Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] UnBlock/Chris McLine

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

b7arteQ 1 05/07/2009 - 20:45

b7arteQ
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Chris McLine
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brook Carter czyli Niwek.
Powód uznany przez administratora: Skok z salonu samochodowego =CK
Wyjaśnienie poszkodowanego: Cóż, jak zwykle coś mi odwaliło:/ Tym razem niestety na grubszą skalę... Wkurzony tym że GTA mi dziś zamula wsiadłem na mojego czarniutkiego FreeWaya, zacząłęm jeździc i akurat zobaczyłem schody od Otto's rozpędziłem się i skoczyłem z salonu czysto lądując "z telemarkiem". Miałem nadzieje że nikt tego nie widzi, chwile dalej zobaczyłem Brook'a zatrzymującego się Tahomą. Wiem, zabawiłem się w Ghost Ridera, nie owijam w bawełnę, mówię tak jak było, jeżeli się da to proszę o zamiane kary na nie wiem, 24godziny AJota... Nie chce tracic "Mojego" Chrisa. OBIECUJE że więcej nie ma prawa się powtórzyc taka sytuacja, jeżeli się powtórzy jestem gotów na bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://iv.pl/images/qfbbdni8brif6qgj819z.jpg

• Back to top
    • 0

irtelowy11 05/07/2009 - 21:30

irtelowy
  • Świeżak
Wkurzony tym że GTA mi dziś zamula wsiadłem na mojego czarniutkiego FreeWaya, zacząłęm jeździc i akurat zobaczyłem schody od Otto's rozpędziłem się i skoczyłem z salonu czysto lądując "z telemarkiem". Miałem nadzieje że nikt tego nie widzi

La Terminatore. To, że gra zamula to nie znaczy, że można wywijać takie numery, lul.

Cóż, jak zwykle coś mi odwaliło:/

Trzeba było siem zastanowić.
  • Back to top
    • 0

Wadi2 05/07/2009 - 21:31

Wadi
  • Świeżak
Moim zdaniem Chris powinien dostać jeszcze jedną szansę, jeżeli chce to potrafi, o!
Czasem mu odwala- to wiadomo.. Jak każdemu.. Co prawda, na człowiek się uczy całe życie.
Z Chrisem fajnie się gra, mamy za sobą dużo wspaniałych akcji Role- Play, myślę że nadrabia wszystko kreatywnością.

To tyle z mojej strony.
  • Back to top
    • 0

Slice0 05/07/2009 - 22:19

Slice
  • Świeżak
@Up .

Tak to prawda też jestem za un blockiem.
Z wszystkich ludzi na serwie z nim mi się najlepiej gra.
  • Back to top
    • 0

stree91 06/07/2009 - 05:02

stree
  • Gracz
No w sumie to każdy ma czasem takie akcje, widziałem już zawodowych dacho skoczków,Pr0 rajdersów wpadających do wody, Mistrzów freewaya jeżdżących po dachu, Policjantów latających autami po wzniesieniach san fierro, skoczków którzy nagle ożywają no i nawet swego czasu zobaczyłem Pr0sa która dopierdzielał skuterem po salonie xP. Dajcie mu unblocka, jest wiele takich osób ale to tylko gra...nie stresuj się tak chłopie przez nią.
  • Back to top
    • 0

Seba30 06/07/2009 - 07:31

Seba
  • Gracz
To nie jest żadne wytłumaczenie. Mowa tu o tym, konkretnym graczu, nie sugeruj się, ani nie przytaczaj tu innych przykładów.
  • Back to top
    • 0

Cirmius0 06/07/2009 - 08:09

Cirmius
  • Świeżak
Stwórz nową postać, a nie się tutaj wyżalać, że to przypadek etc. ;x
  • Back to top
    • 0

Seba30 06/07/2009 - 09:30

Seba
  • Gracz
Skoro tak bardzo żałujesz swojej głupoty, proszę bardzo.
Unblock = 2000 minut AJ, zobaczymy czy Ci zależy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic