Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] UNBAN Lindon Reyben

• Please log in to reply
17 replies to this topic

noVka5 18/02/2010 - 16:59

noVka
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lindon Reyben

Administrator/moduł nadający karę: Enerv.

Powód kary: Dawanie /q podczas akcji rp.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam. Więc, dzisiaj wracam ze szkoły, zadzwonił do mnie kumpel na skype, informując mnie, że dostałem bana za danie /q podczas akcji rp. On sam osobiście przyznał się, że to on wszedł na moją postać Lindon Reyben po to by przelać sobie na swoje konto 300$. Nie wiedziałem, że on zna moje hasło, wiem mój błąd. Jeśli jest taka możliwość proszę o sprawdzenie logów ip co ma potwierdzić moją niewinność. Proszę porównać ip ostatniego wejścia na moją postać z ip konta "czarusnsc". Musiałbym być nie wiadomo jak głupi, żeby zrobić coś takiego skoro wiem, jakie grożą konsekwencje za to.
Poza tym moja postać Lindon Reyben IC leży w śpiączce, więc nie zamierzałem robić cokolwiek na mojej postaci.
Proszę o UNBANA, oraz jeśli jest to możliwe, wymazanie logów tej kary.
  • Back to top
    • 0

Lomser 1 18/02/2010 - 17:00

Lomser
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:

Administrator/moduł nadający karę:

Powód kary:

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
  • Back to top
    • 0

czarusnsc 0 18/02/2010 - 17:10

czarusnsc
  • Zbanowani
Tak to prawda wiem, że zrobiłem źle, zresztą też za to dostałem bana "powód multikonto" ja nie będę pisał apelacji, ponieważ wiem, że za głupotę się płaci, lecz proszę tylko administracje abyście odbanowali mojego kolegę, reprezentuje on naprawdę wysoki poziom rp, zapewne troszkę ludzi może zaświadczy że Lindon jest dobrym graczem. Jeszcze raz błagam abyście go odbanowali, a naprawdę kamień spadnie mi z serca.
  • Back to top
    • 0

gruby141817 18/02/2010 - 19:10

gruby1418
  • Gracz
Ja potwierdzam, iż noVka (Lindon Reyben, Arkadiusz Janik) był dziś w szkole. Jest to mój kolega OOC, chodzimy do jednej szkoły. Jest niemożliwe, aby wszedł on na serwer. noVka prezentuje sobą naprawdę wysoki poziom, gram z nim już ponad pół roku na h-rp, a wcześniej jeszcze na (reklama). Razem polepszaliśmy swojego Role Play-a na błędach. Ale dlaczego on ma płacić za nie swój błąd ? Po części jest to wina noVki, iż nie zrobił takiego hasła, by nie zostało ona złamane, lecz to czarusnsc zawinił. Wszedł na jego konto. To nie noVka dał /q podczas akcji, jak już wspominałem, gram z nim już dłuższy szmat czasu, dla mnie jest czymś niemożliwym by noVka dał /q podczas akcji. Jego Role Play jest naprawdę wysoki i wątpię w to, by tak postąpił. Jestem za UNBANEM.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 18/02/2010 - 19:16

Blantson
  • Świeżak
Ja byłem przy tej akcji bo chciałem obrabować typka, który czepiał się ooc że on z mafii i nie mozemy go obrabować i jeden z moich czarnuchów załatwił mu bana. Jeśli jednak jest tak jak piszesz to dajcie mu unbana a kolegę odpowiednio upomnij.
  • Back to top
    • 0

noVka5 18/02/2010 - 19:19

noVka
  • Gracz
Więc, koledze zapowiedziałem już surową kare OOC za to co zrobił.
Ponawiam prośbę o UNBANA.
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 18/02/2010 - 19:46

Lipton189
  • Gracz
Znam go długo, często przesiaduję z nim na skype. Dziś zwierzał się z tej akcji :X Za UnBan.
  • Back to top
    • 0

czarusnsc 0 18/02/2010 - 19:47

czarusnsc
  • Zbanowani
Napisałem tak na ooc, że jestem niby z mafii bo w dodatku nie chciałem żeby okradli mojego kolegi, ale on nie jest niczemu winien ja jestem głupi i tyle zresztą ja też dostałem bana jak już pisałem wcześniej, i nie mam zamiaru pisać apelacji o swojego unbana ponieważ on mi się należy w 100% ale jak już pisałem mój kolega nie jest niczemu winien i Proszę administracje abyście dali koledze UNBANA to jest naprawdę dobry gracz, który dba o swoje RP.
  • Back to top
    • 0

John_Times7 18/02/2010 - 19:57

John_Times
  • Świeżak
Novka jest dobrym graczem RP.Gram z nim od dawna. UnBan to dobra decyzja.
  • Back to top
    • 0

JasoN232 8 18/02/2010 - 20:04

JasoN232
  • Gracz
Znam NoVka bardzo długo i wiem, że jak się za coś bierze to robi to porządnie... Więc bardzo wątpię w to, a nawet jestem pewien, że nie zrobiłby czegoś takiego. Jestem za UNBAN'em.
  • Back to top
    • 0

toomek3 18/02/2010 - 21:20

toomek
  • Gracz

Znam NoVka bardzo długo i wiem, że jak się za coś bierze to robi to porządnie... Więc bardzo wątpię w to, a nawet jestem pewien, że nie zrobiłby czegoś takiego. Jestem za UNBAN'em.

Masz przegrane 9h i mówisz że go długo znasz ?
  • Back to top
    • 0

czarusnsc 0 18/02/2010 - 21:31

czarusnsc
  • Zbanowani
że ma przegrane 9h nie znaczy, że długo go nie zna
  • Back to top
    • 0

toomek3 18/02/2010 - 21:34

toomek
  • Gracz
Sądzisz że 9h to długo?
Ty też jesteś przekonujący z tym banem.

//Makaveli: To, że gra na HRP od 9h nie znaczy, że go nie zna.
Dla ciebie pięciodniowa blokada pisania.
  • Back to top
    • 0

czarusnsc 0 18/02/2010 - 21:54

czarusnsc
  • Zbanowani

Sądzisz że 9h to długo?
Ty też jesteś przekonujący z tym banem.

O co ci tutaj chodzi?
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 18/02/2010 - 23:39

Karpix8998
  • Gracz
Zdecydowanie jest za UNBAN'em, ponieważ jest to gracz konkretny i znam go już jakiś czas, a nie sądzę żeby odwalił taki cyrk. Fajnie się z nim gra i zawsze można liczyć na jego pomoc... UNBAN się należy bo on nic takiego nie zrobił, a sprawcę tego całego zamieszania ukarać w jakiś sposób...
  • Back to top
    • 0

noVka5 19/02/2010 - 15:17

noVka
  • Gracz
Proszę by wypowiedział się ktoś z administracji w tym temacie i rozpatrzył moją apelację.
  • Back to top
    • 0

JasoN232 8 19/02/2010 - 21:09

JasoN232
  • Gracz
To, że gram 9h to nie znaczy, że go nie znam... Ja i Novka jesteśmy kolegami od podstawówki i znamy się ładne parę lat.
  • Back to top
    • 0

noVka5 21/02/2010 - 12:42

noVka
  • Gracz
Proszę o ostateczną decyzję administracji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic