Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unJail] Bei Zhan

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Kibel2 19/02/2010 - 14:49

Kibel
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Bei Zhan

Administrator/moduł nadający karę: Tutaj nie jestem pewien, była to osoba robiąca w FBI lub PD, GameMaster, z ruskim nazwiskiem, jakiś miesiąc temu.

Powód kary: Prawdopodobnie, 'Do wyjaśnienia sprawy'

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Hmm, a więc moja postać została wywalona z PD za nieudolność w pracy, złe prowadzenie wydziału itd. Ogólnie była to śliska sprawa, postanowiłem zrobić 'wielką zadyme' , odegrać załamanego psychicznie człowieka, który nie ma nic do stracenia. Kupiłem Deagle 60 ammo, wszedłem na komisariat, pod pozorem zdania broni, dostałem się do gabinetu Stypera. Było w nim dwóch funkcjonariuszy, obu strzeliłem kilka kulek w baniak - wybiegłem z komisariatu, krzycząc wezwijcie karetke. Schowałem się za rogiem, obok budki z HotDogami, przybiegł bodajże numlock na Britney Frost - jemu też wbiłem BW, następnie przybiegło około 5 policjantów którzy mnie obezwładnili i zaczęli prowadzić do celi. Rozpoczęła się jakaś akcja na kanale OOC - w sumie nie słuchałem ich, osoba która wbiła mi AJ'ota powiedziała - wsadze Cię do AJ do czasu wyjaśnienia sprawy. Hmm, minęło już trochę czasu, sprawa jak widać się nie wyjaśniła - bo nawet nie wiedziałem o co chodzi, chciałbym dalej odgrywać 'psychola' który będzie paraliżował pracę PD, oczywiście nie przez cały czas - w końcu dam się złapać i wrócę na jakąś normalną postać. Peace.
  • Back to top
    • 0

skb5267 21/02/2010 - 14:53

skb
  • Gracz
Masz bana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic