Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Błędy poprawione][UnBlock postaci] Richard Sullivan - Totalne nieporozumienie

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Ric0 328 18/02/2010 - 22:46

Ric0
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richard Sullivan

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: Niby jakieś non rp... (Link: http://h-rp.pl/threa...400-page-1.html )

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gram RP zawsze, będę grał i nikt, ani nic tego nie zmieni. To było tak. John McCord chciał mi sprzedać admirala. Jak się dowiedziałem, że miał 300hp to nie chciałem go. Poszedłem do centrum i se grałem. Krzyknąłem, że sprzedam admirala za 3k. Jakiś koleś (John McCold) podszedł i mówi, że kupi. Napisałem na /bo Johnowi McCord no i powiedział, że mamy przyjść pod stacje. Podeszliśmy John stał z admiralem. Wszystko oni załatwiali miedzy sobą OOC i IC. Ja tylko odpowiadałem tamtemu IC bo OOC nie pytał. John McCord Oszukał tamtego bo kazał mu sprawdzić komendą zbugowaną /dl na pojeździe. Napisał mu OOC ale nie wiedziałem nawet o tym. Poza tym to nie uciekłem z serwera. Sprawdźcie sobie kiedy się wylogowałem. Grałem jeszcze długo dosyć i szukałem kto sprzeda admirala. Grałem może z 30 minut albo 40. Nikt nic nie pisał mi tylko oni to OOC rozgrywali między sobą tak mi się zdaje. Od kompa odszedłem bo brat przyjechał z Poznania i chciał usiąść. Wywalił mnie z kompa, no i tak to było. Żadne non rp z mojej strony. Nawet nie zdążyłem się wybronić, tak szybko zamknęliście temat. Ja nie robiłem non rp żadnego więc nie wiem za co mam mieć blokadę konta. Co najwyżej z 400minut AJ ale, ze nie wiem za co to wogóle tego nie powinienem dostać. John McCold źle mnie zrozumiał. Ja tam nic nie ustalałem z nim OOC i powtarzam, że z serwa nie uciekałem. On chce uciec od tej sytuacji oczekując na to co na co admini dali się nabrać. Czyli blokady kont dla nas. Ja nie wiem jak tam oni ale się w to nie mieszam. Proszę o uniewinnienie. Proszę sprawdzić logi a się przekonacie. Nic nie zrobiłem. Chcę dopisać, że tamten nie pytał mnie OOC ile HP miał samochód. Jak by spytał, to bym mu powiedział, że około 300HP, a tak to z Johnem McCord sobie ustalił i John McCord wkopał Johna McColda. Powiedział, że ma dać komendę zbugowaną i koniec.
Aha... Ja żadnej kasy nie brałem za to. Nic nie chciałem a McCord to świeżak. W przypadku mojej winy proszę o zamienienie tego blocka na minuty AJ... Myślę, że trochę minut AJ wytrzymam, ale proszę o łagodną karę, ponieważ mam bardzo małą winę, wogóle jak jakąś mam...

Nokeys123 napisał: Wszystko wytłumaczył mi on na gg. Może dostać tego unblocka, ale jak odsiedzi AJ. (Link do tego co napisał: http://h-rp.pl/thread-30478.html )

Mam nadzieję, że wszystkie błędy zniknęły. Jeśli jakieś pozostały to proszę o napisanie, ale analizowałem Apelację parę razy i nie znalazłem więcej błędów... Wszystkie podkreślone zmieniałem i jak sie napotkałem na źle napisane nazwy i inne też poproawiłem... Przepraszam bardzo za moje błędy, ale się spieszyłem, ponieważ mama musiała koniecznie zrobić przelew :D

Acha... I chcę dodać, że na tej postaci dużo osiągnąłem. Miałem dobre kontakty, dużo pieniędzy i inne takie... Proszę, bądźcie wyrozumiali i nie blokujcie mi tego konta. Obiecuję, że więcej nie będę działał w takich sprawach jak ta z Admiralem.
  • Back to top
    • 0

PrivoXy7 18/02/2010 - 23:45

PrivoXy
  • Gracz
Kolego, non-rp to było w momencie krzyknięcia, w sprzedaż admirala. Powiedz mi proszę, a właściwie nie mi, tylko ogółem, czy spotkałeś kiedyś kogoś, kto podjeżdża pod centrum handlowe/parking/bank czy inny obiekt wokół którego pełno ludzi, wysiada z wozu i drze się na cały głos Sprzedam auto? Bo ja nie, jeśli zaś spotkałeś taką osobę w co wątpię, to musiał być to jakiś HardKor. Ale fakt AJ i byłoby dobrze, nie trzeba było zaraz blocka Ci dawać. Jednak kolejna rzecz mnie dziwi, po co ty w ogóle się mieszałeś w to? Chciałeś IC kupić Admirala, tak? Ale jak się OOC dowiedziałeś że ma 300HP zrezygnowałeś, czyli możemy wywnioskować tutaj MG, prawda? Kolejna rzecz, od kiedy, jeśli nie chcesz kupić autka, to pomagasz sprzedawcy je sprzedać? To też trochę odbiega od RP, ale to, jak i inne wykroczenia które wymieniłem pozostawiam do stwierdzenia Administracji, to jest tylko moje zdanie. Zadecydują Admini.

PS.: Nie bierz mnie za kogoś, kto się czepia, ale to takie bardzo "jaskrawe wykroczenia" Być może właśnie za to dostałeś Blocka.
  • Back to top
    • 0

Nokey 27 19/02/2010 - 06:12

Nokey
  • Świeżak
@Up zgadzam się, ale nie w bierzesz pod uwagę tego, że John McCord napisał gdzie się znajduje pojazd na /bo - MG.
Co napisałem w tamtym unblocku to jest dla mnie, już nie jasne, teraz zrozumiałem, że gdyby nie twoje non-rp to nigdy by nie doszło do tego. A o Admiralu zapewne też się dowiedziałeś na /bo, ponieważ byłeś cały czas w centrum, i nagle krzyknąłeś.

PS: Mam nick James Cold, a nie jakiś John McCold
  • Back to top
    • 0

Ric0 328 19/02/2010 - 09:58

Ric0
  • Świeżak
O admiralu dowiedziałem się na /bo P(ager): od McCorda... Chciał mi wcisnąć admirala IC. Ja powiedziałem na /bo ile ma HP? A on powiedział, zebym wpisał zbugowaną komendę /dl, więc wpisałem. Auto miało 1000hp. Poprosiłem o otwarcie pojazdu i przyznam, tu moja wina i nie będę się wykręcać bo staram się o unblocka a nie o zmylenie administracji, czego bym nie zrobił, i wcisnąłem [ENTER]. Wyskoczyło mi okienko, że nie da się wsiąść, ponieważ pojazd jest doszczętnie zniszczony. Powiedziałem IC, że jednak go nie kupie, ponieważ się rozmyśliłem... (Tutaj zrobiłem non-rp, ale przepraszam i obiecuje, że nie będę tego więcej robić). Auto było mojego kolegi z pracy, dlatego później jak mnie poprosił to chciałem mu pomóc je sprzedać, ponieważ on także został oszukany tak jak McCold. Tak, to prawda. John McCord kupił od kogoś ten samochód. Ktoś go poprostu podholował pod stacje i wpisał /v parkuj... Gdyby nie ten pierwszy sprzedawca wogóle by sprawy nie było. Robiłem to z dobrego serca i nie myślałem, że to się tak daleko potoczy. Za wszystko jest mi strasznie wstyd i przykro. Obiecuje, że więcej uszkodzonych tak mocno aut nie będę sprzedawać. Stwierdzam moje non-rp, ale ten BLOCK, to jednak dobry pomysł... Tak mi dał do myślenia, że nie mogłem wczoraj zasnąć, bo myślałem cały czas o tym. Poszedłem spać po 22:00 a zasnąłem około 2:30 i prosiłem boga, żeby mnie odblokowali... (Wiem, że teraz to zabrzmiało jakbym miał nieźle poprzewracane, ale tak mocno mi zależy na tej postaci Richard Sullivan, że nie wytrzymam bez gry na niej. Jak myślę, że mam grać od początku to mi się słabo robi... Może dla graczy, którzy grają już pare miesięcy sytuacja wydaje się bezsensowna, bo kto sie by kłucił o konto z 4500$ na koncie? Dla mnie to już coś. Pierwsze auto na H-RP to jest już osiągnięcie. Bardzo podoba mi się gra na H-RP i podoba mi się na nim administracja, ponieważ zawsze zastanawia się nad wszystkim. Na innych serwerach admini banują i nawet jak piszesz na forum to nie zwracają uwagi.) Lubię ten serwer, graczy i adminów. Nie chcę tego tracić :D Dzięki waszemu serwerowi wciągnąłem się w grę w SAMP na oczywiście tylko i wyłącznie waszym serwerze. Chcę grać na postaci Richard Sullivan, choćby nie wiem co. Błagam was droga, szanowna administracjo. Odblokujcie moją postać. Obiecuję, że nie będę już tego robić i będę zwracać uwagę i przemyślać wszystko, czy robię to RP. Gdyby mnie ten McCord nie poprosił, to też by niczego nie było.

A mnie też ciekawi jedna rzecz... Ile osób już tak wrobiono z tym admiralem Fioletowym? Jak ja naliczyłem to tak:
John McCord
JohnMcCold
Jeden jeszcze był ale nicka nie pamietam
I ten co sprzedał McCordowi uszkodzony wóz
Prawie Ja, lecz nie dałem się oszukać i przyznaje powyżej, że mój błąd, ale teraz to ja bym pisał tą skargę na McCorda. Wiele osób przed nami kto kupił tego Admirala uszkodzonego, to też jest poszkodowana... Już sam się we wszystkim gubię.

PS: Mam nadzieję, że administracja mi odblokuje konto i da za to AJ. Bardzo mi zależy na tym i proszę o dobry wybór administracjo. :D

Acha. Proszę wziąść również pod uwagę, że przez 60 godzin gry nie miałem ani razu AJ, tylko 3 warny, z czego jeden niesprawiedliwy, o jaki będę apelował jak odblokujecie mi konto.
  • Back to top
    • 0

Janek.29 19/02/2010 - 14:21

Janek.
  • Gracz
A teraz ci co są przeciw :
-" Ile razy ty zrobiłeś MG pisząc na /bo, /ro, /oo ?" jestem pewny, że każdy z was i to nie raz zrobił MG pisząc na /bo itp, że sprzeda auto..
Myślę, że został surowo potraktowany i jestem UnBlokiem.
  • Back to top
    • 0

Ric0 328 19/02/2010 - 15:17

Ric0
  • Świeżak
Hmm... Ja tylko na /bo pisałem, ale tylko jak mi się zapomniało. Zazwyczaj wtedy pisałem "sorki" i pisałem na /bo P(ager):

Mam nadzieję, że dostane unblocka, bo już mnie ręce świerzbią, żeby sobie pograć na H-RP. Teraz mam taką nauczkę, że nigdy nie popełnię tego samego błędu... Proszę administracjo. Dajcie mi Unblocka :D Janek94 ma racje. Wiele osób robi codziennie MG na /bo i tego typu chatach. Sprawdźcie logi, ale wiem, że to wszystko wiecie. AJ proszę za to. To wytrzymam :D
  • Back to top
    • 0

Damian10440 21/02/2010 - 17:42

Damian1044
  • Gracz
Człowieku co ty piszesz. Szkoda ze nie mam ss jak mi pisałeś na OOC. "Jakby się pytał ile ma hp to powiedz mu ze się spieszysz".I nie mów ze nie wziąłeś pieniędzy chodź mu wcale nie sprzedałem tego auta. Najlepszym przykładem jest an to ze nikogo nie oszukałem. Chciałem sprzedać Richardowi Admirala zapytał mnie się na ooc ile ma hp to mu powiedziałem chciał kupować kupił nie chciał nie kupił.

@Up zgadzam się, ale nie w bierzesz pod uwagę tego, że John McCord napisał gdzie się znajduje pojazd na /bo - MG. <--- co do tego to on mi pisał na /bo żebym przyszedł do centum ..... niestety ale na to są świadkowie.

Edit : Nikt Cie nie prosił o to byś sprzedał auto. Sam mówiłeś ze mi znajdziesz kupca ale jak dam ci coś $ za to.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 26/02/2010 - 19:23

Konrad
  • Gracz
300 min AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic