Co w tym złego, że jego postać ma taki charakter? To chyba dobrze, że umie odegrać taką osobę, a nie kolejną nijaką postać.
Lubi prowokować do pościgu w ramach zemsty, bo wie, że nie da się złapać jego elegy :>
  • Back to top
    • 0

Kvason0 20/02/2010 - 02:00

Kvason
  • Świeżak
Konrad nadaje kary nie bez powodów. A twoje kozaczenie do gangu, nie było raczej na miejscu. Potraktuj to jak character kill'a i graj dalej, proste.
Co do apelacji - jestem na nie.
  • Back to top
    • 0

Olszak11 20/02/2010 - 02:40

Olszak
  • Gracz
Kara nie słuszna, powinni się "dogadać" z nim w IC, a nie z płaczem do Admina. i jeden fakt sokoro był w aucie i zapewne miał zamknięte szyby to może sobie mówić do woli, bo inni to powinni odbierać jak szept którego by nie usłyszeli/zrozumieli. Kawus to dobry gracz i potrafi odgrywać taką postać, to chyba jest plus, a nie powód do blocka.
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 20/02/2010 - 06:52

Sukinkot
  • Gracz

Kara nie słuszna, powinni się "dogadać" z nim w IC, a nie z płaczem do Admina.

Na tym serverze nigdy nie ma dogadywania się IC. Nie umiesz załatwić akcji? Popłacz się adminowi i problem z głowy.
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 20/02/2010 - 08:04

Mirosław
  • Gracz
Uważam, że jeżeli Michael powiedział to tak jakby na stronie, do siebie (swoje zdanie o nich) to nie powinno być żadnej kary, chyba że się wydarł na /k to jakiś AJ :) (a jak byłeś w samochodzie to nie powinni tego słyszeć w Realu, bo na serwie słychać co się mówi w aucie)
  • Back to top
    • 1

Kawus64 20/02/2010 - 09:16

Kawus
  • Gracz

Konrad nadaje kary nie bez powodów. A twoje kozaczenie do gangu, nie było raczej na miejscu. Potraktuj to jak character kill'a i graj dalej, proste.
Co do apelacji - jestem na nie.

Kozaczenie do gangu? O Boże... Powiedziałem to do siebie, tylko zapomniałem dać /do którego mam keybindzie.

@Edit
Michal, ludzie nie potrafią załatwić akcji, ponieważ rekrutują do gangu takie a nie inne osoby.
  • Back to top
    • 0

CoveN124 20/02/2010 - 11:14

CoveN
  • Gracz
Zacznijmy od tego że samochodu jeszcze nie mieliśmy, Konrad wstawiał nam dopiero interior do pierwszego domu, mhm. Ty podjechałeś i stałeś, wcześniej była akcja że koleś sobie wszedł na dzielnice z DE i zaczął strzelać, jest już na niego skarga. link tutaj stałeś i zobaczyłeś kolesia który leży, wcześniej oskarżony w skardze wlepił mu bw, reszta uciekła. Przyszedł Konrad i bw mu zdjął.
A Ty wielce zacząłeś krzyczeć swoje słowa,udawałeś wielkiego kozaka, wielkiego boss'a.
Do gangu powinieneś mówić z szacunkiem, a nie wielki pan bo siedzi w full tuning elegy, ma nitro, jak co to im zwieje, mhm. Zachowanie nie godne Ciebie, ale myślę że powinieneś za to przeprosić i mogą Ci dać UnBlocka.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 20/02/2010 - 11:21

Kawus
  • Gracz

Zacznijmy od tego że samochodu jeszcze nie mieliśmy, Konrad wstawiał nam dopiero interior do pierwszego domu, mhm. Ty podjechałeś i stałeś, wcześniej była akcja że koleś sobie wszedł na dzielnice z DE i zaczął strzelać, jest już na niego skarga. link tutaj stałeś i zobaczyłeś kolesia który leży, wcześniej oskarżony w skardze wlepił mu bw, reszta uciekła. Przyszedł Konrad i bw mu zdjął.
A Ty wielce zacząłeś krzyczeć swoje słowa,udawałeś wielkiego kozaka, wielkiego boss'a.
Do gangu powinieneś mówić z szacunkiem, a nie wielki pan bo siedzi w full tuning elegy, ma nitro, jak co to im zwieje, mhm. Zachowanie nie godne Ciebie, ale myślę że powinieneś za to przeprosić i mogą Ci dać UnBlocka.

No sory, ale ja nie krzyczałem. Jeśli możesz podeślij mi linka z ss'em jak się na was wydzieram. Bo ja nic takiego nie zrobiłem tylko przejeżdżając was zobaczyłem, stanąłem by napisać "Banda pierdolonych małp" po czym miałem odjechać. Po za tym auto miało zamknięte szyby, tylko zapomniałem dać /do. Nie miałem was zamiaru wyzywać ani nic z tego, to były po prostu głośne myśli, których i tak nie mieliście szans usłyszeć. Więc w czym problem?
  • Back to top
    • 0

Blood 347 20/02/2010 - 11:39

Blood
  • Świeżak
Kawus, a co było, jak przyjechałeś na bloki Ganton, i zacząłeś te swoje durne teksty pisać? Strzeliłem do ciebie z deagle, a ty znowu przyjeżdżasz i te swoje teksty krzyczysz.

@Down

Dziwnym trafem, od czasu powstania tej skargi, mówicie samemu do siebie IC, dziwne?
  • Back to top
    • 0

Big N 6 20/02/2010 - 11:43

Big N
  • Zbanowani
Co do postaci Michaela jestem przekonany że mówił sam do siebie, jeszcze zapewne jechał swoim Elegy i miał zamknięte okna, to jakim cudem gang mógł to usłyszeć, to samo wczoraj w Exotic, dwóch napalonych czarnuchów stoi sobie, pytam się czy nie mają czegoś do żarcia, olali mnie po czym ja stoje na drugim końcu sali i mówię "Myślałem że frajerzy nie istenieja" no i jakimś cudem, usłyszeli to z drugiego końca sali, przy czym muzyka grała w clubie i to dość głośno.
  • Back to top
    • 0

Arecky93 11 20/02/2010 - 11:44

Arecky93
  • Zbanowani
Wydaję mi się, że w tym przypadku powinien byc jakiś AJ, bądź akcja dokończona IC.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 20/02/2010 - 11:55

Kawus
  • Gracz
@up Jak może być dokończona akcja, jeżeli bez tego blocka zakończyła by się moim odjazdem w stronę energy2000? Ponieważ nie miałem zamiaru do nich zaczynać czy cokolwiek, ohh...
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 20/02/2010 - 11:58

Konrad
  • Gracz
Wy chyba wszyscy potrzebujecie głębszego zapoznania się z zasadami RolePlay.

Po pierwsze:

Coś tam krzyczeli, przejeżdżając powiedziałem, coś tak w kontekście jakby głośne myśli

Ci, którzy mieli okazję poddać się roztrzygnięciu apelacji przeze mnie wiedzą, że nie cierpię kłamstwa i ściemniania pod żadnym kątem. Jeździłeś w kółko swoim błyszczącym auteczkiem drąc się na /k "Banda pierdolonych małp".

Grasz postać nerwową, tak? Czy w Los Angeles widzisz zdenerwowanych gości jeżdzących wokół grupki gangsterów drących się w ten sposób i pewnych siebie, bo zaraz mogą depnąć nogę na gazie? Jesteś żałosnym człowiekiem, który nie zna kszty zasad Role Playu.

Wszyscy bronicie tej osoby, a czy Role Play zyskuje na braku jakiegokolwiek szacunku w stronę organizacji przestępczych? Czy mamy pozwalać na takie zachowanie, by gangi latały za cywilami-kozakami, nieustraszonymi bohaterami w samochodach, którzy jeżdzą, prowokują, psują zabawę zamiast znaleźć własne miejsce do gry? Proszę Was, ten człowiek zachował się jak ostatni, ale to naprawdę ostatni w szeregu człowiek, który nie nadaje się do gry na naszym serwerze.

Mógłbym się zastanowić nad jakąkolwiek alternatywną dla Twojej blokady, jednak nie zamierzam tego robić ze względu na sposób, w jaki apelujesz o odblokowanie. Wniosek odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic